Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 1 z 2    Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
Eda píše:
Služební jízdní řády jsou zkrátka interní materiál a jejich distribuce není povolena.



A upřímně řečeno, ani se Dopravnímu podniku nedivím, že SJŘ veřejně neuvolní. Existují totiž různí rýpalové a hnidopichové, kteří by je mohli nějakým způsobem zneužít...

Jj, přesně tak! V Lelekovicích mi nastupoval pán a při nákupu doplatkové jízdenky 16,-Kč se velice vyptával:
A to jste tam (na Záhumení) jako stál půl hodiny a teď tam bude stát ten, co přijel?
Ještě mu dát do ruky všechny SJŘ a poděláme se z toho všichni... Btw.: Co je mu po tom, jak dlouho "tam" něco stálo, když "to" jede na čas podle JŘ?
(Vymluvil jsem se a musel mu to dvakrát zopakovat, že jsem v Lelekovicích dva roky nebyl a že tomu nerozumím...)


Offline
2
20 srp 2012 17:07
Ja len tak pre zaujimavost... v Bratislave svojho casu existovali sluzobne CP na oficialnej stranke DPB, samozrejme neboli urcene pre verejnost, ale pre zamestnancov DP. Problem bol, ze ten link niekto vypustil von a zacalo sa to sirit medzi sotousov. Spociatku to nebol problem, lebo to mali ti serioznejsi, neskor sa to zacalo sirit aj medzi "deti" a udajne s tym zacinali byt problemy. Takze dnes je stav, ze DPB spristupnuje tieto stranky iba svojim zamestnancom s tym ze uz to vyzaduje nejake pristupove udaje, nestaci poznat link. Existuju ale aj amaterske dispecerske CP na jednej zo sotostranok (http://www.mhdba.eu/Dispecerske-CP.html). Problem je ze tie amaterske nie su vzdy uplne presne a samozrejme chvilu trva kym sa po zmene zaktualizuju (ono sa totiz treba dostat ku skutocnemu DCP a potom to nakopirovat na net) a nemaju prehlad o sluzbe.

Takze tolko skusenosti s touto problematikou v BA :)


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Mouka píše:
Yakuzza: Plán směn už by byl zásah do soukromí pracovníků. To tady v zásadě nehrozí.


Tak ještě jednou. Psal jsem, že podle mého názoru "Ochrana řidičů bude asi ten nejmenší důvod" a "SJŘ jsou prostě firemním interním dokumentem, který na veřejnosti nemá co dělat."


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Proste to berte jako fakt. Sluzebaky a jine interni materialy tu nebyly, nejsou a nebudou....


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Yakuzza: Plán směn už by byl zásah do soukromí pracovníků. To tady v zásadě nehrozí.


Offline
2
29 pro 2011 12:17
Už jsem pochopil. Omluva všem ;-)


Offline
9986
15 led 2005 23:41
davest01 píše:
Služební jízdní řády je nějaké extra tajná záležitost? Chtěl jsem vám jako fanouškům DPMB nabídnout na stažení z internetu od nějakého "Zdendy". Ale nechápu proč to bylo smazáno. Ani odkaz jsem neuvedl.. [-(


Jednou teda nestačilo? Tak fajn, viděl bych to na BAN.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Myslím, že to trochu hrotíte. Ochrana řidičů bude asi ten nejmenší důvod, je třeba si uvědomit, že 99% populace nemá nejmenší ponětí o pojmech jako je kurzovka, služební JŘ nebo třeba i evidenční číslo.

SJŘ jsou prostě firemním interním dokumentem, který na veřejnosti nemá co dělat. To je úplně to samé, jak kdyby v Tescu vyvěšovali na nástěnkách plány směn uklízeček nebo v O2 povinné fráze pracovníků call centra.


Offline
1109
21 zář 2009 15:23
V tom, že to nebudeš řešit přes DP, ale počkáš si na onen kurz sám (a ani to nemusí být u Semilassa:-). Ale jak jsem napsal, to vše se dá i bez služebáků krásně dohledat.


Offline
Uživatelský avatar

1337
17 črc 2010 21:41
Krno
Filip Daněk píše:
A co třeba stížnosti na řidiče?

Jako jak? Když si zapíšu ev.č./kurz nebo linku a zastávku a k tomu čas a půjdu si stěžovat, tak budou přece přesně vědět, který to byl řidič, v čem mi SJŘ pomůže?

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
1109
21 zář 2009 15:23
vykony.idos.cz+razeni linky po spojich+vypis pouze za 1 den ... tam si s trochou pocitani a s pomoci seznamu kurzu a jejich vyjezdu a zatahu z/do garaze da spocitat kazdy kurz a sluzebaky k tomu vubec nepotrebujete. Pracovni den zcela bez komplikaci, vikendovy den s velmi mirnymi komplikacemi. Zdendovi reknu, at to smaze, stejne tam plati ted tak odhadem desetina materialu.


Offline
Uživatelský avatar

1868
05 lis 2005 19:50
A co třeba stížnosti na řidiče?


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Netuším, jak to chceš zneužívat. Tím, že se daný vůz vyfotíš, nic neporušuješ.
Většina řidičů má nepravidelnou pracovní dobu a jezdí každý den někde jinde, takže proti nim se to zneužít nedá.
A prodávat to někde na černým trhu, to by asi taky moc dobře nešlo.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Služební jízdní řády jsou zkrátka interní materiál a jejich distribuce není povolena.

Navíc, když je potřeba lovit nějakou zajímavost, zpravidla se najde někdo, kdo sem na fórum aktuální odjezdy napíše...

A upřímně řečeno, ani se Dopravnímu podniku nedivím, že SJŘ veřejně neuvolní. Existují totiž různí rýpalové a hnidopichové, kteří by je mohli nějakým způsobem zneužít... Bohužel i mezi námi, fandy MHD...


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Pokud vím, tak Zdenda je tam stejně nemá aktuální. A tady na fóru to není tolerováno.


Offline
2
29 pro 2011 12:17
Služební jízdní řády je nějaké extra tajná záležitost? Chtěl jsem vám jako fanouškům DPMB nabídnout na stažení z internetu od nějakého "Zdendy". Ale nechápu proč to bylo smazáno. Ani odkaz jsem neuvedl.. [-(


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Zavolej a nějak to pořešíme
548123350

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Na tomhle telefonu 543171111 se da predani domluvit ...


Offline
Uživatelský avatar

2769
07 kvě 2008 20:25
Čebín
bert2001 píše:
Moc by sem prosil uveřejnit služební jízdní řády potřebuju je na nový tramvajový simulátor a bez toho nejde.

MOC PROSÍM :pray: dikes..


tak s tím se rozluč....

Tuhle informaci ti tu nikdo nesvěří


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Další, co "už skoro" postavil MSTS Brno? :-D


Offline
2
16 bře 2012 20:01
Moc by sem prosil uveřejnit služební jízdní řády potřebuju je na nový tramvajový simulátor a bez toho nejde.

MOC PROSÍM :pray: dikes..


Offline
Uživatelský avatar

1621
10 čer 2006 20:45
Brno
marecek.00: nikdo novej určitě nebude hledat zrovna tohle téma, kdo tady už je ví, že vozáky nedostane.

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Třeba z tohoto důvodu, že tuto informaci budou dříve či později hledat i další?


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
A proc ho nezlikvidovat ? Stejne nic nedostane (maximalne banan) a zbytecne to tu strasi.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
No... a kolega Miloslav se od odeslání svého dotazu ještě ani nepřihlásil. Ten se bude divit :-)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 20:03
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]