Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 77 z 80    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
stranky bmhd.vhd.cz meni svoji adresu na http://www.bmhd.cz


Dík, chyby opravím (do zítřka).


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Tak jsem se koukal na nový plán MHD k dnešku a našel jsem tam jednu malou chybu - ve výřezu centra jsou prohozené směry u x3 a x5 (M. Horákové a Francouzská)
A druhou malou chybu - u nočních linek je ve vysvětlivkách napsáno jednosměrná zastávka pro jízdu vpravo a na obrázku pro jízdu vlevo
Jinak oceňuju přehlednost a jasnost plánů :-)


Offline
Uživatelský avatar

617
14 úno 2005 15:12
Bystrc
anarchia99: Aha, tak pardon.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
OP píše:
Neni nahodou cely clanek Veceniho Brna
http://www.vecernibrno.cz/?s=3989&t=1151488226
zkopirovany z vyluk na BMHD?
Autor (anonym, samozrejme) uvedl jako zdroj DPMB.

Neni, je to z toho mailu informačního co posílá DPMB 8-)


Offline
Uživatelský avatar

617
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Neni nahodou cely clanek Veceniho Brna
http://www.vecernibrno.cz/?s=3989&t=1151488226
zkopirovany z vyluk na BMHD?
Autor (anonym, samozrejme) uvedl jako zdroj DPMB.


Oba dva návrhy (tr & b1), tak aby plnohodnotně fungovaly, by byly zhruba podobně pracné, a to asi celkem dost.
Teď by třeba celkem snadno šlo pro zvolený rok vypsat vozy, které v tom roce existovaly, ale pořád u nich budou uvedeny všechny informace, tj. např. rekonstrukce které teprve proběhnou. Zkrátka by se nezobrazily vozy, které v daném roce už anebo ještě neexistovaly.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
téda... šikovnej!

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
Miky píše:
Taky se mi moc líbí, sis dal hodně práce, co? Jak dlouho ti ti trvalo?


No trvalo to celkove asi pres tri tydny...jde o to si sehnat nejaky pekny nakres a vsechno si podle nej odmerit a udelat si vlastni...jinak pak je to hracka, takze ted me cekaji T6...btw. je to vytvoreno v malovani!


Offline
Uživatelský avatar

3689
08 čer 2005 23:12
tr píše:
Zni to pekne. Jen se obavam, ze proti tem navrhum ode mne je to hodne pracne.
To si dokazu predstavit, ale urcite taky zalezi na tom, v jakem formatu jsou ty zdrojove informace.


Offline
487
07 úno 2006 10:26
b1 píše:
Taky by nebylo spatne udelat evidenci podle data, ze by se vypsaly provozni vozy k danemu datu, treba bych zadal 1989 a KT8 a misto 1701 KT8D5.RN2, 1702 KT8D5, 1703 KT8D5, ... by to vypsalo 1701 KT8D5, 1702 KT8D5. A podobne treba natery, rekonstrukce a zarazeni do vozovny.

Uz jsem neco takoveho chtel vytvorit sam, ale nemam ty udaje.

(Pokud se ptate proc mne to napadlo, tak jsem chtel delat sit pro Bahn z devadesatych let, a tohle by se docela hodilo)


Zni to pekne. Jen se obavam, ze proti tem navrhum ode mne je to hodne pracne.


Offline
Uživatelský avatar

3689
08 čer 2005 23:12
Taky by nebylo spatne udelat evidenci podle data, ze by se vypsaly provozni vozy k danemu datu, treba bych zadal 1989 a KT8 a misto 1701 KT8D5.RN2, 1702 KT8D5, 1703 KT8D5, ... by to vypsalo 1701 KT8D5, 1702 KT8D5. A podobne treba natery, rekonstrukce a zarazeni do vozovny.

Uz jsem neco takoveho chtel vytvorit sam, ale nemam ty udaje.

(Pokud se ptate proc mne to napadlo, tak jsem chtel delat sit pro Bahn z devadesatych let, a tohle by se docela hodilo)


Offline
487
07 úno 2006 10:26
PS: Samozrejme by v seznamu daneho typu zustaly i vozy zrusene nebo prodane v dane podobe. Pouze po rekonstrukci by se prevedly na seznam jineho "noveho" typu a v povodnim seznamu by uz nemely zustavat.


Offline
487
07 úno 2006 10:26
Mel bych drobny namet na vylepseni. Hledal jsem neco v seznamech vozidel, ktere jsou jinak velmi pekne. To vsechna cest. Maji jen drobnou slabinu, kdyz nekdo treba kuli foceni potrebuje nejit nerekonstruovana vozidla. Je zavadejici kdyz si clovek klikne treba na T3SUCS a najde jich 48 provoznich, kdyz v podstate v puvodni podobe neexistuje ani jedna. Pritom stejne vozy se nactou pod T3G ci T3P. Bylo by dobre bud vozy v puvodni podobe barevne nebo druhem pisma odlisit (treba modernizovane kursivou) a nebo je neduplikovat v kategiriich (vyjma zakladniho typu - napr. obecne T3). Po kliknuti na typ napr. T3 V CS by se mely nacist pouze vozy existujici v puvodni podobe a ostatni by mely byt pouze v seznamu dane rekonstrukce. Vsechny vozy by mely byt pouze v zakladnim kompletnim seznamu daneho typu.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Taky se mi moc líbí, sis dal hodně práce, co? Jak dlouho ti ti trvalo?

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
Dikes moc...


Offline
Uživatelský avatar

1868
05 lis 2005 19:50
Izzy: Ty nákresy Var CB3 cos kreslil sou BOMBA! :applause: :wink:


Sháním dobrovolníky, kteří mají mobilního operátora T-mobile nebo Vodafone a byli by ochotni podílet se na drobném testování nové aplikace pro stránky bmhd.vhd.cz. Jednalo by se o odeslání několika zkušebních sms (neproplatím je 8-) ), o ověření doručení několika esemesek a o zkouknutí stránek na wapu (též bez nároku na proplacení). V případě Vodafone je nutno mít funkční odesílání mobilních e-mailů (nebo jak tomu říkají; je potřeba se k vůli tomu někde registrovat). Zájemci hlaste na mailu bmhd@centrum.cz nebo přes soukromou zprávu zde ve fóru, díky.


Offline
Uživatelský avatar

617
14 úno 2005 15:12
Bystrc
No když už to pd načal.
Zatím jízdní řády stíhám, ale kdo ví, jak to bude za pár měsíců...
Takže taky (zatím) nezávazně:
Je tu nějaký zájemce s ambicemi na další vývoj jízdních řádů na bmhd?
Nutná je znalost PHP a MySQL (a zčásti HTML a CSS) a na vlastním počítači nainstalovaný HTTP server (nejlíp Apache) s PHP a MySQL.
Vážným zájemcům s aspoň trochu programátorskými schopnostmi mohu poskytnout programové vybavení pro jízdní řády na vlastní vývoj a pokusy.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
to pd: od te doby co jsem to zjistil, ze se chces BMHD "zbavit"( :cry: ), se ucim PHP a prijemne me prekvapilo, ze je to velmi podobne programovacimu jazyku C ktery umim...takze bych mel zajem....ale nejlepsi by samozrejme bylo kdyby sis to nechal a vedl stranky jako doted

( :cry: :cry: :cry: )


Mám takový nezávazný dotaz: je mezi zdejšími diskutujícími přítomen někdo, kdo by byl ochoten (*) a schopen (**) převzít stránky bmhd.vhd.cz?

(*) tj. hlavně by měl čas a chuť vytvořit nejlepší stránky o brněnské MHD
(**) předpokládá se znalost HTML, CSS, PHP a MySQL


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Opraveno...


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
MatlJ píše:
Jak může být dneska na d-2 1021 když byla 1989 vyřazena? Je to ve výpravenosti na bmhd. Napsal to tam Zdeněk Hudlík.

Asi překlep, ale u ZH ne první.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
začínám mít pocit že zdeněk hudlík už brzy do vypravenosti psát nebude...


Offline
Uživatelský avatar

361
27 pro 2005 18:05
Brno-Vinohrady
Eda píše:
racte nehlednout do nove sekce BMHD....vypravenosti... http://bmhd.vhd.cz/vozpark/vypravenost/

Jak může být dneska na d-2 1021 když byla 1989 vyřazena? Je to ve výpravenosti na bmhd. Napsal to tam Zdeněk Hudlík.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1984 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 16 dub 2024 06:02
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]