Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 5 z 131    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 131  Další
Autor Zpráva
Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Nehledě na to, že se tam každý bus otáčí asi osmkrát za den, takže když jeden pokus nevyšel, problém bude buď mezi volantem a sedačkou, nebo ona zmiňovaná technická závada na kloubu.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Můžu se zeptat, jak neschopnost řidiče ovládat vozidlo souvisí s tím, že někdo blbě naplánoval trasu nebo že kordis píše, že je vše OK? Proč se tam každej otočil, jen jeden jedinej ne? Nejsi Mexo trošku mimo (a ne poprvé)? Nebo zase hledáš senzaci za každou cenu a snažíš se být zajímavej?


Offline
Uživatelský avatar

3084
29 srp 2009 19:30
DPMB zajišťuje xS2A komplet o víkendu (5 kurzů) a v pracovní dny vykonává jen posilové spoje ve špičkách (3 trhačkové kurzy). A co se týká doměnky, že sem kloub nepatří, osobně jsem zdrženlivější. Šířkou komunikace bych to srovnal s lesními úseky na linkách 43+57. Vybraná krizová místa časem zmizí (podjezdy pod tratí) a s částí se řidiči naučí pracovat. Nehledal bych problémy, a zaměřil se na to, co jde zlepšit.
Mexa: sarcastic

_________________________________
Brnem hrne šmirgl, trajf a basík. Vo tym ani nedéché.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Takže ještě k tomu technická závada. Ale hlavně, že hned máš viníka. Stejného viníka, jako vždycky u všeho.


Offline
Uživatelský avatar

182
27 pro 2011 22:32
Blansko
Našel jsem tohle. I se zajímavou diskuzí. https://www.facebook.com/71625625729/po ... 0/?app=fbl


Offline
Uživatelský avatar

182
27 pro 2011 22:32
Blansko
Pokud se jen šprajcl tak to dopadlo dobře. Ale šel pak hned do garáží takže to asi nebylo jen tak. A s trasou si myslím že to společné má dost. Prostě to tam na kloubáky není, což tvrdili i lidé co to tam znají i řidiči. Přesně tohle se očekávalo.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Vůz 2670 se šprajcl o obrubník při otáčení v Adamově. S trasou Brno-Adamov jako takovou to nemá nic společného.


Offline
Uživatelský avatar

182
27 pro 2011 22:32
Blansko
2670 se prý někde zlomila. Víc info nemám. Nevím co přesně se stalo. Ale asi štěstí že těch incidentů nebylo více. Tohle trasa na kloubáky prostě moc není.

edit: komentáře na Facebooku IDSJMK kde o tom byla zmíňka od cestujících zmizely. Vypadá to že Kordis u té fotogalerie zakázal diskuzi. :applause:


Naposledy upravil Mexa dne 13 pro 2021 09:46, celkově upraveno 1

Offline
Uživatelský avatar

800
15 srp 2012 14:28
Včera jsem jel do Bílovic xS2A v podání DPMB a kloubových solárek, dnes koukám že už tam jezdí Crosswaye VYDOS busu.

Teď tady čtu, že 2670 dopadla špatně v Adamově... Takže co se vlastně stalo? Souvisí to s tím, že tam dnes už nejezdí DPMB, nebo ten jezdí jen víkendy?

_________________________________
"Všichni se jednoznačně shodli, že Solaris je novou, velmi moderní firmou s kvalitními produkty. A proto budeme mít trolejbusy SOR."


Offline
1589
18 led 2009 10:06
A to?

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

182
27 pro 2011 22:32
Blansko
2670 včera dopadla špatně v Adamově a je v garážích.

Přesně tak jak psalo 99% lidí že se stane a Kordis tvrdil že to bude ok.

Včera byl Kordis v Adamově fotit a prý vše proběhlo bez problémů. Jenže lidi to tam viděli na vlastní oči a Kordis je opět za blbce biggrin sarcastic A prý to bylo velice výživné celý den a je štěstí že se toho nezničilo více.

Jinak zatím to na výluce vypadá na hodně Vydosu.


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Zatím z těchto se nějak nedá určit kdo ji vyhrál.
ČD Bus, eh, vydos, další část pakt BDS+Tišnov+kdosi, posl. část dp

Mohli jim rovnou odmontovat i elektronický tabla když je nemohou používat.
Příkaz kordisu, který sám vymyslel vkusné a konečně přehledné orientace, ne ty A4 paskvily od ČD, kde se člověk nedozví nic, dokud nepřijde na půl metru od autobusu

Přeci jen těch vozů bude hodně.
Kolem 50

Viděl jsen DOPAZ, ČSAD Tišnov, Busline a SErBUS. Nicméně v podstatě cokoliv z toho může být i subdodávka. Tolik jen co jsem zahlédl
roubíček, jíra, leonard, tourbus, mauricio, libuše, pak tam je kdosi s bílýma pětkovýma setrama, jehož jméno jsem zapomněl (vega? ale ta asi nemá bílé...), studený konice, husták, bds-bus, a samozřejmě komunál... další jsem zapomněl :mrgreen: nicméně vše to jsou subdodávky a předpokládám, že se to bude postupně měnit podle potřeby a situace

Edit - ty orientce:


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Ares12 píše:
Mexa děkuji za první reakci.
Pokud budeš vědět něco dále dej sem prosím info. Přeci jen těch vozů bude hodně.
Zatím z těchto se nějak nedá určit kdo ji vyhrál.

Jestli ti jde o to, kdo vyhrál VŘ, tak na Adamově to je VYDOS BUS a DPMB, na Blansku pak sdružení DOPAZ + BDS-BUS + ČSAD Tišnov. (Snad jsem nikoho nevynechal nebo naopak nepřidal.)


Offline
Uživatelský avatar

1621
10 čer 2006 20:45
Brno
Viděl jsen DOPAZ, ČSAD Tišnov, Busline a SErBUS. Nicméně v podstatě cokoliv z toho může být i subdodávka. Tolik jen co jsem zahlédl

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
153
26 črc 2019 15:18
Mexa děkuji za první reakci.
Pokud budeš vědět něco dále dej sem prosím info. Přeci jen těch vozů bude hodně.
Zatím z těchto se nějak nedá určit kdo ji vyhrál.


Offline
Uživatelský avatar

182
27 pro 2011 22:32
Blansko
Ares12: Zatím mám pouze tohle. Autobusům které tam budou celý rok vzali pokladny. Takže je v tom bordel a iRIS je k ničemu. Mohli jim rovnou odmontovat i elektronický tabla když je nemohou používat.

Někde se tam loudá ještě CN12 od Dopazu. Omrknout to jedu až zítra.

Kdo by věděl více, ať doplní.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
153
26 črc 2019 15:18
Kdo jezdí tedy výuku do Blanska? Je něco známo?


Offline
609
24 čer 2005 20:56
Karosa B732 píše:
A jaký je v tom přesně rozdíl? Jestliže nebudou jezdit jako smluvní partneři JMK, pak v IDS JMK končí, ne? :D To že se budou i nadále pohybovat v Jihomoravském kraji komerčně přece nemá s IDS JMK nic společného.

DPMB nezajišťuje výkony na základě smlouvy s JMK, ale jezdí v IDS JMK.

_________________________________
I cesta může být cíl.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Subdodávky, viz Sebus už rok na svých bývalých linkách pro BDSku.


Offline
Uživatelský avatar

630
15 dub 2013 15:57
A jaký je v tom přesně rozdíl? Jestliže nebudou jezdit jako smluvní partneři JMK, pak v IDS JMK končí, ne? :D To že se budou i nadále pohybovat v Jihomoravském kraji komerčně přece nemá s IDS JMK nic společného.

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Tak.


Offline
609
24 čer 2005 20:56
Myslím, že s novými smlouvami nekončí v IDS JMK žádný z dopravců. Někteří jen již nadále nebudou smluvními partnery JMK ve smyslu zajištění výkonů v rámci IDS JMK.

_________________________________
I cesta může být cíl.


Offline
Uživatelský avatar

630
15 dub 2013 15:57
Takže jsem to nepochopil správně :D Díky za vysvětlení.

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Offline
Uživatelský avatar

1621
10 čer 2006 20:45
Brno
Karosa: čtyři pořadí MHD Blansko a dvě MHD Adamov.

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
Uživatelský avatar

630
15 dub 2013 15:57
Pochopil jsem to tedy správně, že dle nových výběrek prozatím ČAD v IDS JMK kompletně končí a nemá ani jedno pořadí?

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 131  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 13:23
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]