Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 242 z 263    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245 ... 263  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Verusha píše:
Správně.
Proto bych uvedl, že 3006 ode dnes opět v provozu s lidmi.
No a protože se podařilo spravit tento vůz s prasklou nápravou, je samozřejmě podle Murphyho zákonů nezbytné, aby se opět pokazil jiný vůz, aby se nedejbože nesnižoval počet odstavených trosek. Takže jak vyjela 3006 s opravenou nápravou, tak samozřejmě včera se pokazila náprava na 3027 a vůz je odstaven (ten samý typ nápravy, ta samá závada).
3008 stále bez regulátoru, 3021 bez měniče, motoru, regulátoru, pneumatického zámku dveří a spousty věcí v interiéru.
:-? šrotům zdar!


3027 není až taková škoda.


Promiň že jsem tě nespravedlivě napadl, je to moje chyba. :oops: :oops:[/quote]
Nic se Fixi vážného nestalo,ale vážím si toho,že ses omluvil!!!! :-D :-D


Offline
Uživatelský avatar

946
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Jo jinak vozy 7411 a 7413 možná i 7410 by měly být na GO.Mám to od známýho kterej dělá řidiče v medlánkách.LADA


Offline
Uživatelský avatar

946
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Jo jinak ty Karosy B732 co stály ve Slatině tak 4 vozy jsou vzadu a zbytek je Na letišti Tuřany.Čeká jse na to až vozy nebudou mít žádnou zůstatkovou hodnotu.7342 má být na letište odprodán pro účel skladu nebo čeho jsi takového.Informace jsou pravdivé ale do evidence bych nezaváděl protože je možná změna.

Jinak 7317 je plnohodnotná Go v roce 1997.Podlahu ALTRO nemá a ještě jiné odlišnosti jsou způsobeny tím že vůz když jel na GO a hned co dojel do Zlineru tak za něj byl nabídnut vůz již hotový,který jsi odědnal někdo jiný,ale k předání z nějákeho důvodu nedošlo.Co jse týče papírů tak jse to tam nějak pozněnilo.Myslím majetkově.Ne techničák.Říkal mě to známej ze Slatiny.Informace není úplná,ale je pravdivá.Takže bývalá 7317 kdoví kde najíždí kilometry a nebo už je ve šrotě.


Offline
Uživatelský avatar

946
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Chtěl bych říct že jse mě 3225 velice líbí.Jej jsem s ním ve čtvrtek 16.6.2005 po opravě když jel z vozony Komín do husovic.Je pravda že Buse a takové ptákoviny tam chybí,ale opravdu důležité věci tam jsou.Co jse týče jízdních vlastností tak bych řekl nejlepší 14tr v Brně,i některé 21tr jsou horší.Samzdřejmě 3265 je taky velmi dobrá.LADA


Správně.
Proto bych uvedl, že 3006 ode dnes opět v provozu s lidmi.
No a protože se podařilo spravit tento vůz s prasklou nápravou, je samozřejmě podle Murphyho zákonů nezbytné, aby se opět pokazil jiný vůz, aby se nedejbože nesnižoval počet odstavených trosek. Takže jak vyjela 3006 s opravenou nápravou, tak samozřejmě včera se pokazila náprava na 3027 a vůz je odstaven (ten samý typ nápravy, ta samá závada).
3008 stále bez regulátoru, 3021 bez měniče, motoru, regulátoru, pneumatického zámku dveří a spousty věcí v interiéru.
:-? šrotům zdar!


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Panove venujte se evidenci a ne zachytavani informacnich sumu. Sem patri hlavne overene a aktualni info


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
Už pozítří !! se uvidí, jestli máme další atyp.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Richard píše:
Fxi-Fixi omlouvám se za chybu :!:


Promiň že jsem tě nespravedlivě napadl, je to moje chyba. :oops: :oops:


Hele pánové doporučuji se nehádat jak na pískovišti a uveřejňovat jen fakta, kterým se buďto dá věřit, poněvadž pocházejí od důverně známé osoby, a když už ne, tak fakta, pocházející nezávisle na sobě od dvou jiných osob.
22TrAC beru zatím jako informační šum, dneska se mi nic takového nepodařilo ověřit. V pátek můžete buď děkovat uživateli Pepan, že přináší včas zajímavé informace, nebo ho poslat někam, že vymýšlí bludy. Uvidíme.


cat=anglicky kočka,takže mám jít do kočky?To je ale blbost teda :!:


Já nelžu :!: a Richard ať jde někam na cat


Fxi-Fixi omlouvám se za chybu :!:


Je ale,pravda,že Fixi mě neobviňoval,ale jen si to myslel!!!Takže se omlouvám jestli se ho to nějak dotklo o těch faktech a lžích :oops: :!: :!:


Fxi,já jsem Ti nic takového,že 2306 je vyřezena neříkal :!: Já jsem jen říkal,že 3206 je vyřazena,a zároveň byla nebo bude brzy odstavena 3208!!!Myslím si,že jsi slušnej kluk,takže si nejdřív ověř fakta a pak někoho podezdřívat ze lži!Já jsem jen napsal,že bude odstavana nikoli vyřazena.A za tyto zmatky se moc omlouvám :oops: ,je mi to líto!A s tou 22TrAc co zde psal Pepan,si doporučuji ověřit,nebo budeme mít v evidenci zase nějaký nesmysly. :!: :evil: a až bude (jestli ovšem bude) v Brně tak teprv to tam napiš,Pepan si rád vymýšlí!!! :evil: s tím SORem to rovněž beru s rezervou.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
LADA píše:
Fixi 2306 je stále v provozu dnes na 045/06.LADA.PS:jen tak pro zajímavost?Kdo ti řekl že je vyžazena?LADA


Nevím, nechce se mi to hledat. Myslím, že nějaký richard. Díky za info.


Offline
Uživatelský avatar

946
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Fixi 2306 je stále v provozu dnes na 045/06.LADA.PS:jen tak pro zajímavost?Kdo ti řekl že je vyžazena?LADA


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
Povedlo se :wink:


To měl býti vpravdě básnicky úsměvný obrat 8-)

No, jak má vůz při KP psáno "pěnování sedadel", je jistota, že ten den odpoledne nevyjede.


Offline
Uživatelský avatar

922
15 čer 2004 19:24
Alespoň by se cestující na mokrých sedalech zchladili

"...ale jak vidím tak nevidím že bych je tu viděl" :-D zajímavá věta.


Poopravuji - 3006: ráno prohlídka "A", po ní vykonána zkušební jízda voz. Kom. - Bystrc - voz. Kom. a pak úklid vozu spojený s pěnováním sedadel. Takže tímpádem budou sedadla mokrá a vůz dnes ven nepojede. Snad teda konečně zítra.


No, dopoledne projde prohlídkou "A" a odpoledne by se možná měla objevit i venku. Každopádně je již funkční, pouze se neděste poněkud otrhaných madel na sedátkách vzadu....asi měl někdo hlad, tak se prokousal až na kostru sedadel.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Verusha píše:
3006 zítra půjde do provozu!!


Super super, chválm Komín. Na čem bude jezdit??? Dneska jsem viděl 3009. :)


3006 zítra půjde do provozu!!


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Honza píše:
Ach to Brno #-o
:wink:


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6572 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245 ... 263  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 16 dub 2024 13:01
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]