Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 8 z 9    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
Tasa píše:
Největší tma je na Cejlu.
Ses asi ještě neprošel po Vranovské nebo po Bratislavské..sorry za OT.. offtopic


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Největší tma je na Cejlu.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Tasa: :lol: ty seš ale drsňák, to nevíš jak může být Brno nebezpečné a obzvláště na České přímo před soudem vždyť pod svícnem bývá přece největší tma :-D


Offline
Uživatelský avatar

573
04 bře 2006 12:01
Starý Lískovec
Vzhledem k tomu, že blízko ulice Hrázka je zastávka Olšanského, a vzhledem k šířce a poloze těchto ulic bych se velmi divil kdyby se tam v dohledné době zaváděl autobus.

_________________________________
Vědění je moc, moc je svoboda.


Dobry den, nevite nekdo, jak to vypada do budoucna s prodlouzenim trasy autobusu v Medlankach pres Nove Medlanky, prestehovala jsem na ulici Hrazka a vsechny zastavky MHD jsou celkem dost vzdalene, tak by me zajimalo, jestli ma DPMB v planu s nejakymi zastavkami pro tuto oblast, kde uz bydli celkem hodne lidi. Moc dekuji za odpoved a preji pekny den! :-D


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Ale slečno, podle vaší reakce soudím, že kdyby jste byla zabita, tak to světu jen prospěje. Doufám, že si to přečtete a budete ještě víc naštvaná. :lol: A taky se modlím, že nedostanu červenou kartu :pray:

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Doporucuji se obratit primo na DPMB.


Dobry den, chci jen vyjadrit svoje znechuceni nad tim kde vcera zastavoval 12 kovy rozjezd linek 93, 99 a ?- na nahradni zastavce byli tyto spoje zaskrtane cervenymi paskami proto jsem presla na puvodni zrekonstruovanou zastavku Ceske a cekala poklidne na rozjezd ktery ovsem k memu nemilemu prekvapeni jel hezky kolem cerveneho kostela a zastavil na nahradni zastavce. Zadny bezec nejsem takze jsem to vzdala jako ostatne zbylych asi 15 lidi cekajicich tamtez. V noci chodit samotna holka po Brne neni moc bezpecna zabava takze Vam moc dekuji za Vami zprostredkovany zazitek strachu kdy me mohli prepadnout okrast ublizit mi nedejboze znasilnit nebo zabit, jak se v Brne celkem casto lidem stava :!: :!:


děkují za práva hned jsem něco vložil staršího co jsem měl napsáno


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Oběma jsem vám přiřadil právo přispívat. Po prvním přihlášení si přečtěte návod dostupný z menu a potom vzhůru do zapisování. Jen prosím o velmi obezřetnou kontrolu zapisovaných údajů, ať nemají admini hodně práce s opravováním.

dopravacek: Nechceš být na BMHD spíš "Dopraváček" s háčky a čárkami?


taky jsem se nedávno zaregistroval?
Jak se udělí práva na přispívání do vypr díky za odpověď


dneska jsem se registroval na administraci bmhd mohl bych prosim prispivat do vypr díky


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Děkujeme. JŘ má na svědomí OP.


Offline
Uživatelský avatar

483
22 srp 2006 12:35
Bohunice
Chci poděkovat všem, kteří se starají o aktuálnost jízdních řádů na webu BMHD :applause: Natolik se mi líbí, že jsem si na jeden dovolil odkázat ze stránky Jak začít s lukostřelbou.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
kdopak dnes ráno kolem 7:25 stál na rožku staré osady s střílel jednu fotku za druhou? :wink:


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
Ale to celo proslo...akorat se objevilo az na voze 05T ktery se mel jako prvni chlubit face-liftem obou cel...podle toho co napsal Eda se zkouselo opravdu co bude Vektre nejvic sluset...a docela me mrzi ze nova cela nedostaly 1820 a 1821 jez byly vyrobeny po 05T ci se puvodne pro jejich stavbu uvazovalo i Vektru rozpojit a pouze dohotovit predni a zadni clanek a pospojovat to dohromady...


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Vypadá to dobře, škoda, že to neprošlo.


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
Ja bych chtel nekdy i napsat veci :lol: dik za opravu...


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Není to fotomontáž. Při výrobě našich Aniter zrovna Škodovka testovala, jaký design světel by se do tohoto čela nejvíc hodil. A tak vzali jednu dokončenou co byla po ruce a zkušebně to namontovali do ní.

(btw: chtěls asi napsat, že chybí stěrač, né sběrač...:-) )


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
Ja bych si i mozna tipl fotomontaz nasi jiz vyrobene Anitry na kterou bylo predelano celo z Vektry a premalovano na cerveno...soude podle chybejiciho sberace...
I kdyz osobne bych byl rad kdyby se sem dovazelo presne toto jak ve 20ti tak 30ti metrove verzi...


Na stránkách škodovky
http:/www.skoda.cz/holding/produkty/c11110/tramvaj-skoda-03-t-aid70.html foto 03t s novým "vektřím" čelem v brněnských barvách (foto je ze zkušební koleje v Plzni). Nová tramvaj pro Brno?


Offline
312
22 led 2006 19:31
Brno
Jaktože se na BMHD smazaly všechny věci které tam byly v únoru přidány?Vypravenost,aktuality,aktualizace v evidenci jsou všechny-ale bez těch únorových. :cry: :cry: .


Navštivte naše stránky. Virtuální tramvaje a věci okolo tramvají. Jste vítáni.


Dobrý den, nabízím k prodeji řadu zajímavých pohlednic s tématem městské hromadné dopravy a veřejné hromadné dopravy za skvělé ceny' Seznam, včetně fotografií a cen naleznete na: http://www.aukro.cz/my_page.php?uid=2388128


Offline
Uživatelský avatar

720
10 bře 2006 20:56
Brno- Stará Líšeò
PvvS píše:
Ris : promin , upsal jsem se , reagoval jsem na neco jinyho.


nic se nestalo :wink:


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 215 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 01:51
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]