Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 160 z 379    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 379  Další
Autor Zpráva
Offline
866
17 lis 2014 00:06
Mě by zajímalo kde je ten druhý brácha
https://seznam-autobusu.cz/dopravce/agrochov-stara-paka


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Nemáš vůbec zač, naopak, já Ti děkuju za nafocení, a za info. Hraju si s tím, ještě mi zbývá Van Hool a Nikodém, to zapíšu zítra, a za měsíc pokračujem. :-)


Offline
866
17 lis 2014 00:06
prvně děkuji za odkaz je to tedy fotomontáž

no s tou excel tabulkou to podle mě může fungovat dobře. Vycházím ze zkušenosti kterou s tím mám.
Pochopitelně autor tam vyplní i koho o to žádá. důležité je že je to na jednom místě.
Pravda tady nikdo nic nemusí v reálném životě to je povinnost.
Pochopitelně přečíst, zvážit, vyřídit no ono to ani jinak v životě nefunguje. Bohužel je to problém dnešní doby nikdo nic nemusí nechce.
Já a spousta z nás je holt vychována jinak. Ale to nezměním takže je to zbytečné se s tím zabývat.
Zapadnutí bohužel mrzí je to naopak ještě více práce to pak hledat.

ad vypravenost o tom bohužel nic nevím, nikdo nám zde tu informaci neposkytl.


ad Tučňák děkuji ti za parádní zpracování té Paky. Oceňuji tvoji práci!! Já bych to tak pěkně neudělal.


Offline
404
30 kvě 2011 22:12
Jen v rychlosti k tomu ostatnímu:

Pracuji s tím k čemu mám přístup = zdejší forum či FB, maily mezi to samozřejmě nepatří a tak to nemohu posoudit. Pokud toto někdo dělá, tak je to smutné a dětinské chování. Ano, mě vyloučit můžeš...já když mi něco vadí tak to dám najevo přímo za sebe, určitě né anonymně a nebo napočítám do 10ti a zkrátka to přejdu. To je opravdu vše, co k tomu chci a hlavně mohu říct vzhledem k tomu, že to o čem píšeš se odehrává někde mimo a z toho důvodu bych toto téma zde i uzavřel.

V tom dalším, co píšeš = že spousta informací zapadne v zapomnění s tebou určitě souhlasím, ale nijak to nezměním. Mrzí mi to asi podobně jako tebe, možná o to víc, že to vidím nejen tady, ale i na FB a v mailu, kde nějakých nahlášených doplnění je mraky a nevyřídí to nikdo, ale stále zůstává ta základní otázka KDO to má řešit? Na většinu věcí ti správci řeknou, že o tom nic nevědí, takový model neznají atd. ti, kdo třeba vědí zase řeknou, že nemají čas se tím zabývat a těch páár cca 5 lidí, kteří se snaží to zkrátka nemohou všechno stíhat a také nevědí úplně všechno. Nějaký propracovanější systém hlášení by tomu pomoci mohl, ale to je otázka jedině na Edu, nikdo jiný s tím nic udělat nemůže. Ale i tak tam zůstává to, že to nakonec někdo musí přečíst, zvážit, vyřídit. To, že by se to hlášení vyřizovalo nějak automaticky je podle mě jednak technicky neproviditelné a hlavně nereálné z důvodu, že pak by mohl do evidence psát kdokoliv cokoliv v podstatě bez jakéhokoliv reálného základu a za krátkou chvili by tam bylo mnoho vozů s chybnými údaji, vozy s překlepy (překuky) v RZ atd. atd.

Nápady na zlepšení jsou určitě výdané, ale já nejsem ten, kdo to programuje.

A nakonec zmiňuješ cosi o zaznamenávání aktuálního výskytu, k tomu jestli jsem to správně pochopil slouží vypravenost, která je nově asi týden rozšířená z IDS a PID ke všem vozidlům. Ale na to by ti lépe odpověděli asi ti, kteří tu vypravenost používají a vyplňují.


Offline
404
30 kvě 2011 22:12
http://www.csadplzen.cz/foto/v_rto_03ec.jpg


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ještě to zkusím jednou i když
myslíte si že je to fotomontáž?
mě to pozadí je povědomé
bus má SPZ PS 92-73
Příloha:
14947818_1324882084210054_8373912241197980664_n.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
je to asi tak jak říkáš.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Podle mě je HM myšlena dvojice Hájková-Melničuk. Což bude důvod, proč jako fyzická osoba už dopravu neprovozuje, byť na ni má stále oprávnění. Ale autobusy zřejmě převedl pod novou firmu. A vzhledem k tomu, že na webu má i tu Bovu, soudím, že vozový park mají na stránkách aktuální, tedy vč. Karosy.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad Roberte o tohle sem už žádal před půl rokem - odezva 0
Jinak mám z neověřeného zdroje že Melničuk už autobusy neprovozuje.
HMbus to od něj nějak odkoupil.
V kontaktech Melničuk je ale asi je to proto že všichni znali spíše jeho.
Myslím že jsem onehdá koukal a už to neměl ani v předmětu podnikání.
Jelikož na Melničuka je registrována firma pořád tak HM bus bude už jiná firma. spíše tedy by se měli provozní vozy od Melničuka
přepsat pod Hm bus.
Vozy které se dali prokázat jsem přepsal, Ostatní nevím zda vůbec ještě existují.
Karosu jsem naposledy viděl ještě s Melničukovým jménem, Isuzu jsem ani neviděl. Otázka zda je ještě má.
U jeho domu byli naposledy 2 náklaďáky které podle rejstříku provozuje.
Víc by možná věděl Max přeci jen je jim blíž
Jinak Bova už by byla jen HM bus tu podle mě Melničuk nikdy neměl.
víc nevím


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
https://seznam-autobusu.cz/dopravce/hmbus

Neměl by se jen přejmenovat Melničuk na HMBus? Než tam nacpu tu Bovu od Tomy...


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Jj, je mi to jasný. ;-)

V depu jsou nahuštěný, kolize se sudem, :-) ale zase na druhou stranu je dokumentují v akci, a to jsou taky cenný fotky. Neměli by být na to tak přísný, sami to nevyfotí.

Tak aspoň takhle, paráda. :-)


Offline
866
17 lis 2014 00:06
"Aresi, máme skoro konec května, už můžeš něco odtajnit? :-)"
asi i můžu.
Již jsem si zařídil a zakoupil doménu pro vlastní web.
Má svůj název podobný MHDFOTO.cz
to si zatím nechám pro sebe.
rozhodně to není nějaký název MHDFOTO2 nechci brát někomu jeho nápad.
Pochopitelně doména byla volná, již existuje lze ji najít.
Pochopitelně si ji platím sám. Pokud v budoucnu bude někdo chtít zde něco zveřejnit bude to možné
po vzájemné dohodě. Každý si bude zodpovídat za svoji fotku. Nebudou zde žádní schvalovači.
Je v plánu i napojení na web seznam autobusů stejně jako mhdfoto.cz
Zatím se na tom pracuje.
Každopádně tím ukončím zveřejnění fotek sem, k-report apod.
Pak již jen výjmečně nějaké zajímavosti.
Pochopitelně stále zustanu ve správě vozů které mám v seznamu. Jestli si myslí ten debílek co píše ty mejly že mě tím zastaví tak na to ať zapomene.
samozřejmě nikoho nenutím navšívit ty stránky, ale bude-li chtít vůz vidět bude se tam moci podívat.
Je to nejsnažší řešení s některými lidmi nechci mít nic společného.

"Odmlčeli se i Hačislav a Kája Kalina" těch lidí kteří odešli je více. Jen někteří odešli mlčky.
To ať si každý přebere sám. Já zvolil toto řešení, Jiný zvolil smazání všech fotek, nikomu nejde nic vyčítat.
Zrovna Kalina měl hafo fotek velmi cenných. Snad všechny sem je shlédl. A už z náhledu sem věděl kdo je autor.
Proč se odmlčel nevím, neznám ho.
Ale je to škoda.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad Tučňák víš nevydržím tak dlouho stát přeci jen 4 hodiny a na druhé straně to nešlo je tam soukromý pozemek. a nechtěl jsem tam provokovat někoho.
Příště si vezmu camping židličku a mám najité místo které je cca o 100 stupňů jinak a vozy tam nemají rychlost. Pokud bude svítit zapadající slunce budou krásně nasvíceny.
Mě samotnému se ty fotky nelíbí , takže souhlasím s tebou. Jenže stát bych tam prostě nevydržel na to už jaksi nemám. Proto jsem zvolil tohle řešení. Být tam známé vozy jel bych domů.
V paddocku jsou ty vozy nahuštěné motají se tam lidi prostě málokdy uděláš něco lepšího. Navíc tam jsou dva a do druhého nesmíš pouze lidi s registrací.
Ač je to ten pro slabší týmy (ekonomicky). do toho "VIP" se dostaneš normálně. Jenže přes ten se chodí i do ochozů.
Kdysi jsem byl schopen nachodit ve Zlíne 20 kilometrů za den přes autobusák.
Dnes jsem rád že to dám tam a zpět . Věk nezastavíš.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
tak máš právo na svůj názor. Předpokládám že i já mám právo na svůj. Nevidím abych to neměl přijmout v dobrém.
S tím Oždianem to tak prostě je. Již jsem ti o tom své napsal. Možná to tam dopíšeš a za 7 let to znova smažeš.
nad tím mi trošku zůstává rozum stát. Apropo ta fotografie není moje já ho mám zezadu. Informace jsem ti tehdy poskytoval já to jsem si jist.

ad to ostatní. Bohužel nepracuješ s kompletními informacemi.
Již delší dobu mi chodí z mejlu od někoho z vás (anonymně) dost nevybíravé texty. Pochopitelně mohu spoustu lidí vyloučit myslím že i tebe. Ale některé ne.
Ty zprávy zde nebudu ventilovat, Edu jsem informoval, je to někdo ze seznamu.
Pochopitelně to také hodlám dál řešit o čemž sem Edu také informoval. Bohužel právě tohle nevíš a věř že tohle je velmi nevhodné a to používám slušné slovo.
Bohužel s tím mám i dřívější zkušenost z práce kdy mi takto vyhrožoval jiný zaměstnanec který byl propuštěn. Konečně jsme se o tom tehdy bavili. Řešil jsem to a
udělám to i v tomto případě pokud to do konce května nepřestane. Už toho mám fakt plný zuby.
Že je ze seznamu je asi jasné, vždy se to týká seznamu. Každopádně to hodlám řešit.

Sám píšeš že to tu skoro nikdo nesleduje jak je těžké se sem přihlásit. Jistě nelze nikoho nutit aby to zde navštěvoval. Je to každého věc. Když něco chci zjistit budu muset prto něco udělat.
Jediný kdo to zde zpracuje je Tučňák, spoustu věcí zapracuje Robert, spoustu v utajení Lukáš Melka, Mikuláš a někteří další nerad bych na někoho zapoměl, včetně tebe.
Bohužel spousta věcí zapadne do archivu a pak už se k tomu nikdo nevrátí. Což není divu když to je o 5 stránek dál. Občasně se podívám když si vzpomenu že jsem dal něco k úpravě.
Což je případ tohodle Manu kde jsem to ani neotvíral kvůli tomu jen jsem si vzpoměl že ho má stále v dílně tak si říkám kouknu zda ho někdo nevyřadil. A překvapení ono to tam vůbec není
a ani dopravce není. Proto jsem po tom začal pátrat. Třeba za měsíc se najde jiný vůz. ale taky ne.
Na tohle by mi přišlo nějaký systém kam by se to dalo uložit a bylo by zapsáno splněno. např IDOL má excel tabulku kam se zapisují změny k jízdním řádům. Pochopitelně
nevím zda to jde aplikovat i v tomto případě, tyhle počítačové věci jsou mi cizí. S podobným systémem pracuji i v zaměstnání kde ten kdo to převezme se podepíše a každý ví že se tím
zabývá. Když to uzavře zapíše jednotné písmeno a řádek se vybarví. Opět je to v excelu.
Novější verze je už se semaforem ale to je už součástí systému tudíž nepoužitelné.
Polovina věcí by se tím vyřešila vlastně by se to sem ani nepsalo jen by se to dalo tam.
Bohužel také chybí nějaká možnost zápisu zejména u vozů nepříliš se vyskytujících. Zrovna u tohoto Manu o kterého jde
kdyby bylo možnost zápisu o jeho aktuálním výskytu. Pochopitelně je to zbytečnost u kloubového Manu Uhera který je denně na lince.
Ale jsou stovky vozů které vyjedou jednou za rok.
Jako příklad třeba je i Axer Zýky který je nyní v Kolíně.
Komu patří nelze zatím potvrdit. Do karty je prodán ale to je široký pojem.
Ano může to být v neveřejné poznámce ale tam vidí jen ti co mají oprávnění k vozu jinak ne.
Myslím že více to není třeba probírat svůj postoj jsem ti sdělil, včetně věcí které by šli vylepšit.
Mrzí mě že spousta vozů upadne v zapomění. Místo toho se do seznamu zapisují jízdní kola,koše a kdoví co ještě.
Místo aby se ten cenný čas věnoval jiným užitečným věcem. Ale i zde předpokládám nejsme ve sporu.
Můžeš mít jiný názor, tak jako já mohu mít svůj. V tom se doufám shodneme.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Jinak, takhle když si vybereš šotoflek, stoupni si na druhou stranu, kvůli násvitu. ;-)


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Nj, nic neříkají, protože Ares už ve skupině není, nic nedává, tak tím to pro ně skončilo. Musím říct, že mě se zakládají ty karty líp, když vím, že bude fotka. Takhle je to takový poloviční, nanicovatý a taky člověk ztrácí motivaci. Odmlčeli se i Hačislav a Kája Kalina, ty skvosty teď jistí akorát Petr Dvorský, Pavel2 a Tomáš Ertl.
A pokud Seznamu budou vládnout dál jen mlaďasové razící hyperkvalitu a MHD je to škoda. Přicházíme o cenný věci.
Aresi, máme skoro konec května, už můžeš něco odtajnit? :-)


Offline
404
30 kvě 2011 22:12
Je to možné, že jsme se o tom voze bavili spolu, ale k přeprodeji došlo někdy před 7 lety a jak píšu nahoře, prostě už si nepamatuji, kde jsem to vzal = jestli jsi mi to řekl ty, někde to někdo psal nebo jsem tak usoudil třeba podle katastru nemovitostí. Stejně tak je dost možné, že od tebe mám někde fotky toho vozu, nijak to nepopírám, ale nezapomeň, že jich jsou tisíce a vybavila se mi zrovna tato má fotka.

Příloha:
Obraz43.jpg


Jo, mohl jsem tam dát "?" a nechat tam RZ, ale udělal jsem to jak jsem to udělal.

A co se týče přesvědčování...svůj předchozí příspěvek jsem končil tím, že pokud o tom voze ví kdokoliv něco víc, než v té kartě je a má to info ověřené, že to tam klidně může doplnit = stačilo úplně jednoduše napsat je to jeho a nebo ani nepsat, doplnit to tam zpátky, když teď víš důvod, proč jsem ten údaj odebral ten tvůj i tento můj příspěvek tu vůbec nemusely být.

Dlouho se tomu snažím bránit, ale zase už došlo k přeplnění pomysléného džbánku a je potřeba být trochu upřímným a upozorňuji, že to myslím v dobrém a píšu to naprosto vklidu jako dobře míněný názor.

Ten konec tvého příspěvku...zkus nebrat všechno jako nějaký útok proti tobě...já jsem prostě při nějaké globální kontrole vozů na s-a u některých vozů přehodnocoval, co jsem kdysi zapsal a když jsem měl nějaké pochybnosti poupravil jsem to a ačkoliv si to podle toho co píšeš evidentně myslíš, tak jsem na tebe v tu chvíli vůbec nemyslel, nic společného to s tebou nemělo, tudíž nějaké, že nevěřím tomu, co říkáš je úplně mimo. A netýká se to jen mě a tohoto příspěvku...za poslední měsíce tady každý druhý příspěvek končíš nějakým lítostivým dovětkem na téma "pokud to někoho bude zajímat" apod. ...jako jo píšeš sem nějaké věci, které nikdo nezapíše, ale ono to prostě není nic vůči tobě, stejně tak sem píší věci jiní..píše sem Kolumbus, píše sem Robert, který než se dočkal odpovědi svoji otázku opakoval asi třikát, prostě to tak je a není to nic osobního, ale zkrátka není kdo by ty připomínky tady řešil. Ty sice ve svých příspěvcích jmenuješ konkrétní lidi, ale k čemu je to jako dobré? Sám to víš, že to zde nenavštěvují, takže neustálé poznámky na jejich adresu v tvých příspěvcích jsou naproto k ničemu, když si je těžko přečtou, když to zde nenavštěvují. A jako člověk, který to čte tady i na "druhé straně" ti můžu říct, že ani Mařík, ani Žák už tvé jméno několik měsíců možná i přes rok vůbec neberou do úst a neřeší tě...prostě v minulosti se něco stalo, každý z Vás si udělal nějaký názor, tím to pro ně je ukončené a žijí si po svém a tebou se aspoň co já vidím nijak nezabývají.

Máš a dáváš sem spoustu zajímavého a přínosného doplnění, což je rozhodně super a přínosné pro evidenci, ale ta výše zmíněná omáčka dokola je dle mého názoru prostě zbytečná a k ničemu nevedoucí pokud je mířena na lidi, kteří se zde nevyskytují a těch pár ostatních/zbylých co zde na fórum chodí to předpokládám příliš nezajímá, protože se jich osobní spory netýkají a nemohu mluvit za ně, ale mě osobně už to začíná poněkud unavovat až otravovat, protože kromě toho, že to vůbec nic nezmění ani nevyřeší je to několik měsíců stále dokola jedno a to samé a už to jistě všichni, kteří sem chodí pochopili a ti, co sem nechodí a pochopit by to asi měli to nepochopí, když sem nechodí.

Trochu jsem se rozepsal...doufám tedy, že to bude alespoň trochu srozumitelné a příjmeš to v dobrém. Omlouvám se zároveň všem ostatním, kterých se to nijak netýká ačkoliv ty příspěvku tu vlastně čteme všichni, ale jak píšu výše nastal čas toto si ujasnit a pokusit se vrátit se k psaní příspěvků vyloženě s obsahem souvisejícím s nedostatky v evidenci.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

188
04 pro 2012 23:23
Karlovy Vary
https://seznam-autobusu.cz/vuz/20199

Prosím o opravu: ty kuchyně se jmenují Koryna, a ne Korina.

_________________________________
"Sorry jako." - Andrej Babiš, 2017
"Pražané jsou zpovykaní s dopravou." - Adriana Krnáčová, 2018


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ano než jsem ho vyfotil lezl jsem tam přes křoví, protože stál mimo zorný úhel z cesty, pak jednou ho přestavil že na něj bylo vidět tak jsem ho vyfotil. Byl jsem tam možná desetkrát
než jsem tu fotku udělal.
A majitelem je Jiří Oždian, to už jsem ti tehdy říkal. Na tom si trvám. Od té doby se situace nějak vyvíjela a loni jsem tam byl pro peníze kdy mi dlužil peníze za fakturu. Jelikož jsme se bavili o všem možném venku u kávy tak mi sám potvrdil že ten bus koupil. On takových "zbytečných" věcí má více.
Je to takový dobrodruh podniká v lecčems má polnosti takže zemědělství, má kamiony asi 2 jeden návěs plachta,jeden na sypké, takže dopravě, má autobus který má zavřený v garáži, jel s ním asi 2x(pokaždé když jedu kolem kontroluji zda ho má, stojí totiž u okna a nápis sanitrans má pořád, provozuje těžbu stromů, nedávno koupil bývalý dům lesní správy a ten přestavuje na byty a kanceláře, a další a další aktivity.
Pořád nerozumím že když si vymazal dopravce proč si mu nenechal tu libereckou RZ. Tu si sám z fotky viděl. Víš dobře že jsem ti tu fotku poslal a víš že jsem ti tu informaci tedy dal já.
Pojistku nemá protože je v depozitu.
Pokud mi to ovšem nevěříš tak to nech jak to je. O pravdivosti tě dál přesvědčovat nebudu. Z celého je vidět že tomu nevěříš.
Holt to musí potvrdit někdo důvěryhoddnější než sem já.
ad Tučňák myslíš že má cenu dál něco hlásit....., když to je stejně na h....


Offline
404
30 kvě 2011 22:12
AD Ares 1: To je samozřejmě možné, že tam bude aktuální, ale to se takto těžko řekne.

AD Tučňák: Van Hool ti neporadím, těm nerozumím.

AD Ares 2: K tomu MANu, ten vůz jsem upravoval já, Radek s tím nemá nic společného. Důvod, který mě k tomu vedl byl ten, že jsem dospěl k názoru, že si oním majitelem nejsem vůbec jistý (pokud vím, tehdy jsem ho doplňoval já sám, už nevím na základě čeho) a nechtěl jsem, aby to tam pak někdo slepě zpět opisoval z historie úprav.

Jinak nevím v jaké je pozici nyní, když mluvíš o tom křoví, ale někde bych vyhrabal fotku pořízenou normálně z cesty.

Pokud někdo ví čí vůz opravdu ověřeně je tak mu určitě v doplnění bránit nebudu.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
no dobře ale dal bych za to krk že to tam už bylo, skoro mi přijde že ten původní vůz někdo smazal.

a tak se pánové podívejte tohle mi vyjede když si dám majitele ke strýčkovi googl.
Jiří Oždian, Roztoky u Jilemnice | seznam-autobusu.cz
seznam-autobusu.cz/dopravce/jiri-ozdian-roztoky-u-jilemnice
SPZ, výr. č. typ, vyr. zruš. voz, poznámka. e. č. dopravce (od, do), nátěr. MAN Lion´s Star, 2003, » detail. ex SANITRANS Tour. 4L4 6912, Jiří Oždian, Roztoky u ...

vůbec nechápu proč tohle někdo dělal. Zajímavé je že v dopravcích už není ani dopravce.....
První jak koukám tak to upravoval Radek Mlch můžete ho někdo kontaktovat, (pokud sem nechodí) aby se k tomu vyjádřil, já nevím kdo to je.
Dělá to u více vozů?
Já ten vůz mám 2 kilometry vzdušnou čarou tak vím kde stojí.
krk sem za to mohl klidně dát, protože paměť mám jak vidno ještě dobrou.
Co mi to tehdy dalo práce zjistit tu RZ, křovím sem se prodíral jak blbec.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Nebyl, jen z jeho karty vznikl.


Offline
336
25 zář 2013 15:21
jihovýchod Prahy
Já k tomu vůbec nic nevím. Akorát v administraci vidím, že původně to byl ukrajinský vůz, TOV Trans Tempo, kdo a proč s tím co vyváděl netuším.


Offline
866
17 lis 2014 00:06
ad Tučňák mohu i tebe požádat o odpověď k mému příspěvku 552?
Měl jsem za to že u toho Manu Sanitransu už byl uveden nový dopravce.
A nyní náhodou zjišťuji že tomu tak není.
Bohužel nevím proč opravdu mám celou dobu za to že tam ten dopravce byl.
Pochopitelně se mohu mýlit.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Jak jsem psal, česky je to správně, záleží asi fakt na vlastním pohledu. Já jen nemám rád, když je vztažné zájmeno odděleno od slova, ke kterému se vztahuje, nějakými dalšími slovy.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9470 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163 ... 379  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 21:05
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]