Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 3 z 4    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Tak já sem dám jen pro naladění jeden od Müxyho (dříve znám jako Miky). Tato fotka proběhla na prezentaci a můžeš jen tiše závidět, že jsi o to přišel. Byla to sice velmi netradiční šotoakce, ale zatím moje nejlepší oslava, na které jsem byl :-)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

3072
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Tak sem alespoň někdo dejte nějakou fotku, ať vím, o co jsem přišel...


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
I já musím poděkovat za včerejší den, povedlo se opravdu všechno, od počasí až po večerní prezentaci. :applause:

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
A co říkáte na dnešní počasí? Lépe to už Manil dohodnout nemohl :-)


Offline
Uživatelský avatar

86
17 říj 2006 00:54
Brno - linky 57, 43 a 93
Pánové, dovolte abych ještě i já poděkoval organizátorům za dnešní (včerejší) oslavu, která byla vskutku vydařená. Ať už se jednalo o báječné počasí, vyladěnou soupravu tramvají, správné pány řidiče (tramvaje i busu), trasu vyjíždky brněnskými kolejemi a okružní tunelovou jízdu autobusem, prohlídku vozovny či večerní prezentace z historie a současnosti BMHD.cz, vše mělo opravdu skvělou úroveň, a předpokládám, že opravdu všichni přítomní (vybraná společnost :-) ) jsme se díky vám dobře bavili.
Bylo také zajímavé osobně vidět všechny ty "mýtické velikány", kteří se v historii BMHD.cz promítají. 8-) I když já jsem dnes mohl slavit teprve sedmý rok sledování stránek BMHD (šestý s registrací na fóru), tak jsem za ty léta získal o místím obsazenstvu určitou představu, která se teď zajímavě porovnávala s realitou. :-) A obzvláště u zdejších velikánů to bylo zajímavé srovnání. Tímto jim děkuji za pár prohozených vět, které jsme dnes společně mohli splknout. Škoda už jen, že se na oslavě ze zdejších patriotů neobjevil P. Haluza, tak někdy příště.
Tak teď už jsem jen zvědavej, co stránky BMHD.cz v další desti letech čeká. Za sebe jim dále přeji to nejlepší. pripitek


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Takže já děkuji:
- panu manilovi za perfektní organizaci a bezproblémový průběh,
- panu generálnímu řediteli Ing. Havránkovi a ostatním zainteresovaným ze strany DPMB, že se akce vůbec mohla uskutečnit,
- panu řidiči Kubovi za jeho službu a přizpůsobivost náročným požadavkům některých fotografů,
- panu adminovi čežovi, že mě (zatím) nezabanoval ani mi nezměnil jméno na růžové.

Dobrou noc :)

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

18
30 kvě 2006 18:59
Šalingrad
Slinou jedovatou kolem sebe většinou plivá ten, kdo není sám nic schopen zorganizovat.
Akce byla perfektní, organizátoři zvládli vše s dispečerskou precizností.
A na večírek v Tuřanech ať nikdo nesahá, to už byla třešnička na narozeninovém dortu.

P.S. : Mě by jsi z kapoty určitě neseškraboval, v případě střetu s mojí tělesnou schránkou by jsi pokračoval nejspíš dál pěšky. :mrgreen:

_________________________________
Do Pekla Máme Blízko ....


Offline
3342
21 led 2011 14:19
PepaZLochu:A na to seškrabování doporučuji vzít si fanku.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
PepaZdepa píše:
Tak pánové... neustále tu čtu plno příspěvků o porušování předpisů, ale že jste se v těch Tuřanech vyhrnuli z autobusu jak banda idiotů rovnou do silnice vás asi moc netrápí... ](*,) už jsem vás mohl pár seškrabovat z kapoty...


Doporučuji navštívit očního nebo psychiatra. Zřejmě vidíš špatně, nebo trpíš nějakým jiným problémem.

V Tuřanech autobus zastavil před semaforem, kde svítila červená. V protisměru ještě nebyla zelená a než přijely první auta, tak byla většina lidí na druhé straně. Vše probíhalo pod dozorem organizátorů a několika lidí z DPMB. Zamyslel bych se tedy nad tebou, zda jsi opravdu zdravotně v pořádku.

Btw, jak se chceš vyhrnout do silnice z autobusu, když má dveře na pravé straně a stojí u pravého okraje vozovky?

Každopádně i přes nesmyslnou připomínku PepyZdepy chci všem účastníkům poděkovat. Byla to moc fajn akce a i přes velmi velkou účast (wow) vše proběhlo bez problémů a bez komplikací. Všichni byli ukáznění, vyšlo počasí a závěrečné večerní posezení nemělo chybu.

Také chci poděkovat řidiči (který na toto fórum nechodí) za pěkné povožení a DPMB (jehož zaměstnanci se zde vyskytují) za to, že nám vyšli maximálně vstříc.

Kdo nebyl, prohloupil. Jednalo se o velmi netradiční, ale přesto skvělou akci!


Offline
285
03 zář 2012 18:05
Taky chci pochválit skvělou organizaci této speciální jízdy :applause: Dík za sqelý zážitek :D


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Takže chci obrovsky pochválit organizátory, ono ukoridovat 3 vozy nadržených šoutoušů asi není žádná...

Krásně nám vyšlo počasí, navíc agresivní jízda šalinfíry dodávala dostatek čerstvého vzduchu pasažerům a třeba mně i adrenalín, který jsem v brněnské mhd nikdy předtím nezažil (teda nemyslím ten druh adrenalínu, kdy si říkate jestli stihnete "navazující spoj"). sarcastic

Jinak celou dobu jsem si říkal, že to sem musím napsat:

Cena trička - 220Kč, cena občerstvení - 100Kč, cena za pohledy nechápajících kaštanů a duchen snažících se dostat do vozu - k nezaplacení :dancing:


Taková menší výtka - na to kolik jelo šoutoušů se stávali z vozů spíše jídelní vozy :-"

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
514
30 zář 2011 07:06
Brno u linek 3, 11, 12, 81, 92, 93, 99
Do silnice? O čem to sakra mluvíš? Nespletl sis autobus?

_________________________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby.


Offline
140
11 pro 2011 18:53
Tak pánové... neustále tu čtu plno příspěvků o porušování předpisů, ale že jste se v těch Tuřanech vyhrnuli z autobusu jak banda idiotů rovnou do silnice vás asi moc netrápí... ](*,) už jsem vás mohl pár seškrabovat z kapoty...


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Hm, škoda že som musel tento víkend ísť domov :sad:

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
227
18 úno 2010 08:29
Medlánky
Nebo 3T ? biggrin

Končím 22:40, tak ten večer asi nedám :-(


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Tys ještě nikdy neviděl T3? :-P


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Kvůli škole (mám toho na zpracování až příliš) a absenci foťáku dorazím až do hospody, tak okolo osmé. Možná vás přes den budu někde nahánět na kole, abych se aspoň podíval, jak to trojče vypadá.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
A do kolika máš? Hned po hokně koukej dorazit do Tuřanské Besedy ;)


Offline
227
18 úno 2010 08:29
Medlánky
Jupí, mám zítra šichtu až od 15:30, tak se určitě chvíli povozím s vámi.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Ještě jedna věc z rubriky FAQ:

Zítřejší akce a tedy i večerní program se bude věnovat pouze BMHD, tedy nejedná se o tradiční promítání z letních "exotických" tramvajových dovolených. Klasické promítání (letos to budou všechny rakouské, chorvatské, bosenské a srbské tramvajové provozy a Szeged) se bude konat pravděpodobně někdy na přelomu listopadu a prosince. Samozřejmě dáme včas vědět.

Jinak kdo se se mnou domlouval nějak individuálně na pozdějším nástupu do soupravy apod. a já jsem mu neposlal uspokojující odpověď (nebo slíbil, že pošlu podrobnosti před akcí a neposlal), kontaktujte mne, prosím, mailem nebo SZ. Omlouvám se, ale je toho fakt hodně. :-)


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Jen doplním, že šotoris.cz je na to již připraven a tato speciální jízda bude zvýrazněna neobvyklým způsobem.

Stejně tak můžete polohu vozu sledovat v logu tohoto fóra nebo v podpisech těch, kteří do nich vloží následující kód:

Kód:
[img]http://sotoris.cz/10letbmhd/[/img]


Vše výše zmíněné běží na šotorisu

(ano, je to nechutná reklama, ale nemohu si pomoct)


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Podrobné zprávy k BMHD oslavám, které vypuknou v sobotu:

Sraz platí v 9:45 na zast. Lipová. Prosím, buďte přesní, před nástupem do soupravy bychom Vám rádi ještě řekli pár úvodních slov. :-)

Trasa a jízdní řád fotojízdy:
10:12 - 10:27 Výstaviště, hlavní vstup - prostřední kolej
11:00 - 11:11 Modřice, smyčka
11:33 průjezd přes Hlavní nádraží
12:00 - 12:20 Novolíšeňská, smyčka
12:28 - 12:46 Geislerova/Porhajmova
13:05 - 13:15 (cca) Stránská skála
13:28 orientační průjezd přes Hlavní nádraží
13:45 - 13:52 smyčka Švermova
14:05 orientační průjezd přes Hlavní nádraží
14:28 - 14:58 Obřany
15:25 orientační průjezd přes Českou
15:45 - 16:00 Bystrc, Rakovecká (cca)
16:25 orientační průjezd přes smyčku Mendlovo náměstí
16:30 Pisárky

Tyto časy jsou v podstatě orientační. V případě jakékoliv mimořádné situaci některou z konečných můžeme vynechat. V případě nepřízniového počasí je i teoreticky možné, že např. z Obřan pojedeme o 10 - 20 minut dříve.

Pro všechny případy bude možné naší oslaveneckou tramvaj zaměřit i na šotorisu, bude-li fungovat. Bude se zobrazovat jako noční linka 99, vůz (pravědpodobně) 1655.

Těšíme se na Vás!


Offline
Uživatelský avatar

352
30 led 2008 17:13
Já se přiznám, že mám o víkendu blondýnu, pro kterou by to byla asi otrava a byla by protivná, na druhou stranu mi přijde líto, že bych tu vaši sešn neviděl, takže se možná za pěkného počasí dostavím i s dítětem na Lipovou a nějakou tu zastávku se krátce svezu :) z tohoto důvodu se nechci zbytečně psát do toho registračního formuláře.

_________________________________
Nejlepší trolejbus je 22Tr. Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme se o tom přít, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
6.10. mám do půl třetí 44ku, tudíž hned po konci šichty si vás najdu :-)

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
mceza píše:
Tak už jen týden. Těšíte se?

Áno prosím. pripitek

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 100 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 19:13
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]