Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 200 z 212    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 212  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1868
05 lis 2005 19:50
Koukám, koukám že je novej vzhled v menu... Je to pěkný...


Offline
7
12 čer 2006 15:05
Brno
pd píše:
V roce 2004? A komu?
no preci tobe... akorat jsem nepouzival nick Ondry ale Lukas_rs


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
Verusha píše:
posílej na manil.bmhd@centrum.cz (stačí se podívat níž na stránku)

Za kolegu manila a ostatní, kteří se tím kvantem fotek musjí prohrabovat, bych poprosil spíš o fotografickou kvalitu než kvantitu - platí pro všechny (a tedy i pro mě, ale já už naNEštestí nemám vůbec foťák)

:-(


Ondry píše:
Tak diky moc za odpoved jiz v roce 2004 jsem nake fotky posilal :wink:
Jenom si udelam pored ve fotkach a urcite nake poslu...


V roce 2004? A komu?


Offline
7
12 čer 2006 15:05
Brno
Tak diky moc za odpoved jiz v roce 2004 jsem nake fotky posilal :wink:
Jenom si udelam pored ve fotkach a urcite nake poslu...


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Verusha píše:
posílej na manil.bmhd@centrum.cz (stačí se podívat níž na stránku)

Za kolegu manila a ostatní, kteří se tím kvantem fotek musjí prohrabovat, bych poprosil spíš o fotografickou kvalitu než kvantitu - platí pro všechny (a tedy i pro mě, ale já už naštestí nemám vůbec foťák)

Přesně tak, kolego, děkuju :)

Obecně platí: Snažte se prosím neposílat rozmazané nebo neostré fotky, fotky proti slunci, fotky, kde nezáměrně chybí kusy vozidel apod.
Jinak všem přispěvatelům srdečně děkuju :-)


posílej na manil.bmhd@centrum.cz (stačí se podívat níž na stránku)

Za kolegu manila a ostatní, kteří se tím kvantem fotek musjí prohrabovat, bych poprosil spíš o fotografickou kvalitu než kvantitu - platí pro všechny (a tedy i pro mě, ale já už naštestí nemám vůbec foťák)


Offline
7
12 čer 2006 15:05
Brno
kam mohu posilat fotky... rad bych totiz prispival


Offline
Uživatelský avatar

873
07 čer 2006 12:14
Brno
manil píše:
Jirik: Ano, dorazily. Děkuji :-)


Tak to jsem rád,díky. :-D


Všem co mi poslali fotky děkuju a zároveň prosím o trpělivost při jejich zveřejnění v galerce. Sešlo se jich docela dost, takže vybrat z nich a zpracovat nějaký reprezentativní výběr bude chvíli trvat. Předpokládám někdy příští týden by měly být na netu, zatím díky za pochopení.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Jirik: Ano, dorazily. Děkuji :-)


Offline
Uživatelský avatar

361
27 pro 2005 18:05
Brno-Vinohrady
Dneska a ještě tedka mě vůbec nechce jet galerka? :cry:


Offline
Uživatelský avatar

361
27 pro 2005 18:05
Brno-Vinohrady
jj díky


manil píše:
Fotky historičáků a fotky autobusů na autotecu bude vybírat dávat dohromady do pd.
Fotky z DOD v medlánkách já (manil)

Jo, přesně tak.


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
MatlJ píše:
A dáš je tam ty? Nebo jak to bude?

Fotky historičáků a fotky autobusů na autotecu bude vybírat dávat dohromady do pd.
Fotky z DOD v medlánkách já (manil)


Offline
Uživatelský avatar

361
27 pro 2005 18:05
Brno-Vinohrady
A dáš je tam ty? Nebo jak to bude?


A kdo by se chtěl prostřednictvím galerie podělit o fotky historických vozů a asi i o fotky z Autotecu, nechť je pošle mě (bmhd@centrum.cz). Taky tak nějak do té neděle..


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Pánové, jestli máte nějaké fotky z DOD v Medlánkách a máte zájem se o ně podělit prostřednicvím fotogalerie, můžete mi je poslat na mail manil.bmhd@centrum.cz Uzávěrku stanovuju na neděli 11.6., tak se prosím pokuste fotky poslat do tohoto data. Díky.


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
Filip Daněk píše:
Chtěl jsem se zeptat co je s galerií? Když naklikám http://bmhd.goo.cz/ tak mi naběhne NETWORX.

S ohledem na to, ze nefunguji zadne stranky xxxxx.goo.cz, tak je to vypadek provozovatele. Je to hosting zadarmo => bez jakekoliv garance.


Offline
Uživatelský avatar

1868
05 lis 2005 19:50
Chtěl jsem se zeptat co je s galerií? Když naklikám http://bmhd.goo.cz/ tak mi naběhne NETWORX.


:-D Taky už jsem v nějakém rumunském fóru viděl diskuzi o téhle galerii, ale nějak jsem nepoznal, jestlí to chválí nebo kritizují.. :roll:


Offline
Uživatelský avatar

9268
10 čer 2004 11:19
Taak , slava tyhle galerie uz prosakla i do rumunska. A sou tam pochvalny ohlasy :)


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
máme tu novou aktualizaci :) : http://bmhd.goo.cz/aktualizace/nove.php?nove=20060509


manil - tak jsem dneska poslal něco z fotek 3038 po nehodě, tak nevím, jak to dojde. Kamkoliv posílat jakýkoliv soubory je pro mě dycky porod. Dej vědet, jak to došlo, abych mohl posílat dál.


manil - nenastala, chyba jest tentokrát u mě, protože jsem to ještě neposlal, což vyžaduje výrazně delší přítomnost u počítače, neb to posílání je na dlouhé lokty. Myslím na to, pošlu to při nejbližší vhodné příležitosti


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5290 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 212  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 19 dub 2024 03:08
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]