Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 3 z 5    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Nemusím si ničím trhat, stačí mi se jen na všechny nemyslící k....y z tohoto fóra a celou slavnou BMHD fg z vysoka vys...t. Moje vizitka to není


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
J*M* píše:
já rozhodně jsem proti vypisování současného systému, maximálně jsem ochoten...


Tak pak Ti zbývá si jen trhnout nohou sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
manil píše:
Formulář slouží k hlášení chyb - pokud návštěvník galerie při prohlížení fotky na něco narazí, může to ihned zapsat. Ono neexistuje moc velký počet lidí, kteří by trávili svůj volný čas tím, že by systémově vyhledávali chyby (asi je fóru málo důchodců). Opakující se chyby lze opravovat hromadně, jak psal Eda...
Když už sis, pane kolego, dal tu práci to najít, v čem by Ti bránilo to do formuláře nasypat?

1. Ano, neexistují lidé, kteří by trávili svůj volný čas tím, že by systémově vyhledávali chyby (ani důchodci, ti mají jiné radovánky), bohužel se nenajdou ani mezi těmi, co se dobrovolně zavázaly se o fg pečovat
2. Pokud nejsem návštěvník galerie, jen zabrousím kliknutím na odkaz na fóru, tak tam žádné chybové hlášení nenajdu, ale chyby vidím. Takže je to bez práce. Otevírání jednotlivých snímku téměř taky není práce, ale chvíli to trvá, natož vypisování chybového hlášení.
3. Měl by být trochu rozdíl, v chybách vzniklých kdo ví kdy a chybách přímo čerstvých, zachycených okamžitě při aktualizaci. Najde-li se někdo, kdo náhodou objeví chybu, ať použije stávající systém hlášení, najde-li se někdo, kdo náhodně objeví chyby vhodné k nahlášení Edovi hlášením dle jeho požadavků, ať nahlásí Edovi (ale jak jsem psal, není to tak jednoduché, jak si Eda představuje). Najde-li někdo chyby v aktualizaci, tak nahlásí jak? (já rozhodně jsem proti vypisování současného systému, maximálně jsem ochoten používat hlášení, které by bylo dle mého návrhu umístěné na jednotlivých stránkách /třeba na této stránce dole pod čarou/). A Edův návrh by taky bylo vhodné domyslet, zatím je to střelené od boku, aby byl ode mne pokoj.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
"Eda" napsal v tématu fg

JM: Pokud najdeš nějakou chybu, která se vyskytuje v galerii ve více exemplářích a je jednoduše dohledatelná, stačí napsat jedno hlášení. Tedy tady například: "Ulice Hlinky, čtvrť Staré Brno. Ulice Hlinky přitom je jen v Pisárkách, opravte si to u všech fotek". A je to. Ale ne, to by bylo moc nezjištné hlášení chyb a člověk by pak nebyl celebrita na fóru.

Jen pro úplnost: Nechceš chyby hlásit přes formulář. Je to sice nesmyslné, ale je to tak. Ok, přijali jsme to. 24. 11. jsem ti proto psal SZ:
Citace:
ad galerie: když mi napíšeš "zadání" stylu: "U všech fotek, které mají ulici vyplněnou jako XY, vyplnit čtvrť na AB.", není problém to hned a jednoduše udělat.

Ale ne, ty musíš zase začít házet špínu tady. Přitom, když sečtu energii, kterou jsi musel investovat do sepisování všech těch příspěvků a argumentací tady, musela být mnohonásobně větší než energine, kterou by zabralo napsání jedné SZ / jednoho hlášení chyby formulářem.

A jedem neverending story II.


Vážený Edo, ty si vše představuješ jak Hurvínek válku, posledně, aniž vnikl's do problému (jednalo se o popis v ulici Purkyňova), jsi mi poslal konečně vstřícný krok. Ale ono to tak jednoduše, jak si představuješ nejde (jak to šlo např u jednotlivých smyček, tam to šlo sjednotit bez problému). U ulic je to složitější, viz např ulice Hlinky. Část této ulice leží na Starém Brně, část v Pisárkách (a to je u mnoha ulic, třeba u zmíněné Purkyňové). Takže bych ti musel napsat ulici, seznam co je potřeba opravit a soupis výjimek. Pokusil jsem se o něco takového, bohužel z časových důvodů (člověk nemá čas jen na vypracování elaborátu pro Edu, aby nemusel zbytečně pohnout prstem) se zatím nepodařilo stvořit něco, co by se dalo poslat. V posledním příspěvku jsem dal další návrh, tak se nad něm zamyslete.
PS Víš, kde je u mně jakákoliv "popularita" (a nejen na tomto fóru), já se nepotřebuji zviditelňovat, já do politiky určitě nevstoupím


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Eda píše:
- ad hromadne nahrazeni: vyborne. Nekam jsme se posunuli. Kdyz, JM, napises konkretni vyhledavaci dotaz a co se za co ma nahradit, muzeme to tak udelat, pokud v tom nebude nejaky konkretni technicky problem.
no vida, přece jenom ta diskuze k něčemu byla. Spojení na mě máš, snad se domluvíme


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Jenom malé doplnění k předchozímu mému příspěvku, dovolil jsem si veřejně admina upozornit na máslo na hlavě a doporučit, aby si zametl před vlastním prahem. Za tu troufalost jsem dostal týdenní ban s odůvodněním "zametám před vlastním prahem. Jak bych dopadl, kdyby se zjistilo, že jsem na černo zasahoval do administrace? To by byl trest smrti, minimálně doživotní ban. Zasahoval by někdo na černo do administrace v mé situaci? Já jsem si to netroufl.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
- ad pripominka k vyroci: opravim, az se dostanu domi (pokud nezapomenu), osobni utoky nebudu komentovat
- ad navrh administrace: tady asi JMmu trochu krivdite. Ten navrh minimalne z me strany nepadl. Nekdo mu ale poslal SZ, kde mu nabizel sve heslo a pristup k vyuziti. JM to, cestne, odmitl s tim, ze to neni "oficialni cesta" a ze toho nevyuzije.
- ad hromadne nahrazeni: vyborne. Nekam jsme se posunuli. Kdyz, JM, napises konkretni vyhledavaci dotaz a co se za co ma nahradit, muzeme to tak udelat, pokud v tom nebude nejaky konkretni technicky problem.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Nabídku od adminů jsem nikdy nedostal, jen nabídku pomoci SZ od neadmina neoficiálně na cizí jméno do administrace zasahovat, což jsem s díky odmítl, protože jsem to nepovažoval za oficiální pověření. Opravdu byla nabídka od neadmina zaslaná soukromou zprávou zveřejněna, viz zde. Tam si může každý přečíst, jak to bylo a naši pohádkáři utřou.


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
Přesně tak. Nabídka tu byla, JM ji svými charakteristickými způsoby odmítl.

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Mauricio: pokud si pamatuji, tak nabídka byla z opačné strany, než ji popisuješ ty. Ze strany admina.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
On to JM neumí a nechce se učit s něčím novým, a proto se kdysi sám adminům nabízel. Zajímavé.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Dobře, JM neřekl doslova, že tomu nerozumí, nicméně tuto možnost odmítl.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Tak. A Mauricio ma vzdycky pravdu :)

Ja si tu soukromou zpravu nicmene pamatuji taky. Videl bych to na hromadnou halucinaci.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Celé je to absolutní nesmysl.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Mauricio: Nebudem se tu hádat. Sám vidíš, že se objevili další svědci, kteří si to pamatují.
Miky: Asi tak nějak. Odůvodnění bylo snad ve stylu, že tomu "nerozumí". ](*,)


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Protože by pak nemohl ostatním říkat, co mají dělat?

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

738
27 bře 2010 10:37
Brno Bohunice - 6, 8, 10, 50, E50, 60, 61, 69, 82, N90, N91 a N96
Ta nabídka zde skutečně byla zveřejněna. JM reagoval ve stylu "nebudu se učit s něčím novým"...

_________________________________
Suzuki Swift Sedan 1.6i 16V (1994)

RT6N26 --> colt274


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Mám dojem, že strkáš nos do věcí, do kterých nemáš.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Ano, ale byla zde uveřejněna.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Je zajímavé, že si to tedy pamatuje více lidí, když to byla soukromá zpráva. Tedy předpokládám, že byla poslána jedním uživatelem panu JM.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Byla tu uveřejněna soukromá zpráva s touto nabídkou.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Nic takového tu neproběhlo. Minimálně ne veřejně.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Moc dobře si pamatuju, že tato nabídka zde proběhla. A jistě nejsem sám.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
mceza píše:
Pokud si správně pamatuji, byl ti nabídnut přístup k administraci a tím i přímá možnost opravit špatně zadané údaje. Tu jsi nevyužil.
Málem jsem tento příspěvek přehlédl. A je to tu znovu, znovu se tu objevuje lež, která už tu jednou proběhla v době, kdy jsem se díky panu mceza a jeho zametání před vlastním prahem nemohl bránit. Už jednou jsem se snažil dementovat. Žádám o smazání tohoto příspěvku, nebo uveřejnění kým, kdy a jakou formou mi přístup k administraci byl nabídnut. Aby opakovaná lež tu pak nebyla považováno za pravdu.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
b1 píše:
Ale teď vážně. Vážený pane J*M*, kde berete to přesvědčení, že někdo musí svou dobrovolně zvolenou volnočasovou aktivitu přizpůsobovat Vašim požadavkům?
Po jakých cestičkách chodí Vaše myšlení pane b1, že přišlo na takovou debilitu. Jaké přizpůsobování mým požadavkům, když upozorním na chyby, které opravovat se dobrovolně zavázal ujmutím se funkce admina? Nebo snad, když se někdo zaváže k dobrovolné volnočasové aktivitě, tak je neomylný a nesmí se mu chyby vytýkat? Nebo je může vytýkat jen někdo a nejlépe někde v soukromí putyky, aby "plebs" o tom nevěděl?

Kde je vynucování přizpůsobení mým požadavkům např v tomto případě?


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 121 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 00:27
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]