Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 71 z 80    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 80  Další
Autor Zpráva
Kdy vyjde nevím, nějak nemám co psát, abych se už moc neopakoval.. IDS JMK už asi funguje relativně dobře, nebo co...
Náměty nebo články je možno posílat buď na můj mail (viz profil) nebo na "redakční" adresu tlacenice@seznam.cz. Případné přispěvatele bych ještě poprosil, aby tam připsali, jestli to mám zveřejnit s uvedením autora nebo radši anonymně (tzv. konspirační dodatek 8-)).


Offline
Uživatelský avatar

3072
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Kma se dá případně ten článek poslat?


Offline
Uživatelský avatar

3072
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Hafan007 píše:
pd: Kdy vyjde další číslo populárního občasníku Tlačenice? :-D

Já se nějaký čas odhodlávám do něj napsat článek a zkusit jetli mi ho tam nedaj, ale nějak jsem se k tomu ještě nedostal...


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
pd: Kdy vyjde další číslo populárního občasníku Tlačenice? :-D


Asi by to šlo... Než to Eda udělá, tak aspoň doporučím malý tip, a sice klávesu End, která snad ve všech prohlížečích funguje jako skok na konec stránky :wink:


Offline
Uživatelský avatar

3311
24 úno 2006 20:32
Brno
Měl bych jeden drobný návrh, k vypravenosti... Nemohli by se dát odkazy na předchozí či následující den při listování ve vypravenosti hned někam nahoru. Takto je nutné vždy při načtení dalšího dne rolovat až dolů (vím, že se dá přímo nastavit i datum požadovaného dne)...


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
...taky dobrý :mrgreen:


Offline
9986
15 led 2005 23:41
jzb píše:
Divíš se? Však se podívej na http://www.gigahosting.cz/ :D

](*,) že by o tom vypovídala kvalita služeb? :)


Offline
520
03 dub 2006 14:42
Divíš se? Však se podívej na http://www.gigahosting.cz/ :D


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Nj, GIGAhosting se zase ukázal, nehledě na to, že místní "šéfino" mi už asi měsíc neodpovídá na mejly a nereaguje na žádný způsob komunikace, ani na žádost o zaslání faktury na další rok.
Zřejmě změním stáj...


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Aha, no tak teď to chvílema jede, chvílema ne...


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Takže zjevně asi všem... jsem na tom stejně a nejede vůbec nic :(


Offline
Uživatelský avatar

872
07 čer 2006 12:14
Brno
Také mi nejede administrace a i stránka bmhd.cz. Zobrazuje se:
Error connect 1040: Too many connections


Offline
9986
15 led 2005 23:41
funtom píše:
Při vstupu na administraci i na hlavní stránku se zobrazuje Error connect 1040: Too many connections.

ale když dám rovnou odkaz třeba na evidenci nebo na vypravenost, tak to funguje, tedy alespoň mě


Offline
261
09 úno 2007 13:59
Brno
Při vstupu na administraci i na hlavní stránku se zobrazuje Error connect 1040: Too many connections.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Opraveno.


Offline
Uživatelský avatar

872
07 čer 2006 12:14
Brno
U Šlapanické výluky linky 31 je napsáno: Bystrc - výluka trolejbusů.


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
pd: Většina webů sice nevypadá přesně podle (typo)grafického útlocitu designéra, ale vyloženě problémy s tím nejsou. V tuto chvíli mě napadají jenom dva příklady webů, u kterých toto brání použitelnosti: bmhd.cz a weby ze stáje cpressu. Písma jsem měl takto zvětšovaná už dřív, kdy jsem měl sice docela obyčejný monitor (okolo 92 DPI), ale měl jsem ho přes metr od sebe.

Eda: na LCD to nemá smysl a nedělal bych to ani na CRT - kromě horšího vzhledu pár zlobivých webů a prográmků to má jen výhody.


David Jaša: to ale musíš mít podobné problémy i na spoustě jiných stránek, ne?


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
David Jaša píše:
Teď jsem se díval do css a podle mě za to mohou velikosti v pixelech.
Já vím, proč používám relativní jednotky kde se dá...:)

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Aha, ale ve FF je zvětšení písma o kterém jsem mluvil ve výsledku stejné, jako nastavení minimální velikosti fontů.

Být tebou, tak si asi nastavím menší rozlišení a mám po problémech (ale neberu ti to, tohle je zcela individuální záležitost).


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Eda píše:
Asi jsi myslel největší písmo.

Ne, opravdu jsem myslel minimální velikost písma (firefox: možnosti -> obsah -> písma & barvy - rozšířené -> minimální velikost fontů; opera: preferences -> advanced -> fonts - minimum font size (pixels)).

Teď jsem se díval do css a podle mě za to mohou velikosti v pixelech. Písma mám díky tomu nastavení stejně velká (v mm) jako většina lidí, ale jsou roztažená přes víc pixelů, takže má browser na výběr buď nechat písmo přetéct nebo roztáhnout box. Kvůli mě teď do css nesahejte, ale při nějaké větší změně na mě pamatujte, prosím. ;-)

PS: opera schová pod pravý sloupec právě jedno písmeno bez ohledu na zvětšení (díky tomu, že zvětšuje všechny objekty stránky), viz screen.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Asi jsi myslel největší písmo.
V Opeře mi to do 190% (menu: Zobrazit - Měřítko) funguje dobře, a to by snad mělo stačit.
V Mozile jde zvětšit text bez větších úhon pouze o jeden stupeň. Pak se nadpis Užitečné informace nepochopitelně nezalomí, a roztáhne tak celé menu. Zkusím nad tím zabádat, ale moc šancí na úspěch si nedávám.


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
David Jaša píše:
Mám problém s designem bmhd - levý sloupec mi přetéká do hlavního pole stránky, která kvůli tomu není čitelná. Dělá to tak Opera i Firefox, v obojím mám nastavenou minimální velikost písmen (abych neměl na 125DPI monitoru nečitelné blechy ;)).
U mě ve Firefoxu v pohodě..=o)


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Mám problém s designem bmhd - levý sloupec mi přetéká do hlavního pole stránky, která kvůli tomu není čitelná. Dělá to tak Opera i Firefox, v obojím mám nastavenou minimální velikost písmen (abych neměl na 125DPI monitoru nečitelné blechy ;)).


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1984 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 80  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 16:57
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]