Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 4 z 5    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
J*M* píše:
V tématu Nedostatky v evidenci DPMB jsem komunikaci již vzdal, manil je "neprůstřelný", příspěvky naprosto ignoruje. Stejně to vypadá s manilem i ve fg, možná, kdyby Eda vše ignoroval stejně, tak už jsem to dávno vzdal.
Takže řešení existuje :D

Ale teď vážně. Vážený pane J*M*, kde berete to přesvědčení, že někdo musí svou dobrovolně zvolenou volnočasovou aktivitu přizpůsobovat Vašim požadavkům?


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
stuřík píše:
Orwell, G.: 1984 - aneb J*M* jako Velký bratr.

To by chtělo vysvětlení, co je orwelollovského na mém přesvědčení, že Eda opravu směrem k redakci nepředá a redakce web fórum BMHD nečte?

MartinV - u Tramvajklubu nevěřím v úspěšnost komunikace od Edy k redakci, proto navrhuji postup přímo k redakci. U fg nevěřím po zkušenostech v úspěšnost v komunikaci pomoci chybových hlášení (proč zde popsáno), proto preferuji web (kde výsledek sice stejný, ale je o tom aspoň diskuze). V tématu Nedostatky v evidenci DPMB jsem komunikaci již vzdal, manil je "neprůstřelný", příspěvky naprosto ignoruje. Stejně to vypadá s manilem i ve fg, možná, kdyby Eda vše ignoroval stejně, tak už jsem to dávno vzdal. A přitom zpočátku spolupráce s Edou probíhala úspěšně (a to i bez požadavku na debilní hlášení)


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Zajímavé je, že v tématu o tramvajklubu má J*M* přesně opačný přístup:
...Sice jsem nepochopil smysl příspěvku

U tramvajklubu říkáš, že stížnosti má člověk směřovat přímo na určitého člověka, že postnout to na fóru nemá cenu/smysl. Proč ale vzniklo tohle vlákno, když jsi podobné připomínky hodil na fórum, kde to podle stejné logiky "nemá smysl"?


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Orwell, G.: 1984 - aneb J*M* jako Velký bratr.
J*M* píše:
...by mělo dojít k opravě jak v Informacích, tak na webu.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
b1 píše:
Zajímavé je, že v tématu o tramvajklubu má J*M* přesně opačný přístup:
Sice jsem nepochopil smysl příspěvku (jediný smysl vidím v degradaci diskutujícího) a k čemu je tu dvojí přístup, ale pokusím se můj přístup v tématu Tramvajklub vysvětlit. Aktualita na webu je výcuc z Informací MHD, takže při postupu dle příspěvku v tématu Tramvajklub budou v Informacích neopravená data a na webu opravená, dle mého návrhu by mělo dojít k opravě jak v Informacích, tak na webu


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
FD píše:
J*M*: Co Vám tedy brání založit si vlastní galerii bez chybných popisků a web týkající se "výročí dne"?
A co brání adminovi vyžadujícímu k sobě uctivé jednání se takhle chovat i k ostatním? A co brání omezeným jedincům pochopit psané slovo? Proč zakládat něco nového, když už tady jedno je? Aby byla konkurence a zvedla se úroveň? Není pro zvednutí úrovně lepší provézt kritiku (popř jiné kroky) nešvarů u už zavedeného? Nač dva weby, které budou za nic? Není lepší dát iniciativu do jednoho, už zavedeného, netříštit síly?

mh - a kolik "materiálů!" k pročtení tu už není, ty, co se někomu nehodily, to by se dělal obrázek (a upravené "materiály", které zněly jinak než dnes, ale slůvko edit nehledejte)


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Zajímavé je, že v tématu o tramvajklubu má J*M* přesně opačný přístup:
J*M* píše:
Nebylo by praktičtější směrovat připomínky na autory Aktualit, než uveřejňovat v tomto fóru? Eda je webmaster, obsah na web jen umísťuje. Mail na redakci je InformaceMHD@seznam.cz


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
J*M* píše:
Z logiky věci, skvělá ukázka žgryndání do problému o kterém nemám páru


nevimco "Materiálu" k pročtení a udělání si obrázku je tu dostatek :wink:


Offline
Uživatelský avatar

1868
05 lis 2005 19:50
J*M*: Co Vám tedy brání založit si vlastní galerii bez chybných popisků a web týkající se "výročí dne"?


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
mh píše:
Nevím jak technicky, každopádně z logiky věci toto hromadně změnit nemůže. Proč? Protože nejdřív by snad měl prověřit, jestli je ta žádost na opravu popisu oprávněná, aby neopravoval něco, co opravu nepotřebuje...
Asi to technicky bude možné, když mi to Eda sdělil v době, kdy se s ním ještě dalo komunikovat

Z logiky věci, skvělá ukázka žgryndání do problému o kterém nemám páru


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
J*M* píše:
Nevím, čím může odkazováním na jistý formulář být způsobena vzájemná radost, já v tom vidím šikanu od admina.


Kdyby měl admin všechno procházet, radost by z toho hádám neměl, i kdyby na to měl čas, asi tak..

J*M* píše:
Najdu-li pod jedním heslem 2 000 snímků a polovina má vadný popis, tak vypsání jednotlivých chybových hlášení není práce pro důchodce (nemusel by to do konce života stihnout) a je to práce na týdny. Admin 1x klikne a vyhledá 2 000, klikne po druhé a opraví popis u všech 2 000 snímků. Vidí v odkazu na formulář i někdo jiný šikanu?


Nevím jak technicky, každopádně z logiky věci toto hromadně změnit nemůže. Proč? Protože nejdřív by snad měl prověřit, jestli je ta žádost na opravu popisu oprávněná, aby neopravoval něco, co opravu nepotřebuje..

J*M* píše:
Vrátím-li odkázání adminovi tím, že vyplním jedno chybové hlášení s odkazem, že další stovky snímků mají stejnou chybu, tak admin opraví jen tu jednu chybu a je klid po pěšině. Když se ozvu, tak s klidem odpoví, abych na každou chybu napsal chybové hlášení ..


Takto je to ale v pořádku, viz výše..


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
J*M* píše:
Já jsem adminům nepřidával funkce (a s nimi práci), ty si nabrali dobrovolně, a že dnes nestíhají je jejich problém a nikoho jiného, zvláště v situaci, kdy mezi sebe nikoho nepustí.


Pokud si správně pamatuji, byl ti nabídnut přístup k administraci a tím i přímá možnost opravit špatně zadané údaje. Tu jsi nevyužil.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
J*M* 11.11.2014 píše:
V rubrice Výročí na bmhd.cz se dnes objevila zavádějící informace:

Před 71 lety
11. 11. 1943
Prodloužení nově elektrifikovaného úseku ze Stránské skály až do Líšně a zároveň zrušení parního provozu pro osobní dopravu


Tato informace je mylná, 25.8.1944 na trati zastaven provoz z důvodu poškození nálety letectvem USA toho dne, obnovení provozu až do Líšně a zároveň elektrifikace se povedly 10.11.1944, od 11. 11. 1944 slavnostně zahájen provoz elektrickými tramvajemi na lince 10. Snímky z Líšně po náletu 25.8.1944 jasně ukazují, že trať elektrifikací nedotčena
Příloha:
AMB_25_57_032.jpg

J*M* 13.11.2014 píše:
Možnost kontroly opravy bude až za rok, admini mlčí (není čas? nemají potvrzeno z jiného zdroje?) ... Tak potvrzení:

"kolektiv autorů červené 100"
... toto jsme již řešili a chybu s 11.11.1943 opravili právě na základě snímků ze srpnového bombardování - na 11.11.1944. Chyba se ale kupodivu neopakuje ve všech publikacích

Díky za upozornění
J. Mxxxx za kolektiv autorů

Nikdo se zatím neobtěžoval ani napsat: Bereme na vědomí, bude opraveno.

Připadá vám, že admin dělá svůj koníček s radostí?


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
mh píše:
... A právě proto admin odkazuje na jistý formulář - aby ta radost byla pokud možno vzájmená. ...
Nevím, čím může odkazováním na jistý formulář být způsobena vzájemná radost, já v tom vidím šikanu od admina. Najdu-li pod jedním heslem 2 000 snímků a polovina má vadný popis, tak vypsání jednotlivých chybových hlášení není práce pro důchodce (nemusel by to do konce života stihnout) a je to práce na týdny. Admin 1x klikne a vyhledá 2 000, klikne po druhé a opraví popis u všech 2 000 snímků. Vidí v odkazu na formulář i někdo jiný šikanu? Vrátím-li odkázání adminovi tím, že vyplním jedno chybové hlášení s odkazem, že další stovky snímků mají stejnou chybu, tak admin opraví jen tu jednu chybu a je klid po pěšině. Když se ozvu, tak s klidem odpoví, abych na každou chybu napsal chybové hlášení (takticky tyto příspěvky smazal, tak nemám důkaz). Ještě vám to nepřijde jako šikanování? Ještě vám připadá, že dělá svůj koníček s radostí?


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
J*M* píše:
A není snad jedno, když něco dělám, jestli je to za peníze nebo pro radost? To se sám nemůžu divit, nedělám-li práci pořádně, že o mně všichni prohlásí (nebo si aspoň to budou myslet), že jí flinkám (flákám). Já jsem adminům nepřidával funkce (a s nimi práci), ty si nabrali dobrovolně, a že dnes nestíhají je jejich problém a nikoho jiného, zvláště v situaci, kdy mezi sebe nikoho nepustí.


Já teda mám za to, že většina lidí si nemyslí, že by se něco flinkalo (pokud ano, nechť se vyjádří). Takže právě na té zbylé menšině je hlášení chyb. Admin to zajisté dělá především pro radost, ale jsou jisté hranice mezi radostí a starostí. A právě proto admin odkazuje na jistý formulář - aby ta radost byla pokud možno vzájmená.

P.S.: pokud je něco opravdu ignorováno bez vysvětlení/projevení nesouhlasu, pak by to samozřejmě bylo špatně, o tom žádná...


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2482
28 lis 2007 23:00
Brno
Nedostatky se časem opraví, nedostatky u některých lidí bohužel ne.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
mh píše:
A proč by tím měl trávit část života admin?
Třeba proto, že se k tomu dobrovolně zavázal.

A není snad jedno, když něco dělám, jestli je to za peníze nebo pro radost? To se sám nemůžu divit, nedělám-li práci pořádně, že o mně všichni prohlásí (nebo si aspoň to budou myslet), že jí flinkám (flákám). Já jsem adminům nepřidával funkce (a s nimi práci), ty si nabrali dobrovolně, a že dnes nestíhají je jejich problém a nikoho jiného, zvláště v situaci, kdy mezi sebe nikoho nepustí.

nehodlám trávit zbytek života na něčem, co adminovi trvá opravit mžik - nevím, co je na tom k divení nebo pohoršení, kolegu J*M* čeká už jen období, kdy největší jeho starostí bude udržet moč, admini mají celý život před sebou, tak není divu, že kolega J*M* by ten zbytek života raději trávil něčím smysluplnějším než vypisováním debilních chybových hlášení, které nevyřeší všechny problémy ve fg. (hlášení nejsou všechny vyřešeny a Eda o tom "taktně" mlčí, a může, nahlašovatel stejně není informován o vyřešení nahlášení)

styl "projděte si galerii a opravte si to" je výsledek "vstřícné spolupráce" admina Edy, viz jeho příspěvky na toto téma za poslední roky


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
J*M* píše:
Ad Fafner - styl "projděte si galerii a opravte si to" je výsledek mnohaleté diskuze na téma fg. Jjak jsem již mnohokrát napsal, nehodlám trávit zbytek života na něčem, co adminovi trvá opravit mžik, nestíhá-li admin (upletl si toho na sebe tolik, že nestíhá), tak má možnost si najít pomocníka, já mu ho po těch všech urážkách dělat nebudu


A proč by tím měl trávit část života admin? Jeho zaměstnání to není, je to koníček. A pokud to někoho (dalšího) trápí, nechť mu nabídne pomocnou ruku. Každopádně admin se nikomu zodpovídat nemusí, snad jedině brát ohledy na přispěvatele do fg. A zájem na kvalitní fg předpokládám má, když do ní značnou část svého života investoval..

(vím, může mi do toho být kulový, ale za reakci může asi to rudo před očima, ačkoliv není pravda, že změna stylu by to nezlepšila...)


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Změnit styl vyjadřování a pomohlo by to něčemu, když je tu plno "expertů" kterým stačí, když vidí"J*M*", hned mají rudo před očima a vyblijí neskutečné reakce na mé příspěvky, jako bych psal hotentotsky. Je zajímavé, že v rýpavém stylu píši i příspěvky v jiných tématech (např v Nedostatky v evidenci DPMB), ale tam se hned příspěvek zamluví nějakým velice "aktuálním problémem" a zůstane bez reakce, i když pravidelně třeba víc než rok připomínám (některé nanesené problémy neřešeny roky). Jestli to nebude něčím jiným, než tým stylem vyjadřování

Ad Fafner - styl "projděte si galerii a opravte si to" je výsledek mnohaleté diskuze na téma fg. Jjak jsem již mnohokrát napsal, nehodlám trávit zbytek života na něčem, co adminovi trvá opravit mžik, nestíhá-li admin (upletl si toho na sebe tolik, že nestíhá), tak má možnost si najít pomocníka, já mu ho po těch všech urážkách dělat nebudu


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Uvědomte si, že přesnost nikdo nezpochybňuje, to co se zpochybňuje je způsob, kterým se k tomu vyjadřujete. Nahlášení problému typu "projděte si galerii a opravte si to" je horší, než kdybyste mlčel. Pokud chcete hlásit problémy, hlašte je přes tlačítko nahlásit problém - přesně jak jste se vyjádřil, pak je admin může za pět minut opravit. Nikdo tu ale nebude procházet celou galerii, jestli tam náhodou není chyba, jen kvůli tomu, že si to nějaký J*M* přeje. Od onoho řešení problému naopak odvádíte zejména vy tím, že ho neřešíte standardním způsobem, ale tím, že seřvete pokud možno neurčitě všechny, že jsou flinkové a tvoří zmetky. Podobný dojem mám já z vašich příspěvků - tvoříte naprosto nepoužitelné zmetky zde na fóru místo toho, abyste použil hlášení chyby, které bude dříve nebo později vyřešeno.

Očekávám, že ten post zase nepadne na úrodnou půdu a budu si plácat žluč za chvíli znovu, ale... co kdyby.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
143
10 lis 2012 09:29
J*M*: O tom, že se u Vašich příspěvků často rozjede flame proti Vašemu způsobu vyjadřování na úkor debaty o původní myšlence, zajisté už dobře víte, protože těch zkušeností už musíte mít na toto téma opravdu hodně. Ponechme stranou, jestli je to dobře, nebo špatně; pokud Vám ale skutečně jde o to vyřešit tu podstatu věci, nebylo by nejjednodušší a nejefektivnější prostě styl vyjadřování změnit?


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Další mistr, co mistrovsky dovede odpoutat pozornost od tématu k pitomostem. Na tohle tu je "jazykové okénko", kde se ty pitomosti mohou rozvádět. Ono nestačí, že jeden vytrhne problém z tématu, on ještě druhý musí rozmělnit diskuzi pitomou otázkou.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
J*M* píše:
Bez neodflinknutého popisu to zatím nejde, to člověk ví, že viděl snímek z nějakého místa ve fg, ale nenajde ho, protože je někdo flink.


Mohl by velectěný neadmin fotogalerie upřesnit obyčejnému člověku, co znamená "flink"? Čtu to slovo prvně a ani příručka spisovného jazyka a cizích slov mi nepomáhá.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
chat-maniac - až tu bude nějaký J*M* III, tak už bude úplně jedno, jestli je nějaký popis, nebo není, to už bude evidence a vyhledávání ve fg podle souřadnic. To pak bude potřeba, aby autoři nepsali popis, ale přesné souřadnice. Dnes flinkají popis a na souřadnice hází bobek, ty pak určuje nějaký balda z Horních Kotěhůlek neznalý Brna a podle toho to vypadá. Řekl bych, že mnoho nejednoznačně určitelných snímků má zadané souřadnice úplně jinde, než pořízeny. Popis je zatím důležitý pro všechny, kteří potřebují vyhledávat určitý snímek na určitém místě. Bez neodflinknutého popisu to zatím nejde, to člověk ví, že viděl snímek z nějakého místa ve fg, ale nenajde ho, protože je někdo flink. Nějaký J*M* III bude buzerovat už jen kvůli souřadnicím

Edit - ad Eda: 2 měsíce jsem nenašel botu v popisech, takže jsem se neozýval. Teď už znovu vidím v aktualizacích důvody, proč se ozvat. To jen admini by asi potřebovali nové brýle


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Nemyslím si, že úroveň upadá. Naopak. Dnes se na popisky dbá mnohem víc než třeba před rokem, dvěma.

Spíš je problém u starých fotek. Tam to mnohdy nejednotné je. Většina nedostatků asi bude typu špatná MČ z důvodu, že před časem jsme se +- shodli, kde uvádět městskou a kde místní část, což dříve nebylo dané. Typickým příkladem je třeba ten střed...


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 15:46
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]