Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 119 z 131    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 131  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Jednalo se cca o 1000 kuchařů, kteří jeli z Modřic do Semálu

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
PvvS: Která je ta třetí?


Offline
Uživatelský avatar

54
08 srp 2007 13:59
AvlM píše:
Připadá mi že TOURBUS, je asi nejhorší dopravce v IDS JMK,jako jedni zmála dopravců, nejsou schpni zajistit stejnokroj řidíčům,co se týče technického stavu vozů,taky katastrofa, jsem nucen vstupovat předními dveřmi v zóně 101, v zastávce na znamení,protože jinak se mi 4x stalo, že řidič nereagoval na znamení STOP, prostě mu nejde stopka u zadních dveří, takže ,když je autobus napěchovanej zastávku přejede,když je autobus volnej tak ej to v pohodě vžicky koukne dozadu jeslti někdo nevystupuje,jinak by taky mohli dávat na městské linky jako je třeba linka 48 (Brno,úzká-PRACE) busy s městkou úpravou, například spoj s odjezdem ve 13:38 jezdí pouze linkáče a bohuzél pořád ten samý "ochotný řidič", kdybych ho potkal u nádraží myslel bych,že je to bezdomovec. Nadruhou starnu na lince 202 Brno-Hostěnice, jezdí uplný opak tohoto řidiče,pravda bus má sice minimálně o 9 let starší,ale v lepším stavu,řidič je příjemnější a spolehlivější.Asi je to kus od kusu.
SHRNUTÍ:
asi by měl TOURBUS na městké linky nasazaovat spoje s městskou úpravou a hlavně ve 100% stavu, za další by se měli starat o to aby jejich řidiči reprezentovali firmu.
Možná je to pouze moje skutečnost

Co se týká stejnokrojů v řidičů TBusu tak jsou jimi v současné době dovybavováni. Technický stav především straších vozů (řada 700) je ne zrovna ideální- souhlasím. To se ovšem nadá říct o novějších vozem řady 900. Mimochodem k tomu nasazování linkáčů na městský linky. 27. a 28.12. jezdily na jednom kurzu 41 odpoledne C 734. K tem řidičům: je to kus od kusu různý, některej ve vpoho jinej trošku pruďas. Ale je to jen o lidech a jejich přístupu


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Neni. Za 3 ruzny registrace to ma natrvalo (a mozna nebude sam).


Offline
Uživatelský avatar

1435
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
A není to trochu tvrdé? :-|


Offline
Uživatelský avatar

54
08 srp 2007 13:59
K to ctvrtecni akci vim jen to ze se svazel substrat z Modrickeho CTP k semilassu. nejaka narazova akce...


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
manil: Proč jsi to nenapsal už dřív? Já si vážně myslel, že to je autobusák.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
Uz si hrat nebude, BAN na IP, Nick, email ....
Jinak zaroven jeste BAN pro RIS na vse uvedene (pro jistotu), take pro M.V.7482 ...


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
RIS (alias po2367):
Nechceš si už konečně přestat trapně hrát na řidiče autobusu a přestat do lidí cpát kraviny? To si zkoušej na jiných forech, třeba tam těm kecům někdo bude věřit...


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Stížnosti na řidiče regonálek jsou většinou bezpředmětné. Dispečink Kordisu sice řádně stížnost předá, ale další jednání už je jen v režii dopravců. Vzhledem k velkému nedostatku řidičů to většinou končí maximálně u slovní domluvy.


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
ds píše:
pepola: ustrojenost je to poslední, ale vynechávat zastávky s odkazem na to že nejsou MHD, s tím snad nesouhlasíte ani vy.

To ne!Psal to tu už dříve LADA,psal i na Kordis,ale ČAD Blansko je,jak vidět,neprůstřelné...


Offline
5
12 led 2008 23:15
TO PEPOLA:
netvrdím, že jsou takový potvory všichni řidiči TOURBUS, sám mám dobré zkušenosti, ze dvěma od TOURBUSU,kteří jsou fakt fajn, prostě asi je smůla, že zrovna ten spoj linky 48 jezdí takovej blb.Jinak k těm uniformám, není nutné aby měli stejnokroj,ale někteří by mohli trošku líp reprezentovat firmu svím vzhledem,ale hlavně ochotou a spolehlivostí.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
pepola: ustrojenost je to poslední, ale vynechávat zastávky s odkazem na to že nejsou MHD, s tím snad nesouhlasíte ani vy.

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
to AvlM:Nevím přesně,jaké animosity máš s řidiči Tourbusu.Ale já je znám i z odpočinkové místnosti z Králova Pole a jsou to vcelku fajn kluci!A trvat na nějakém vojenském režimu(ustrojenost apod.)se mi zdá trapné.Na vojně to bývalo proto,že lampasákům docházela inspirace...


Offline
36
14 lis 2007 12:04
no tak toto reseni jak pise Angel (vypnuti motoru) jest poneduk sverazne. To je jak kdybych ja vypnul na Stare osade motor s tim, ze ke Kauflandu si dojdete pesky nebo cekejte na jiny spoj. Dokonce mi kolega rikal, ze kdyz mu jednou vystoupili lidi z busu na zastavce Kuldova, ale u Kauflandu, ze ho nekdo sprdl ze nejel tech 150m do smycky a nechal tam na pul minuty bus, ze si sel koupit kafe do automatu u vchodu do obchodu. Jinak myslim, ze v ramci IDS JMK ma cestujici narok cestovat zaintegrovanymi spoji s platnym dokladem kam chce a odkud chce. Samozrejme povazuji za nevhodne, kdyz plnym autobusem na 201 jede nekdo z osady na Prusaneckou, ale nevim, proc by treba nekdo nemohl na Klajdovku, Strnadovu... a nebo treba i od Ž. nadrazi na osadu, stejne ten bus jezdi poloprazdny... pak bych asi byt vami psal na Kordis... pokud se to nebude resit, tak to bude pokracovat... ale co ja vim tak kolega co ma znameho u CAD Blansko rikal, ze meli docela prusvihy s provozem na 72, ze jim zkratili jizdi doby a ze si jezdili jak chteli, ja to casto na osade videl... a ty jejich hlasky typu ůja nejsem mhd" at si strci nekam, to je jak kdyby vas treba nekdo vyhodil z vlaku linky S3, ze z Kralova Pole do Zidenic mam jet 84... nebo z hlavniho do Herspic linkou 2... i kdyz do HH jezdi asi jen zamestanci CD, ale to je jedno, proste IDS je to, ze muzete libovolne pouzivat vlak, regio bus i mhd v systemu jak je vam libo a ridici zavrete hubu tim, ze jim pohrozite Kordisem... pak vas treba vemou.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Hal: Jaká diskriminace? Když si budu na Kordisu stěžovat na řidiče, tak to přece není diskriminace.


No já jednou jel 701 a řidič si ukončil jízdu o zastávku dřív.(místo Pozořice, škola ukončil jízdu už na náměstí) No a já bydlím až úplně u školy a tak tu zastávku mám skoro před vchodem. A tak sem to kouzelný číslo vytočil, protože sem nesl dost těžkej nákup a nechtělo se mě chodit. A toho řidiča jsem od té doby neviděl jet špatně. Jinak mnoho řidičů co jezdí 701 tak prostě dojede na náměstí vypne motor a je po jízdě. O tom že mají jet až ke škole asi neví.(Spíš se jim nechce)


Offline
487
13 čer 2004 23:04
No von je problem, aby z toho potom nebyla Dyskriminacia.


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
anarchia99 píše:
A zkousels to nahlasit na Kordisu? Preslo ho by to ;)
Možná budu ku*va, ale ve chvíli, kdy by se nějakej řidič choval takhle a bylo by zjevný, že s ním není domluva, tak bych na to magický číslo i zavolal. Co se děje potom netuším, ale lepší aspoň nějaká aktivita pro zlepšení služeb, než nic.

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Hal píše:
No ja obcas vyuzivam a-501 a taky zadna slava. Jeden pan ridic si vytvari sam jizdni rad, takze odjezd od UH o 4 az 5 minut drive, nez je v JR je u nej naprosto normalni. Dalsi panove neumeji zase tarif nebo vydat spravnou jizdenku.

A zkousels to nahlasit na Kordisu? Preslo ho by to ;)

_________________________________
"Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. Tou první si tím však nejsem tak jist." (Albert Einstein)


Offline
487
13 čer 2004 23:04
No ja obcas vyuzivam a-501 a taky zadna slava. Jeden pan ridic si vytvari sam jizdni rad, takze odjezd od UH o 4 az 5 minut drive, nez je v JR je u nej naprosto normalni. Dalsi panove neumeji zase tarif nebo vydat spravnou jizdenku.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Jj, výroky typu "já nejsem žádná MHD" jsou na 201 na denním pořádku. Bohužel svérázné interpretace podmínek IDS JMK jsem se loni dočkal i u Tourbusu na 202 :roll:

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
200
27 pro 2004 12:45
No já jezdím s Tourbusem jen občas (na lince 202) a nemám naprosto žádné výhrady (to jestli má řidič stejnokroj nebo ne mě tedy fakt nijak neirituje :-) ). Všem nespokojencům doporučuji pro konfrontaci zážitků někdy zkusit "služby" ČAD Blanko na lince 201 a zde nedejbože očekávat, že se budou v zónách 100 a 101 řídit pravidly stanovenými Kordisem :lol:
Zkuste si např. dovolit jet ze Staré Osady a zmáčnout tlačítko na znamení na výstup na Vinohradech nebo v Líšni. Pokud v těchto, v jízním řádu linky 201 řádně vyznačených zastávkách, nechce nikdo zrovna nastoupit, ale vy zde vystoupit chcete, tak se dost často dočkáte zážitku, že na to hodně dlouho nezapomenete... zařvání řidičemna vás typu "hele já nejsu žádná městská doprava" na to se fakt nedá zapomenout :-"
a až vás někdy napadne svézt se ze Staré Osady na vlak k židenickýmu nádraží, tak se spoléhejta buď na vlastní nohy (cca 5-6 min) nebo na linky DPmB, protože zažít odjezd linky 201 z určeného řádně označeného místa na Staré Osadě je vpostatě nemožné,... na Staré Osadě ten substrát z lontu někde, kde je napadne vysypou, a vpostatě režijně, bez ohledu na nějaké jízní řády odjedou do Židenic. Jdinej bič, kterej na ně platí jsou kuzry, kdy pokračujíj dál ako a-72, tam ten režim na Staré Osadě dodržují...


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
Jo tak to potom jo :-D

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
5
12 led 2008 23:15
K tomu bavení za jízdy: ten zákaz je tam hlavně z důvodu, aby se řidič soustředil a nebafl na něho nějakej poťap za jízdy, to docela vykolejí z klidu (taky běžný jev, lidi sou fakt paka). Když se bavím s kamošem, tak vím, že se s ním bavím a neleknu se toho, když na mě promluví a zahrnu to do strategie jízdy. K tomu že můj kamoš stojí u kabiny: on aspoň ví, kdy uhnout, když otočím hlavou, aby nezavazel a já viděl. To té cestující stádové veřejnosti taky nikdy nedojde, když stojí jak *****, já nejedu a koukám se na něho, že zavazí.

A jestli dotyčnému kamarádovi řidiče někdo závidí, že si povídají, tak ať si taky najde kamoše u šofců místo toho, aby na něho řval přes celej bus P*** zastav, p*** jeď...[/quote]

ONo je rozdíl, když se řidič baví a má přehled o tom co se děje ve voze,proti tomu nic nemám:), ale ,když si i ta jeho dcera co se s ní bavil všimla, že přejel zastávku a on ne, tak to je něco jinýho.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122 ... 131  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 13:05
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]