Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 216 z 379    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219 ... 379  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

43
04 lis 2016 16:19
Mauricio: Už mě pěkně vytáčíš chápu, že je v módě mě ze všech stran vinit, ale už to fakt přehráníte. Na stranu padá , protože by budovy na okrajích měli padat přibližně stejně dosebe, nyní je však ta nalevo rovně a ta napravo padá brutálně vlevo... A pan Twig si asi bude muset stěžovat i na ostatní schvalovače se stejným názorem, nebo se naučit pořádně fotit. To jsou holt ti namyšlení autoři, kteří neunesou kritiku :wink:.

_________________________________
Rudolf Žák, tým tvorby http://www.seznam-autobusu.cz


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
To bude nejspíš tahle moje fotka. Schválně nebudu psát, co byla připomínka tentokrát. Můžete hádat, i když Mauricio už to naznačil.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Prosím?

Fotku sem dá časem třeba autor sám...

Pan Žák se nehodlá vyjadřovat? Bojíš se snad, že budeš utlučen argumenty, protože víš, že to bylo už dost přes čáru? A dozvím se konečně, proč někteří vidí své smazané fotky a jiní ne?


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Mauricio: Osobní spory si řeš jinde. V opačném případě bude následovat zásah moderátorů.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

472
31 črc 2015 19:56
Kladno
Mohl bys sem tu fotku vložit jako přílohu, aby to případně mohli posoudit i ostatní ?


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Smím se pana Žáka zeptat, pročpak neprošla fotka 193174? Chudáčku, je smutné, že si musíš své komplexy léčit na ostatních, kteří mají názor odlišný od tvého. Jak dlouho ti trvalo, než jsi na té fotce našel závadu? Mimochodem by mě dost zajímalo, jak se dá na fotce poznat, že padá na stranu, když je tam krom busu akorát obloha a silnice.

P.S.: Fotka není moje, ale od autora, který si na tebe dlouhodobě stěžuje a jak tak nezaujatě pozoruju, tak si opravdu dáváš velkou práci na jeho fotkách něco najít, jen aby ses mu pomstil. Jen škoda, že jsi spíše pro smích :mrgreen:


Offline
3342
21 led 2011 14:19
P. Haluza píše:
Napadla mě kacířská myšlenka. Co udělat všelidové hlasování? Postup:

1. Každá fotografie bude zveřejněna a každý člen bude mít možnost jít dát lajk nebo dislajk (jeden hlas na osobu).
2. Fotka, která během X týdnů nasbírá Y dislajků, bude automaticky odmítnuta.
3. Fotka, která během X týdnů nasbírá Y lajků, bude automaticky schválena.
4. Ostatní fotky, které nenasbírají dostatečný počet (dis)lajků, postupují do druhého kola, kde se k nim vyjádří schvalovači a toto vyjádření bude veřejné.
5. Tímto procesem musí projít každá fotka, tedy i fotky samotných schvalovačů.

O nastavení proměnných X a Y je možné diskutovat, je to jen nástřel.

To imho povede jen k zabetonování do stylu Želpage (=fotky zamítané pro úplné blbosti).

Jestli chcete demokracii, tak bych doporučil spíš něco jako "výbor s-a", volený z autorů ostatními autory, s pravomocí revidovat mazání fotek a s tím, že je ostatní autoři budou moci kdykoliv převolit v případě nějaké významné nespokojenosti. Nebylo by to lepší? :)

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

373
29 led 2015 21:34
Brno - Žebětín
http://seznam-autobusu.cz/dopravce/bvg-berlin
2 fotky tam nemají co dělat :).

_________________________________
http://seznam-autobusu.cz/uzivatel/odd


Offline
Uživatelský avatar

472
31 črc 2015 19:56
Kladno
Mohli by si dát autoři trochu víc práce s vyplňováním tabulky ?

odkaz1
odkaz2
odkaz3


Offline
Uživatelský avatar

738
27 bře 2010 10:37
Brno Bohunice - 6, 8, 10, 50, E50, 60, 61, 69, 82, N90, N91 a N96
Já chápu, že se někomu už nechce řešit hovadiny u nových fotek (taky si myslím, že v systému schvalování něco hodně smrdí), ale mazání fotek, které na seznamu již byly mi přijde jako krok především proti uživatelům Seznamu, nikoliv proti jeho schvalovačům, obávám se, že jim prázdné karty u některých vozů vadit nebudou, když je jeden z hlavních problémů právě to, že jsou u některých vozů karty úplně zbytečně prázdné...

_________________________________
Suzuki Swift Sedan 1.6i 16V (1994)

RT6N26 --> colt274


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Paráda, dík :-)


Offline
Uživatelský avatar

128
01 kvě 2015 11:27
Ad Tučňák, toho Neoplána jsem nedávno fotil zezadu, fotka je v administraci a trochu padá. Hned jak budu mít čas, tak se to pokusim srovnat


Offline
76
27 bře 2016 21:25
kraj bělochů :-)
Není to špatný nápad, ale ani dvakrát dobrý podle mě. Jak by se to dělalo s fotkami, které se uveřejnit nedají, ale dá se to drobnou úpravou zpravit?


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Napadla mě kacířská myšlenka. Co udělat všelidové hlasování? Postup:

1. Každá fotografie bude zveřejněna a každý člen bude mít možnost jít dát lajk nebo dislajk (jeden hlas na osobu).
2. Fotka, která během X týdnů nasbírá Y dislajků, bude automaticky odmítnuta.
3. Fotka, která během X týdnů nasbírá Y lajků, bude automaticky schválena.
4. Ostatní fotky, které nenasbírají dostatečný počet (dis)lajků, postupují do druhého kola, kde se k nim vyjádří schvalovači a toto vyjádření bude veřejné.
5. Tímto procesem musí projít každá fotka, tedy i fotky samotných schvalovačů.

O nastavení proměnných X a Y je možné diskutovat, je to jen nástřel.


Offline
76
27 bře 2016 21:25
kraj bělochů :-)
Ale notak hoši, vydržme, vždyť si S-A sami zničíme =; .

Už to vidím, jak píšete všichni, že to ničí ti ostatní, a že už to není k už k vydržení, a že vám všichni dělají naschvály. Možná to je pravda, ale tato cesta je hloupost, obětovat se a doufat, že to dobře dopadne a pak být za hrdinu, co když to nedejbože dopadne špatně a S-A se stane mrtvou stránkou??? Jestli chcete udělat dobrou věc, tak někdo nabídněte, že budete dělat schvalovače, třeba vás admin přijme, když to dělají současní podle některých špatně a je jich málo! Já bych nebyl moc dobrý, jsem slepý na "padá doprava" "padá doleva" ..., proto se do toho nehrnu, ale kdyby byla situace ještě víc neúnosná, klidně bych to dělal. Ale protože to nedělám, tak na nikoho nenadávám.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
Tučňák máš pravdu (bohužel)
Ano zapadákovy nikdo neobjede typu Osoblaha, Vsetínsko,Vejprtsko. Ale ani podělanej Broumov.
Proto už si to nechávám pro sebe a jen koukám jak se mi pěkně hromadí změny.
Naposled jsem byl v Brně na parkovišti u výstaviště kde bylo min 80 autobusů.
Pěkně jsem obešel a šup 15 kousků které jsou jinak.
Ale mohl to obejít i někdo jiný.
Skončí to blbě ale což.
Jinak mám důkazy že některé fotografie jsou mazány záměrně.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Škoda to je, měla by to být týmová práce. Ne si vzájemně dělat naschvály, ale mluvit spolu, komunikovat, snažit se o kompromis. Rudo, takhle přicházíme o autory, cenný fotky a informace. Vy to nenahradíte , neobjedete ty všelijaký zapadákovy, nedodáte jediný fotky už dávno vyřazených busů, nenafotíte ani ty Hopíky, sliboval jsi Neoplana, vyprdnul ses na to. Včera ho nahrál Dan, raději pod smyšleným nikem a s poznámkou, "dokumentační fotografie, po nahrazení lepší bude smazána." Dal jí jako nouzovku, totéž Sprintera Premiant City Touru, jinak by ty vozy zůstaly bez fotek. Když se chce, na každý fotce se něco najde - přesvětlená obloha, nenasvícený bok, malinko nakřivo, kolize, mázlý... Někdo to upravovat neumí, nechce, kolikrát to ani nejde... Nesmíte to tak hrotit. ;-)


Offline
Uživatelský avatar

2024
03 zář 2009 13:18
To je velká škoda, prosím nechte tam aspoň nějaké fotky.

_________________________________
Ať žije doprava, všeho druhu. :d-: :t-: :a-: :idsjmk1:
MHD Brno: :d-:1-12, :t-:25-39, :a-:40-84, š85-š88, N89-N99,
IDS JMK: :idsjmk1: :arrow: :a-:104-940, :idsjmk1: R8-R56, S2-S91


Offline
866
17 lis 2014 00:06
Mauricio já už také něco svého smazal.
Jen mimochodem tohle jste chtěli? Asi jo.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
P. Haluza píše:
A zase opačný extrém -- vůz, který měl na kartě jedinou fotku, a to z loňského léta (řádně schválenou a zveřejněnou), o ni náhle přišel. Pachatel neznámý, nikde ani stopa.

Jestli to bylo dneska, tak je možné, že byla moje - vzhledem k tomu, co se tu děje, jak a kdo tomu vládně a kam to spěje, tak jsem si z mého dost nabitého programu vyčlenil dvě hodinky a smazal všech svých cca 700 fotek. Nějak už nemám chuť se na tom jakkoliv podílet. A na pronásledování komanda jsem připraven :)


Offline
Uživatelský avatar

128
01 kvě 2015 11:27
Ares: teď, když ses tak ozval, měl bych na tebe prosbu. Podle fotek si byl x krát ve znojmě. Neměl bys fotky vozů 1J2 5196,98 a 99? Nějaké fotky by určitě můj známý vyhraval, ale to by nějakou dobu trvalo + než se s ním zase uvidím, abych si je převzal. Jestli něco najdeš, poslal bys mi je (nejlépe odkazem přes leteckou poštu), prosím?


Offline
866
17 lis 2014 00:06
P.Haluza účel seznamu je vůz bez fotek už to pochopte.


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
A zase opačný extrém -- vůz, který měl na kartě jedinou fotku, a to z loňského léta (řádně schválenou a zveřejněnou), o ni náhle přišel. Pachatel neznámý, nikde ani stopa.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
Vojtěch Minařík to je zbytečné jsou to namachrovaní šašci kteří nemají ani koule se tomu postavit.
Já už to vzdal.
Změny už si nechávám pro sebe a že jsem už našel přes 20 vozů které jsou jinak než uvádí seznam.
ad Mauricio už se tomu jenom směju.
Jeden příklad který nikdo neokecá.
viz níže má na kartě 122!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fotek
jedná se běžný tuctový vůz. Proč má tolik fotek? Častý důvod smazání je příliš moc fotek vozu a 122 fotek je tak akorát?
Navíc spousta fotek je echt hnusných.
Třeba z 13.10.2017 několik hnusných a ještě stejných.
Copa dělají schvalovači a chytrolíní ze seznamu.
Nebo že by to bylo a pozor autor M.R. a tak se to nechá.
Asi to bude tím. Kdo se ozve je za rebela a je s ním tak zacházeno. Proto Mauricio nerebeluj nebo tě komando začne pronásledovat.
Je to úsměvné? Jo ale je to realita. Pošlu Edoj poslední pokus s důkazy, ale moc nevěřím že ho to bude zajímat.
ještě odkaz na vůz http://seznam-autobusu.cz/vuz/17056


Offline
Uživatelský avatar

128
01 kvě 2015 11:27
Zkoušel jsem kontaktovat schvalovače přes facebook, ale nic, zkusím to i tu. Byla mi připomínkována fotka s důvodem"odeber z tabulkovače tu SORku" a druhá s duvodem "tabulka?" (Tabulka se mi neuložila). Ptám se, aby mi byly fotky schváleny, musím se i postavit na hlavu a bůh ví co všechno ještě?


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9470 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219 ... 379  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Makron a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 17:58
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]