Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 1 z 2    Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
Jarní úklid :-)
Taky sem měl na starost forum a pořádek sem si tam dělal. Mě by to nevadilo. Když se někomu chce.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
mceza píše:
Ale v počítači mám také velký disk a přesto nepotřebné věci mažu... Mám rád pořádek a proč ho neudržovat i zde?


Na to mám stejný názor :)

Fafner píše:
No, a proč je mazat? Proč řešit jejich mazání?


A proč ne? Těm co sem nechodí to určitě vadit nebude. A když je chuť.. :D


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Fafner: je rozdíl mezi fórem o MHD v Brně a např. fórem o PC hrách. To druhé jmenované bude mít bezpochyby více členů. Ale aktivních. I v tebou jmenovaném fóru se zcela jistě v těch "5x více členech" najde i více těch aktivních. Tady je ale řeč o neaktivních. A ti jsou mnohdy zbyteční. :wink:


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Však jsem to tak psal. Nejde tam ani o stovky, spíše o desítky uživatelů a výkon to výrazně neovlivní (narozdíl od těch 120825(+tenle)) příspěvků.


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
Troufl bych si tvrdit, ze cca 300 zaznamu v tabulce, kdy ten storage engine je staven na o nekolik radu vyssi zatez, by nemelo jakkoliv ohrozit vykon. To kdyz by tam byl milion zbytecnych zaznamu, uz by to asi melo smysl resit, ale kvuli par stovkam uzivatelu (pokud je teda databaze phpbb aspon trochu slusne navrzena) se svet urcite nezbori.

_________________________________
RT6N1 fanklub :)


Offline
Uživatelský avatar

409
27 lis 2007 03:31
Pořád někde jinde
Mne se jeste nestalo, ze by "uklid pro poradek" stal za promrhany cas (a vetsinou i collateral damage). Kdyz dochazi misto, kdyz je treba vtestnat databazi do pameti, kdyz je to pomale... ale urcite ne jenom tak proto, ze to tam "prekazi". Nedoporucuju.

_________________________________
Máte dopravní problém. Řeknete si, aha, postavím další silnici! Teď máte problémy dva.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Nejenom admini. Je to prostě zbytečné... Větší zátěž na databázi to samozřejmě má, ale při tomto počtu to není velký rozdíl, takže to není hlavní důvod. Ale v počítači mám také velký disk a přesto nepotřebné věci mažu... Mám rád pořádek a proč ho neudržovat i zde?


Offline
Uživatelský avatar

1891
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Těch pár "zbytečných" záznamů v databázi dovede udělat takový bordel, že se z toho admini po...
Pořádek je potřeba.
Např. e-mailová schránka na freemailu se taky po půl roce neaktivity bez milosti zruší.


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
Fafner, mě to taky moc jasné není (proto taky ty uvozovky) ta trocha dat navíc nemůže databázi v ničem uškodit; ale některým starousedlíkům to prostě vadí.
Asi nejvýznamější fakt bude ten, že tyto budoucí mrtvoly na začátku své kariéry napíší jeden nesmysl.

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
No, a proč je mazat? Proč řešit jejich mazání?
(Můj poslední post v tomto tématu, už jsem sám takovou zbytečností zabil příliš mnoho času :D )

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Myslím, že ve vás problém není ;) Spíš jde o lidi, co se před dvěma roky zaregistrovali, napsali 5 a méně ne moc hodnotných příspěvků a už tu rok a půl nebyli...

Btw. ty jsi registrován od začátku roku a máš 10 příspěvků. Nikdo po nikom nechce, aby musel hromadně spamovat a všude všechno psát. Ale proč tu držet účty, které už nikdo nepoužije? Aby to zvětšovalo statistiky fóra?


Mám to stejně jako mycountry čtu a reaguju a píšu až teprve když mám co říct a v podstatě se rozhlížím. Přece nebudu kecat do každého tématu jen abych honil příspěvky na to chodím na jiná fóra.


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Tin píše:
největším "problém"

Stále ještě nechápu, v čem je to ten největší problém. Může mi to někdo vysvětlit? Dělám na fóru, kde je cca 5x tolik členů a nic takového jako promazávání se tam neřeší...

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

496
31 led 2011 13:46
Nejsou největším "problém" ti, kteří se registrují kvůli jednomu dotazu (který obvykle napíšou do špatného tématu)? Myslím si, že by je šlo omezit odloženou aktivací účtu, že by se sice zaregistrovali, ale účet by si mohli aktivovat až po uplynutí nějaké lhůty (den nebo dva).

_________________________________
*** I am a signature virus. Please help me spread by copying me into your signature.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Kdyz jsem to predtim promazaval ,tak ze 100 smazanych se vratili tak 4 . tem jsem pak ucet nechaval. Ale vetsina tu neni k nicemu.


Offline
Uživatelský avatar

1337
17 črc 2010 21:41
Krno
mycountry: Taktak, dlouho jsem sem taky nic nepsal, registroval jsem se kvůli přílohám a nepřečteným příspěvkům a nechtěl jsem se vám tady moc plést...

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Já bych to třeba docela neřešil. Ničemu tady ty neaktivní účty nevadí. Aspoň se můžeme chlubit, že máme 600 diskutujících :-)


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Já bych to asi viděl tak, že by se určila skupina lidí, co se tváří jako silně neaktivní. Těm by se deaktivovaly účty. Kdo má zájem o navštěvování fóra, tak si pomocí linku, který mu přijde do e-mailu, účet znovu aktivuje. A třeba po dvou měsících se dosud neaktivované účty jedním kliknutím smáznou...


Offline
Uživatelský avatar

188
25 pro 2010 21:35
Třeba mě zajímá, co se zde probírá, ale kolikrát se necítím, že bych měl čím přispět. Registrovaný jsem kvůli označování nepřečtených příspěvků.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
PvvS: ano, vyjmenovaní lidé jsou de facto zbyteční. Ale neškatulkoval bych je pouze do jedné krabice, jelikož několik z nich je např. registrovaných kvůli přílohám,... Ale těch bude pomálu.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Ted jsem se dival a na foru je 153 uzivatelu s 0 prispevky a celkem 382 uzivatelu s mene jak 10 prispevky. Pri 637 zaregistrovanych, jde o vic jak 1/2 uzivatelu, kteri jsou v podstate mrtvi. Kdyz jsem si dal vyfiltrovat uzivatele, kteri se od novyho roku neprihlasili, tak mi vyslo cislo 324 .Uzivatelu, kteri se neprihlasili od novyho roku a maji 0 prispevku je 75 . To znamena ze zhruba kazdy druhy s nulovym poctem prispevku sem chodi pouze cist a foru nic neprinasi. Nad 100 prispevku tu ma jenom 119 uzivatelu a hodne aktivnich tu nebude vic jak 40 .


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Sem mluvky z DPMB radsi nepoustet. Jeste by z toho byly dalsi vymysleny dotazy , jako v plus minus... Kdyz admin dpmb neni za cely leta schopnej pridat do symlinku adresu bez www, tak je to marny.

Lepsi je kdyz to cislo N bude co nejmensi, nebo se poslou poslo do ( infokanclu DPMB) ..


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Jenže tady se najde x (číslo z N) lidí, kteří na tento dotaz více či méně ochotně odpoví. Pak je zde takový člověk zbytečný.

Na druhou stranu lidé s dotazy, kteří sem chodí, se zřejmě nikdy nenaučí rozeznávat výrazy návštěvní kniha a registrace. :-?


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
DPMB by si asi měl zřídit oficiální profil na Facebooku a platit někoho za odpovídání na dotazy a ještě lépe i tady.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

1105
28 pro 2008 00:10
613 00
PvvS: Jenomže většina lidí jde pro informace raději sem na BMHD, protože je tady i fórum. Pokud něco nevím, napíšu to do příslušné sekce, a čekám na reakce.
Naproti tomu napsat dotaz přímo na mail DPMB obnáší počkat si na odpověď čtvrt roku. Já se jich v říjnu dotazoval na možnost úpravy nástupiště autobusové zastávky Bieblova, která je nezpevněná, a při nastupování do autobusu vnášíte na podrážkách do vozu bláto. Odepsali mi až v lednu s tím, že se mám obrátit na vlastníka pozemku, kterým DP není.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 23:47
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]