Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 125 z 145    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 145  Další
Autor Zpráva
Offline
9986
15 led 2005 23:41
Dnešní Regia...

814 218-4 + 814 ???

P.S.: Na S1 to podle času není... Foto dokumentační.


Offline
520
03 dub 2006 14:42
No, kdyby to chtěl někdo hrotit, tak je tam číslo vlaku (R 931), podle toho aspoň něco poznat jde...


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
jzb: Když tam ale není čas a zóna, tak na to můžeš jezdit celý den po celým IDS.


Offline
520
03 dub 2006 14:42
Na hlavním nádraží dnes opět nefunkční cvikače (na třetím nebo kterém nástupišti všechny oba). Průvodčí to vyřešil ruče a jako bonus jsem se následně opět ujistil, že linkovým autobusem lze cestovat na cokoliv, co je z papíru a má tvar obdélníku.
Vlastně tam ty cvikače jsou zbytečně, i kdyby fungovaly, když to jde i bez nich:)


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
kuba píše:
ReZ: Nedá se tam jít náhodou po lávce, která je přístupná?

Možná jo, ale schody z lávky jsou podle mě dál směrem k Hádům a když slezeš dolů, tak Tě tam chytnou... Pokud bys slezl dolů, tak musíš přelézt několik kolejí, minout tu výpravní budovu než dojdeš na "peron". A z druhé strany to taky nejde, bo tam je trať na Třebovou.
btw: Pamatuju si, že jako děcka jsme tam na tom mostě stávali, takřka denně i pár hodin, dělalo nám dobře, že se ten most lehce houpe a kecali mj. o rozřaďování vlaků, jaký by to bylo jezdit načerno nákladními vlaky... Prostě tam někde se rozhodovalo, že budu dělat to co dělám...:lol:

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
ReZ: Nedá se tam jít náhodou po lávce, která je přístupná?


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Ojin píše:
A děje se to u některých vlaků pravidelně, resp. dá se na to spolehnout? Ono pro směr do centra je ta zastávka celkem rozumně přístupná...

Když jsem před delší dobou (asi před rokem) jezdil pravidelně mezi KrPolem a Židenicemi (a i dal směr Břeclav), tak jsem nějak vysledoval, že v Majlontu vlak zastavuje pouze v PD a v době pracovní doby, odpo tak do 17h. A zaslechl jsem dva nádražáky, že se bavili, že tak zastávka není pro normální lidi, že je to vlastně jenom manipulační pro zaměstnance ČD Depa.
A že je směrem do centra rozumně přístupná je proto, že je blízko kraje areálu Depa a je tam jaksi tolerovaná díra v plotě. Opačná zastávka je hlouběji v areálu Depa, kam normální lidi nemají přístup. Já osobně jsem tam nikdy nenastupoval ani nevystupoval a ani bych si to nelajzl. Protože do Maloměřic je lepčí šalina a když jezdím na Hády na "koupák" tak radši přes Líšeň.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

420
10 bře 2006 08:34
u Gagarina, Armstronga a Remka
A děje se to u některých vlaků pravidelně, resp. dá se na to spolehnout? Ono pro směr do centra je ta zastávka celkem rozumně přístupná...

_________________________________
Moravská národní obec - od roku 1985 Za Moravu!


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7580
17 pro 2006 22:32
Brno
tak tak

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Pokud vím, tak se v Maloměřicích staví pouze podle chuti a potřeby ČD pro zaměstnance.


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Jak je to s tím pravidlem "Vlak zastavuje ve všech stanicích a zastávkách"? Včera jsem zase jel v 18:06 S3 na Hlavní nádraží z Lesné a vlak zastavil i v Majlontu. O té zastávce vím, že existuje, však je tam přístupová cesta, dokonce na ni takhle zastavila S1 s Regiohadrou, když jsem ji testoval.

V jízdním řádu linek S3 a S1 ta zastávka uvedena není? Znamená to tedy, že ČD mají ještě svůj řád, do kterého je vložena na některé spoje zastávka v Majlontu? (Maloměřice nádraží - není zaintegrováno, že?)

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Aspoň, že zůstane napojení na šaliny na Poříčí.
Někdo tu psal, jak ho furt nebaví fotit 809 na trati Vranovice - Pohořelice, tak 14.12. se můžete těšit na 475.101.
http://pohorelice.cz/data/img/kultura/Lokalka_plakat_bw_V_640.jpg
http://www.k-report.net/discus/nahledy/224148.jpg
http://www.k-report.net/discus/nahledy/224149.jpg
V úseku Brno - Vranovice jen pro zvaný.


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Ono je to vidět i na vlečce uvnitř areálu, jak se postupně zmenšuje... #-o


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
miropiro píše:
surprised surprised surprised Ne že bych potřeboval mít linku "X1 IDS JMK" z Hlavního nádraží na Výstaviště, ale dnes jsem otevřel plátek naší městské části Severník a tam se psalo o Jindřichu Klapkovi. Kdyby jen to, ale je tam krátká zmínka o tom, že se možná zruší vlečka na výstaviště confused


:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:


Nepochopil jsem smysl příspěvku. Na stránkách místní části není aktuální číslo k dispozici, nehledě na to, že ani v celé místní části není,natož v Brně, tiskovina Severník distribuována, abych snad pochopil smysl příspěvku.
Sice byly zpracovány studie na zachování vlečky, ale díky novému nádraží a finanční náročnosti nového zapojení do sítě se jistě a nenávratně zrušení blíží.


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
surprised surprised surprised Ne že bych potřeboval mít linku "X1 IDS JMK" z Hlavního nádraží na Výstaviště, ale dnes jsem otevřel plátek naší městské části Severník a tam se psalo o Jindřichu Klapkovi. Kdyby jen to, ale je tam krátká zmínka o tom, že se možná zruší vlečka na výstaviště confused

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

420
10 bře 2006 08:34
u Gagarina, Armstronga a Remka
Aha, tak to mi nějak uniklo. Nicméně návrh na tuhle spojku už jsem v nějakých rozvojových plánech viděl, ale myslím, že byly od zelených, takže vážně by se asi brát neměly. Vynechat Břeclav by se ostatně asi ani nevyplatilo, jenom by tam mohlo v budoucnu jezdit něco se svižnějším obratem (řídící vozy jsou zatím u ČD dost utopie)

_________________________________
Moravská národní obec - od roku 1985 Za Moravu!


Offline
Uživatelský avatar

353
03 črc 2007 20:00
IDS JMK, zóna 535
Ojin: Myslíš tu přerušovanou červenou čárku v plánu sítě IDS? To je tam přece kvůli tomu, že R5, byť bude v Břeclavi zastavovat, nebude se platit za tu Břeclavskou zónu.... aspoň tak jsem to slyšel, údajně je to qůli tomu, aby autobus (109) i vlak měli z Brna do Hodonína stejný počet zón...


Offline
Uživatelský avatar

420
10 bře 2006 08:34
u Gagarina, Armstronga a Remka
Otázka je, jak by se řešilo spojení Brna a Břeclavi v případě vybudování bezúvraťové spojky 250 - 330, která je ostatně i v plánech IDSka. Doufám, že ne přípojnou 810 do Podivína. :twisted: Potom by možná ta integrace ECček stála za zvážení.

_________________________________
Moravská národní obec - od roku 1985 Za Moravu!


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
801+cokoliv je akorat kolotoc na kolejich to bych do IDS netahal.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Falkon píše:
(pozn. "vídeňské rychlíky" - tím se mysleli ty třívagónové soupravy s Taurusem v čele? Ten se mi lbil... esi k nám přestane jezdit, bude mi chybět :'(

Přesně ty. Taurus přes Brno bude i nadále jezdit, dokonce bude v Brně i ,,spát", za zmínku stojí jistě i nový soupravy 842+954 nebo 801+BDlm+830 jezdící v létě o víkendech z Brna do Lednice. Btw, škoda, že nebude v IDS.
http://www.spz.logout.cz/provoz/invaze.html


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
"Vlak EuroCity číslo 73 Franz Schubert linky R5 í dé es jé em ká ze směru Praha Holešovice, který dále pokračuje ve směru......"

To by bylo geniální hlášení :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
miropiro píše:
Takže se musíme smířit s tím, že jediným pokrokem jsou právě ty Regionovy a pár vlaků EuroCity z Prahy navíc. Mimochodem, škoda, když už bude Břeclavsko zaintegrováno, že nepůjde využít na normální jízdenku IDS JMK i vlak EC. :-k
Ale když už mě to napadlo, tak to řeknu: nejen R5 pojede z Brna do Břeclavi jako rychlík. Na té trati jezdí i tzv. vídeňské rychlíky. Ty budou zaintegrované taky nebo ne? O:)

Jak už napsal Kuba, vídeňské rychlíky budou zrušeny, náhradou bude právě ta R5 a jako bonus (pseudo)hodinový takt neintegrovaných EC.
A nezaintegrování EC je dobrý krok. Už teď jezdí EC narvané a to proto, že po zrušení EC příplatku se do nich začala cpát i příměstská frekvence. Nemůžu zrovna Břeclaváky obviňovat, protože vlastně jedinou další možností byly osobáky, stavící v každé díře. Ty nové vlaky linky R5 přinesou pro Břeclaváky právě alternativu k EC a já doufám, že si na ně Břeclaváci rychle zvyknou i proto, že zařazení do IDS bude znamenat zlevnění (navíc s možností dojet po Brně). Vlaky EC by měly sloužit dálkové frekvenci, ne cestujícím mezi Břeclaví a Brnem.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

353
03 črc 2007 20:00
IDS JMK, zóna 535
diskuse píše:
Miropiro:Ale když už mě to napadlo, tak to řeknu: nejen R5 pojede z Brna do Břeclavi jako rychlík. Na té trati jezdí i tzv. vídeňské rychlíky. Ty budou zaintegrované taky nebo ne? O:)
Kuba:Budou zrušeny.

To je snad ještě lepší než je integrovat :) (pozn. "vídeňské rychlíky" - tím se mysleli ty třívagónové soupravy s Taurusem v čele? Ten se mi lbil... esi k nám přestane jezdit, bude mi chybět :'(


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
miropiro píše:
Ale když už mě to napadlo, tak to řeknu: nejen R5 pojede z Brna do Břeclavi jako rychlík. Na té trati jezdí i tzv. vídeňské rychlíky. Ty budou zaintegrované taky nebo ne? O:)

Budou zrušeny.


Offline
418
18 kvě 2008 19:54
elektrizace 240 začala? kde a kdy? nebo jsem něco zaspal?


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3605 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 145  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 23:46
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]