Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 5 z 80    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 80  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Jenda píše:
Ahoj, mohl by prosím někdo mrknout na článek o RT6, některé fotky nejdou zobrazit, nebo se místo nich zobrazí zadní náprava 7Tr (např. třetí fotka od začátku) - další příklad v příloze. Díky.
https://www.bmhd.cz/rt6/rt6.php

Opraveno, díky za report.


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Milí kolegové ;-),
dlouho očekávaná shrnující a výhledová aktualita z vozového parku v letech 2019/2020 byla právě zveřejněna. Všem dychtivým děkujeme za strpení a přejeme příjemné čtení.
https://www.bmhd.cz/aktuality/aktualita.php?1628

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
5
09 kvě 2019 16:54
mohl by někdo prosím do přehledu vozidel doplnit nákres minibusu dekstra ? děkuji


Offline
Uživatelský avatar

616
13 srp 2010 13:44
Ahoj, mohl by prosím někdo mrknout na článek o RT6, některé fotky nejdou zobrazit, nebo se místo nich zobrazí zadní náprava 7Tr (např. třetí fotka od začátku) - další příklad v příloze. Díky.
https://www.bmhd.cz/rt6/rt6.php


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Parková dráha Olympia Brno: http://www.smpd.cz
Simulace olomoucké tramvajové dopravy: http://mstsolomouc.webnode.cz/
Stavba modelu historické šaliny měřítka 1:8: http://modeltramvaje.webnode.cz/


Offline
Uživatelský avatar

757
21 lis 2010 09:08
Za chybu v letopočtu se omlouvám. Při psaní aktuality jsem nemohl zmíněnou výluku dohledat. Překlep byl taktéž odstraněn.

Ad převrat - Slovo "převrat" není synonymem pro puč a bez přívlastku "státní" má význam náhlé hluboké změny, což by mělo sedět. Řada lidí v mém okolí listopadové události roku 1989 jinak nenazve. Možná by se to dalo napsat lépe, ale rozhodně nemůžu souhlasit s tím, že je to zavádějící. Kdyby taky nebyla citována Wikipedie... Napíšu do popisku přesná data, aby se nikdo nemohl cítit dotčen.

_________________________________
Obrázek


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Očekával bych i snahu minimalizovat jízdu a následně i levé odbočení přes městský okruh.

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

1337
17 črc 2010 21:41
Krno
Jaký je vlastně důvod projíždění Slovákovou, kde trolejbusy kličkují mezi ilegálně zaparkovanými auty (a občas neprojedou vůbec)? Chápu, že jízda parkem před rektorátem ideální není, ale co kdyby pokračoval ten kousek, co normálně, společně se šalinou a pak to vzal doprava ke Kolišti? Je to moc prudké odbočení (a potenciální kolize zadní části trajfu se soubežně jedoucí šalinou), které by vyžadovalo stavební úpravy? Asi jsem si odpověděl sám...

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Tomáš J. píše:
Odkaz na „Online sledování“ (v horní liště) na stránce https://forum.bmhd.cz/ má zastaralý odkaz na původní iris.bmhd.cz. Na ostatních stránkách (třeba jen bmhd.cz) je to v pořádku.


Tahle chyba ještě není opravena.

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
Janatak píše:
K trolejbusové aktuálce bych jen dodal: trolejbusová stopa na Kounicové v úseku od křižovatky s Kolištěm po křižovatku se Slovákovou rozhodně nebyla naposled pojížděna v roce 1987. Údajně se tu jezdilo někdy kolem roku 2000, ale víc jsem nedohledal....


Oprava, víc jsem dohledal, viz citace z Tramvajklubu, červenec/srpenec 2000: Ve druhé polovině července roku 2000 začala generální oprava ulice Slovákovy. Tato ulice je využívána trolejbusy linek t-132, 134 a 136 při jízdě z České směrem na Kounicovu a dále do Králova Pole, na Vychodilovu a do Komína. Trolejbusy proto jezdily z Brandlovy ulice odbočením vpravo kolem budovy rektorátu a kolem varieté Rozmarýn přímo na Kounicovu. Po ukončení opravy se trolejbusy na Slovákovu ulici vrátí. DPMB má sice ve výhledu tuto ulici opustit a má zájem na tom, aby trolejbusové linky jedoucí ulicí Kounicovou byly ukončeny na Moravském náměstí objetím parku, čímž by mohla být trolejbusy opuštěna i ulice Brandlova. Tato snaha však zatím naráží na odpor urbanistů a architektů, kteří se brání zavěšení dalších trolejových drátů v této oblasti.

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

3971
25 led 2006 16:11
všudezdejší
K trolejbusové aktuálce bych jen dodal: trolejbusová stopa na Kounicové v úseku od křižovatky s Kolištěm po křižovatku se Slovákovou rozhodně nebyla naposled pojížděna v roce 1987. Údajně se tu jezdilo někdy kolem roku 2000, ale víc jsem nedohledal....

_________________________________
Zkratka je většinou delší, zato horší cesta


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
K poslední aktualitě o trolejbusové infrastruktuře:

Objevil jsem překlep v poslední větě druhého odstavce: která je pak pomocí podvěsné armatury napojena u křižovatky s ulicí Slovákovou na trať veodoucí z této ulice.

A ještě malá poznámka k popisu druhé fotky (původní smyčka na Kohoutově), který se mi zdá poměrně nešťastný z důvodu použití slova převrat. Převrat se používá nejčastěji ve významu násilného svržení vlády. A pokud dobře vnímám jinak všeobecně používaný název Sametová revoluce (nebo z opačného konce Vítězný únor), úplně mi k sobě slova převrat a Sametová revoluce nesedí a dokonce to vnímám jako zavádějící. Považuji tedy za potřebné upravit popisek fotky, přičemž místo převratu lze použít právě název události nebo zcela neutrálně "rok 1991".

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
157
08 črc 2017 23:44
Odkaz na „Online sledování“ (v horní liště) na stránce https://forum.bmhd.cz/ má zastaralý odkaz na původní iris.bmhd.cz. Na ostatních stránkách (třeba jen bmhd.cz) je to v pořádku.

_________________________________
MHD Znojmo: http://mhdznojmo.wz.cz/


Offline
Uživatelský avatar

2515
13 črc 2009 13:42
Svoboda píše:
Můžete napsat, v jakým stádiu je ten článek? Pokud takto informujete, že nepíšete, tak jste tady nanic

Jako promiň, ale urážet se kvůli tomu, že ti nikdo neodpověděl do šesti hodin? Jako proč? Co takhle pár dní počkat?

Já bych tě jenom rád upozornil, že ty lidi za tuto práci nikdo neplatí. Nemusí ji tedy dělat vůbec. Všimni si, že na stránkách nejsou ani žádné reklamy, z kterých by stránky vydělávaly (což je možná i trochu škoda).


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Zobák a vyskakuje si.....


Offline
129
02 bře 2012 14:57
Díky za info


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Novoroční aktualita se dle pár dní starého vyjádření na FB BMHD.cz připravuje. Vzhledem k vytíženosti autorů má bohužel letos větší zpoždění.


Offline
129
02 bře 2012 14:57
Tou větou jsem chtěl říct, že by někdo mohl napsar, že třeba článek není hotový. Bude asi tehdy a tehdy


Offline
Uživatelský avatar

1203
12 lis 2007 00:57
Brno - Židenice
Svoboda: Ty si ale celkom neslušne napísal, že sú tu ľudia nanič, to nie je "pouze jsem se zeptal".

_________________________________
:arrow: Online sledování provozu IDS JMK
:arrow: Android aplikace


Offline
129
02 bře 2012 14:57
Já jsem se pouze zeptal. Neúkoloju Vás a netykejte mně!!!!!!


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
No rozhodně tu nejsou od toho, aby skákali jak ty pískáš. Budeš si muset počkat, dělají to ve svém volném čase...


Offline
129
02 bře 2012 14:57
Můžete napsat, v jakým stádiu je ten článek? Pokud takto informujete, že nepíšete, tak jste tady nanic


Offline
129
02 bře 2012 14:57
Dobrý den, na přelomu ledna a února se měl objevit článek o tom, co nás čeká v roce 2020. Kdy článek vyjde?


Offline
Uživatelský avatar

2024
03 zář 2009 13:18
Staník:
Chybu v ID karet vozu můžeš opravit i ty.

Stalo se to 4.11.2019 kdy R.H. opravil číslo vozu 2027 na 2037, ale né ID karty.

Až budu mít chvilku času, tak to opravím.

_________________________________
Ať žije doprava, všeho druhu. :d-: :t-: :a-: :idsjmk1:
MHD Brno: :d-:1-12, :t-:25-39, :a-:40-84, š85-š88, N89-N99,
IDS JMK: :idsjmk1: :arrow: :a-:104-940, :idsjmk1: R8-R56, S2-S91


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
Vypravenost vozů 2027 a 2037 se chybně zobrazuje pospolu v jedné kartě. Platí pro všechny záznamy od 4. 11. 2019 až doposud. Prosím o opravu.


Offline
83
07 úno 2018 00:58
Brno-Žabovřesky
V sekci výluky je překlep u přeložení zastávky na Komenského náměstí *31.12.2030


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1984 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 80  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 13:30
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]