Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 99 z 110    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 110  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

353
03 črc 2007 20:00
IDS JMK, zóna 535
pd píše:
Falkon: to byla nějaká speciální akční nabídka? Nejdražší obyčejná jízdenka, co se dá pro 2. třídu a s příplatkem EC koupit, stojí 354 Kč.

Hm, to nevím, já platil 391 za úplně obyčejnou jízdenku; neměl jsi nějakou slevu?


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
pd píše:
Já jezdím Brno - Praha klimatizovaným EC za 178,50 Kč 8-)
Dokud jsem bydlel v Brne, tak jsem takyu jezdil na kilometrickou banku.

Ale letos diky dlouhodobemu pobytu v zahranici jsem jel Praha - Brno jen jednou => Mam na vyber bus za 180 (SA/Eurolines), nebo vlak za 350. I jako zeleznicni soutous jsem zvolil bus. Tech 350 je fakt dost. Je to ale strasne relativni - 15 EUR by me pripadala prima cena ...


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Zlaťák píše:
To tak možná na Pinďolíno

400


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
To tak možná na Pinďolíno


Falkon: to byla nějaká speciální akční nabídka? Nejdražší obyčejná jízdenka, co se dá pro 2. třídu a s příplatkem EC koupit, stojí 354 Kč.


Offline
Uživatelský avatar

617
14 úno 2005 15:12
Bystrc
pd, PvvS: v patek/sobotu jsem jel Panonkou (pac jizdenky na vecerni busy byly uz odpoledne beznadejne vyprodane) a udelal jsem tu chybu, ze jsem vlezl do madarskeho Becka - netopilo, bez zaclonek (a asi i jinych veci) - proste otresne!


Offline
Uživatelský avatar

353
03 črc 2007 20:00
IDS JMK, zóna 535
anarchia99 píše:
No a ted je mazec ze od zitrka budo jezdit Brno, Grand - Praha, Roztyly jenom za 95 kc... kolik stoji vlak?? 300?

No vlak stojí 391 pro upřesnění,jelikož jsem tím nedávno jel, jelikož v autobusu už neměli volné sedadlo :evil:


Asi to byl nějaký horší kousek, já jsem byl zatím s tím rumunským vždycky spokojen :)


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
vevnitr hruza, to B na panonii aspon melo zaclonky a topilo, na amikusu ani jedno.


No Amicus je ostuda - samé hnusné ČD B-čka. Ale ten rumunský vůz na Pannonii je nejlepší vůz ve vlaku, co se ti na něm nelíbilo?


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Ted sem stravil skoro 11 hodin v CD B . Rozhodne lepsi jak ty rumunsky co jely vzadu. To co jezdi na amicus a panonia je ostuda.


Já jezdím Brno - Praha klimatizovaným EC za 178,50 Kč 8-)


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Eda píše:
Pro mě je SA hlavně (např. v relaci Brno - Praha) výhodnější cenově.

No a ted je mazec ze od zitrka budo jezdit Brno, Grand - Praha, Roztyly jenom za 95 kc... kolik stoji vlak?? 300?
A klimatizovany kupe?? To kde prosim te? leda v nakym EC nebo Pendolinu, ale to je o par stovek drazsi nez SA :) Ja proste hrozne fandim SA :wink:

_________________________________
"Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. Tou první si tím však nejsem tak jist." (Albert Einstein)


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Pro mě je SA hlavně (např. v relaci Brno - Praha) výhodnější cenově.
Když bych to chtěl takto absolutně srovnávat, tak u SA je určitě výhoda to, že komfort, se kterým můžu počítat je pořád stejný a zaručený v každém spoji, oproti vlaku, kde je loterie nejen to, jaký vagón přijede (beru z pohledu normálního člověka, ne šotouše, který si vyhledá vlak podle řazení :-) ) ale i to, jaká bude obsazenost vlaku - jak se budu mačkat na lavici - případně jestli budu stát atd.
Pokud budu srovnávat poloprázdné Bmz na nějákém EC s SA, tak rozhodně zaboduje vlak, protože ve volném klimatizovaném kupé mám jisté soukromí, kdykoliv se můžu jít "projít" do uličky, pohodlnost křesílek bude taky dostatečná a koridor po kterém EC pojede mi garantuje klidnou jízdu. Když budu ale SA srovnávat s narvaným smradlavým B na couráku, který zastavuje v každé Dolní Lhotce, tak je volba jasná.
Odsoudit železnici, nebo bus nejde. Vždycky záleží na aktuální situaci.


Offline
520
03 dub 2006 14:42
Trammaniak píše:
Dneska jsem je vlakem, přijdu jako vždy v 14:15 a plný nádraží lidí, k tomu jsete nevěděli kde je konec fronty od pokladny a jelo tam jenom 8 pokladen...

Pokladny se novým nádrem nevyřeší.
Leč pobavila mě situace v pátek ráno: Lidí mraky, asi tak jak popisuješ, pokladen otevřených pár, přesně nevím. Ale na LED panelu vedle odjezdů bylo napsáno, cituji "Vzhledem k výpadku počítačové sítě je v provozu omezený počet pokladen." a nějaký další řeči. Trapnější a průhlednější výmluvu jsem jakživ neviděl :lol:


Offline
520
03 dub 2006 14:42
Anarchia: z pohledu cestujícího, 188cm výšky, 78kg.
cesky vlaky - nekomfortni trvrdy sedecky a busy SA - mekky sedacky
sedadla ve vozech B, Bt a pod. jsou por mě mnohem pohodlnější - jsou tvarovány víc univerzálně (na malý i velký postavy). Nejsou tam jednotlivá místa, ale lavice, což dle mě zvyšuje pohodlí (můžeš se pohnout). V buse SA se kroutím, nemůžu si opřít hlavu (opěrka je moc nízko), nemám kam dat nohy.
perektni moderni busy
V podstatě jo.
ze to drdrdrn opravdu jenom slysis
Cítím každý panel a to dost fest, víc než mezery mezi kolejnicema ve vagónech B, Bt.
A to nemluvim o standartnich sluzbach jako film, WC kde tece voda a je mydlo a papir, jidlo, piti...
WC samo souhlas, přičemž by u ČD stačila nějaká údržba. Na druhou stranu, už dlouho jsem nejel vlakem, kde by nebyla voda a papír, mýdlo většinou. TV, jídlo, pití: jak se komu líbí, mě to v buse SA strašně rozčiluje, bo furt někdo ruší (stewardka), pořád chodí uličkou, strká, ptá se a ani do té uličky si ty nohy nemůžu dát...

Tož tak to vidím já.


Offline
Uživatelský avatar

588
20 říj 2006 16:11
Újezd u Brna
A čím budou jezdit? S esem ačkama a béčkama asi ne. :lol: :mrgreen:

_________________________________
Ze země nic nespadne.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Tade píše:
Hlavně, že autobusy vůbec nedrncaj, jizda po D1 je vlastně jako na polštáři že? Drndrndrn

Tak predne samozrejme nemuzes srovnavat busy Student Agency a cesky vlaky - nekomfortni trvrdy sedecky a busy SA - mekky sedacky, perektni moderni busy krasne odperovany, ze to drdrdrn opravdu jenom slysis. A to nemluvim o standartnich sluzbach jako film, WC kde tece voda a je mydlo a papir, jidlo, piti... No tesim se az za dva roky vyjedo na koleje vlaky SA :)

_________________________________
"Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. Tou první si tím však nejsem tak jist." (Albert Einstein)


Offline
Uživatelský avatar

588
20 říj 2006 16:11
Újezd u Brna
Na spoždění se taky podepisuje přetíženost jižního zhlaví, kde je zaústěno více tratí než od severu a navíc obě odstavné nádraží jsou za Svratkou a viadukt má, jak víme, 4 koleje. No a ta třicítka, co tam je, to taky není košér. A tento Babylón si představte přestavovat za provozu po dobu 12 let... Nesmysl, dělají furt studie a studie studií, stojí to prachy, referenda,za ktery se jistá strana zaplatila reklamu na účet všech...... škoda mluvit, to už tu bylo. Radši ať začnou stavět nebo nedostanou z EU nic a schlamstne to Rumunsko a Bulharsko. =;

_________________________________
Ze země nic nespadne.


Offline
69
08 zář 2006 14:22
anarchia99 píše:
Neee, myslim jako ze nejso rovny ve velke casti site, furt to rnca a me je z toho zle, proto mj. nejezdim vlakem

Hlavně, že autobusy vůbec nedrncaj, jizda po D1 je vlastně jako na polštáři že? Drndrndrn


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
vojtik píše:
Ehm, ČD za ty koleje do oblouku nemůžou, za to můžou ti, co nádr stavěli [-X To i dnes nejstarší aktivní zaměstnanec ČD ještě vozil kačera :-({|=

Neee, myslim jako ze nejso rovny ve velke casti site, furt to rnca a me je z toho zle, proto mj. nejezdim vlakem

_________________________________
"Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. Tou první si tím však nejsem tak jist." (Albert Einstein)


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Ehm, ČD za ty koleje do oblouku nemůžou, za to můžou ti, co nádr stavěli [-X To i dnes nejstarší aktivní zaměstnanec ČD ještě vozil kačera :-({|=


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
LADA píše:
Tak fronty na nadru me tak nestvou protoze mam diky bohu salinkartu takze toto neresim.Ale ta presnost odjezdu vlaku je opravdu do nebe volajici.Napr když vcera jel pozde i 0:39 z Brna smer Blansko tak nevim co jsi mam o drahach myslet.

Fakt ze nejso ani schopni mit rovny koleje uz hovori za vse, co si o CD myslet...

_________________________________
"Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. Tou první si tím však nejsem tak jist." (Albert Einstein)


Offline
Uživatelský avatar

946
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Tak fronty na nadru me tak nestvou protoze mam diky bohu salinkartu takze toto neresim.Ale ta presnost odjezdu vlaku je opravdu do nebe volajici.Napr když vcera jel pozde i 0:39 z Brna smer Blansko tak nevim co jsi mam o drahach myslet.


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
goldfinger píše:
To snad při existenci moderního zab zař nemůže být zásadní problém, HBf. není odstavné nádraží, pobyt cca 5 min. by měl stačit plus čas na příjezd a odjezd akorát vychází. Nevím, kdy to tak je, ale většinou vidím nádraží poloprázdné.

No nevím. Vem si, že se taky nakládají/vykládají balíky, lidi kola, kočárky,... občas se přepřahá,...


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2733 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 110  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 20:10
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]