Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 7 z 9    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Manil: Existovaly


Offline
1071
09 lis 2006 18:16
Ať ten automat bere kovový padesátky nebo ne, je přece nemyslitelné, aby minci sežral a navíc nezapočítal žádnou hodnotu. Ale tak i tak přece musí fungovat tlačítko storno. Vždyť se jedná o jednoznačnou chybu automatu. Nemluvě o tom, že si lze vizuálně lehce splést 10 Kč a 50 Kč.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Zlaťák:
Ano, v Brně jsou všechny stejné.

Existovaly vůbec tyto automaty v době, kdy ještě byly kovové 50kč v oběhu? :wink:


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
manil píše:
Tyto automaty (od Mikroelektroniky?) neberou v žádném městě (což je chyba!), ostatní typy většinou ano.

No tady ty automaty, co máme v brně jsou všechny od stejné firmy, ne? Nebo je snad i nějaká jiná várka? A 100% ty automaty před několika rokama kovové 50Kč braly.


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
Normální je nejdřív číst (alespoň co ukazuje display) než do toho začnu rvát prachy .... je tam napsáno čím je možné platit .... vždyť jde proboha o vaše peníze .... tak si alespoň přečíst co s nimi dělám :roll: ](*,)

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Eda píše:
Njn, někdo je nepozornej, neví, jak se používá automat a pak vyřvává.
Klasický cestující.

No to je fakt katastrofa, že... :roll: Pokud by to bylo tak jednoduchý, tak by nebyl stránkovej návod na stránkách DPmB a IDS JMK (jen odkaz). "Na displeji se zobrazí seznam mincí, které je možné k platbě použít (např.: 1, 2, 5, 10, 20, 50 Kč) a zároveň se otevře vstup pro vhoz mincí. Věnujte prosím pozornost tomuto textu, použitelnost jednotlivých mincí závisí na momentálním stavu zásobníku vraceče mincí. " Neříkám, že já si neumím koupit jízdenku z automatu, ale pro někoho to zas tak jednoduché být nemusí... To je tady jak se vším. Jenže MHD není jen pro "odborníky", co rozumí všemu, ale hlavně pro obyčejný lidi.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Tyto automaty (od Mikroelektroniky?) neberou v žádném městě (což je chyba!), ostatní typy většinou ano.


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
Na automatech o kterych vim je myslim hodne vyrazne ta padesatikoruna skrtnuta, ze i nahodnym pohledem si toho musi kazdy vsimnout.

_________________________________
RT6N1 fanklub :)


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Nějaký automaty ovšem ty 50ti koruny berou... :D

A pak ať v tom není bordel...

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Mě se stalo totéž na Mendláku s dvackou. Klidně ať automat nějaké mince nebere, ale ať je v tom případě nesežere (!) a měl by upozornit třeba pípnutím a napsat na displej, co se děje (případně pokud "cítí" nevidomého, tak to hlásit repráčkem).


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Ale je to chyba (že neberou). Jestli si pamatujete, tak předtím, než se stahovaly kovový 50 koruny, tak je automaty normálně braly. Pak se stáhly a nechaly v oběhu jen papírové, tak se to nějak zrušilo. A teď, když jsou v oběhu většinou kovové, by se to mělo zas překalibrovat a přenastavit.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Njn, někdo je nepozornej, neví, jak se používá automat a pak vyřvává.
Klasický cestující.


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Demonio píše:
Zdravím,
vcera jsem si zajel do Brna po dlouhe dobe a rozhod jsem se pro cestovani pomoci MHD. Jdu si koupit listek na 24 hodin za 50,- hodim tam kovovou 50,- vypadne... znovu... vypadne... rikam si napotreti to jeste zkusim.... UZ NEVYPADLA!!!... listek nikde... mel jsem sto chuti tu bednu rozmlatit... takhle okradat lidi ze se nestydite!!!!
Pochybuju ze mi to nekdo vrati.... skoda ze nejsem z brna... Bych vsechny automaty prelepil nalepkou s napisem
!!!!KRADE 50ti koruny!!!!

Hezky den preji ;)


Pokud vím, tak automaty 50koruny neberou a je to na nich napsaný - respektive škrtnutý ;)


Zdravím,
vcera jsem si zajel do Brna po dlouhe dobe a rozhod jsem se pro cestovani pomoci MHD. Jdu si koupit listek na 24 hodin za 50,- hodim tam kovovou 50,- vypadne... znovu... vypadne... rikam si napotreti to jeste zkusim.... UZ NEVYPADLA!!!... listek nikde... mel jsem sto chuti tu bednu rozmlatit... takhle okradat lidi ze se nestydite!!!!
Pochybuju ze mi to nekdo vrati.... skoda ze nejsem z brna... Bych vsechny automaty prelepil nalepkou s napisem
!!!!KRADE 50ti koruny!!!!

Hezky den preji ;)


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Co se týká údajů o vozidlech: u míst k stání nebo obsaditelnosti uvést stojící osoby/m^2 a u cen rok (ideálně přepočítané na jeden společný rok nebo na dva - nějaký před plyšákem a jiný po).


Offline
Uživatelský avatar

1891
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Pokud Tě zajímá spíše provoz jednotlivých typů, tak doporučuji již torzo stránek Pavla Haluzy. Nebylo by špatné, kdyby Pavel poskytl údaje na stránkách pro BMHD.


K těm cenám: mám jednu starší knížečku, kde jsou ceny uvedené, zhruba od T2 po KT8.. můžu případně zapůjčit.


Už se na to těším. Jo a ještě jsem zapoměl: nebylo by možné udělat export do RSS pro aktuality?


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
anarchia99: Ovšem ceny všech typů vozů (zejména starších) nemusí být jednoduchý zjistit.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
To neni vubec spatne napad, a pokud bych mohl - myslim ze by bylo docela zajimavy, kdyby tam byly i treba takovy udaje jako je cena toho vozidla... Neoc podobnyho sem planoval i na svyhc ted uz byvaliych strankach o MHD v Brne...

_________________________________
"Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. Tou první si tím však nejsem tak jist." (Albert Einstein)


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Díky.
Doplnit do přehledu technické údaje mám v plánu.


Tyto stránky jsou dobré, hlavně proto, že moc dalších neoficiálních stránek o MHD v Brně není. Ale mám jednen námět na zlepšení - současný přehled vozidel je pěkný, ale chybí mi tu technické parametry (max. rychlost, počet osob, atd.)


Emperror píše:
Vzhledem k tomu, že blízko ulice Hrázka je zastávka Olšanského, a vzhledem k šířce a poloze těchto ulic bych se velmi divil kdyby se tam v dohledné době zaváděl autobus.



No, dekuji za odpoved, ale vzhledem k tomu, ze jaksi je mezi temito zastavkami zastavena plocha a kolonie se zahradkami, tak se na zastavku da dostat jedine pres ulici Duhova na Olsanskeho nebo na konecnou tram 1 a nebo druhou stranou na zastavku Medlanky, coz jak vidite na mape neni zas takovej kousek, ono totiz vse na mape vypada trochu jinak nez v realu...A navic momentalne je od poloviny Hrazky staveniste..


Offline
Uživatelský avatar

353
03 črc 2007 20:00
IDS JMK, zóna 535
Tasa píše:
Největší tma je na Cejlu.

Tasa píše:
Na Bratislavskou raději nechodím a po Vranovské jezdím hrozně rychle, takže se nastačím koukat kolem.


Nestrašte...zas tak hrozný to není...já tam jezdím každý den do školy (na Vranovskou - docela mě naštvali, že čtverku teď výlukově zas hodili ve směru na MČ přes Roosveltku - zas budu muset na Maliňáku přestupovat na jednu pitomou zastávku :()(krom víkendů a prázdnin:))...a dokonce i v noci je to tam bezpečnější než ve dne....

Omluvám se za OT, ale nemohl jsem odolat offtopic


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Na Bratislavskou raději nechodím a po Vranovské jezdím hrozně rychle, takže se nastačím koukat kolem.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 215 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 19:02
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]