Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 76 z 80    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Dobrá připomínka, "vytuningováno", dík.


Měl bych malý poznatek - svět je plný zkratek, ale zbytečně nevymýšlejme nové tam, kde tomu běžný člověk nemusí rozumnět. U nové aktuality vozparku - vozu 1018 - bych doporučil rozepsat zkratku HB - ne všichni se dovtípí, že se jedná (předpokládám) o hydraulickou brzdu. Jako zkratky je vhodné psát pouze všeobecně známé pojmy - třeba "GO" apod.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
:oops: :oops: asi bych ty aktuality neměl psát tak pozdě večer. Dík.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Eda na http://www.bmhd.cz píše:
Nové vleky
V 1.polovině prosince byly dodány z KOS Krnov 2 nové vleky VV60LF e.č. 1303 a 1304. Oba vozy mají skla v pryži, ač se spekulovalo, že vozy by měli mít (podobně jako 2. ostravský vlek) skla lepená. Zatím není jasné v jakém režimu budou vozy provozovány.

(Eda, 14. 12. 2006, Novinky ve vozovém parku)

Tak to teda prosím MĚLY!


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Hafan: dík.

Miky se stal adminem Vypravenosti, případné dotazy o Vypravenosti tak můžete směřovat na něj.


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
moc se omlouvám. Ta a-70 je dezinforamce :oops: :-x . Sorry


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
Ve změnách od 10.12 není uvedeno zkrácení odjezdů v podvečer na a-69, posílení na lince a-70 a to že se zast.Marie Majerové mění na Lesná, nádraží 8-[


Offline
Uživatelský avatar

617
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Jizdni rady aktualizovany pro testovaci ucely. Na udaje v nich se radsi jeste moc nespolehejte. Skripty si ted nove kvuli zachovani integrity kontroluji spravnost odkazu, takze je mozne, ze se Vam zobrazi chybova hlaska "Nepovoleny pristup". Pokud si budete myslet, ze se jedna o chybu na strane skriptu, napiste mi email. Stejne tak budu rad za upozorneni na chyby v udajich JR.

Ives (2006-11-19 17.30): dik za namet. Vidim to spis tak, ze u kazde linky v seznamu bude odkaz (datum posledni zmeny) a kliknutim na nej se zmeny vypisou. K teto aktualizaci jsem to nestihl, ale pracuji na tom.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Jo, dík. Už jsem na to taky přišel a opravil jsem to. Já hlava děravá jsem to něják poprohazoval:-) Ale je vidět, že ses poctivej, díky:-)


Offline
Uživatelský avatar

33
23 srp 2006 20:31
brno
Edo, na bmhd.cz u zprávy "1539 po VP" jest jako fotič uveden Doktor. Zavrhnu-li variantu, že se v mikrosvětě brněnských šotoušů pohybuje ještě jiný Doktor, jsem zřejmě míněn jako autor snímku já. Ale já ho nefotil. Podobný, v detailech se však lišící (sekvenční snímání?), záběr vywebil na K-repu v brněnských tramvajích Norton.


Offline
Uživatelský avatar

1435
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
Měl bych návrh na vylepšení. U každého jízdního řádu bych udělal kolonku změny oproti minule a pak ty změny vypsat. Já bych to určitě ocenil a snad nejen já..


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
tramvajáku, nešlo.


Offline
470
01 zář 2005 23:14
Edo, nešlo by tam přidat na stránku http://www.bmhd.cz odkaz na moji stránku? Odkaz je: http://www.jizdnirady.estranky.cz.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Milsn: Mno jsou 3 druhy jak je to po noční:
1) ráno jede řidič do garáže
2) ráno se střídají a přijde tam řidič na ranní část trhačky
3) ráno se střídají a přijde tam řidič na ranní službu

Tady máte přehled služeb na kurzech


Offline
Uživatelský avatar

13
26 říj 2006 18:35
OP píše:
Milsn, Eda: Tak bych se asi mel vyjadrit...

Od 9/2006 byly kurzove JR "ocesany", protoze se nektere informace zacaly zneuzivat (treba ke stiznostem) -- neni jasne, jestli to bylo z JR na BMHD, ale mohlo byt. Takze jakasi "ocesana" podoba zustane.

Diky dalsim zmenam v JR busu nektere kurzy platily a nektere ne -- byl v tom takovy zmatek, ze jsem je u busu radsi stopnul. Uvidime od 12/2006 (snad uz stabilni JR na aspon pul roku), jestli se najdou lidi na doplneni kurzu...


OP: díky za odpověď, ale stejně nechápu k jakým stížnostem mohou být kurzové jízdní řády použity, vždyť na tom není nic tajného. Úplná evidence vozidel je zde také zveřejněna a myslím, že v tom nikdo žádný problém nevidí. Každopádně se těším na 12/2006 až se tam nové kurzy objeví. Stálo by za to u nich ještě doplnit, kdy se na kurzu střídají řidiči, anebo to třeba u 1/91 jezdí jeden (celou dobu od cca 22:30 do cca 09:40 hod.)? No ty ranní jízdy by tomu někdy u některých řidičů odpovídaly.. :shock:


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
tramvaják píše:
jaké novinky budou na http://www.bmhd.cz?


Projektů by bylo hodně, ale radši nebudu nic prozrazovat, abych pak nevypadal jako blbec, kdybych to nahodou nerealizoval :-)


Offline
Uživatelský avatar

617
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Milsn, Eda: Tak bych se asi mel vyjadrit...

Od 9/2006 byly kurzove JR "ocesany", protoze se nektere informace zacaly zneuzivat (treba ke stiznostem) -- neni jasne, jestli to bylo z JR na BMHD, ale mohlo byt. Takze jakasi "ocesana" podoba zustane.

Diky dalsim zmenam v JR busu nektere kurzy platily a nektere ne -- byl v tom takovy zmatek, ze jsem je u busu radsi stopnul. Uvidime od 12/2006 (snad uz stabilni JR na aspon pul roku), jestli se najdou lidi na doplneni kurzu...


Offline
470
01 zář 2005 23:14
jaké novinky budou na http://www.bmhd.cz?


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Milsn: příště pls nezakládej nové téma, pokud tady je nějáké do kterého to jde zařadit :wink: . A jinak k JŘ ti řekne víc OP.


Offline
Uživatelský avatar

13
26 říj 2006 18:35
Tak jsem si před cca dvěma měsíci se zájmem prohlížel kurzové jízdní řády na http://www.bmhd.cz/ a teď mě nemile překvapilo, že tam již vůbec nejsou jízdní řády autobusů, přičemž nedávno tam ještě byla jakási "očesanější" verze, kdy tam ale například chyběly noční spoje. Chtěl bych se zde zeptat zasvěcenějších, zde se chystá nějaká kompletace těchto jízdních řádů ??


Řekněme ode dnes jsem se díky Edovi stal na jeho žádost takovým víceméně správcem trolejbusové evidence (mimo již neprovozních typů vozů). Jelikož mám na net přístup denně, rozhodl jsem se udržovat aktuální informovanost o tom, který vůz je odstavený, v dílnách apod. Pokusil jsem se také trochu sjednotit a dále upřesňovat celou trolejbusovou evidenci - zatím na tom pracuji, evidence 21 a 22Tr je již relativně v cajku.
Zároveň se pokusím informovat prostřednicvím hlavní stránky bmhd.cz o nejdůležitějších novinkách, co se týče našich klackovozů.
Všecko nélepší s tem pertinaxem.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
ds: Ve výlukách je ukončení výluky na HUsitské 31.10. (s otazníkem), podle stránek Kordisu končí výluka již zítra.


Jo, jízdní řády dočasně budou na staré adrese.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Když kliknu na JŘ, taxe změní adresa na tu starou.


Jak už tady je skromně naznačeno, tak stránky nejen mění adresu, ale též mění svého "šéfa" a tím je právě Eda. Čili všechny připomínky ke stránkám, chyby, pochvaly, přání a podobné záležitosti směřujte na jeho hlavu (i když za ty chyby ještě asi budu moct hlavně já 8-[).
Rád bych poděkoval všem, kteří se na stránkách jakkoliv podíleli, za jejich nezištnou pomoc, bez nich by stránky rozhodně nedosáhly takové úrovně. Zvlášť musím poděkovat Jaroslavu Dytrychovi, který mi umožnil umístit web na svůj portál vhd.cz. Taktéž patří poděkování všem návštěvníkům a příznivcům, bez nich by to zase nemělo smysl.
Na závěr přeju webu a hlavně Edovi co nejvíc spokojených návštěvníků, kvalitní spolupracovníky a bezproblémový hosting a věřím, že si stránky svou kvalitu minimálně udrží :wink:.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1984 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 19:29
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]