Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 85 z 145    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 145  Další
Autor Zpráva
Offline
615
17 říj 2011 09:57
Brno-Bystrc
Ve výlukách na stránkách ČD i IDSJMK jsou zmiňována zpoždění vlaků mezi 10-15 minutami, takže to vypadá, že se stejně bude konat totální rozvrat a jezdit se bude všelijak, jen ne podle jízdního řádu. No, nezávidím těm, kdo budou muset tímto směrem cestovat, a hlavně těm, co budou dál přestupovat.

Ohledně předem daného zpoždění: Je možné, že se kalkuluje s tím, že některé vlaky na vstupu (např. R od HavlBrodu) můžou mít zpoždění. Potom by bylo hloupé fixovat si přesně polohu Os vlaku - zvlášť na trati, kde bude kapacita vyčerpána. Pokud potřebuju ve špičkovou hodinu protáhnout KrPole - Majlont 6 vlaků a kapacita je 6 vlaků, tak se prostě bude jezdit jak to zrovna přijede. Osobně jsem čekal, že většina osobáků bude končit v KrPoli a mezi hlavním a KrPolí pojedou jen rychlíky (které zastaví navíc v Židenicích a na Lesné) a osobáky jen jednou za hodinu, půl hodiny od rychlíku.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Ještě jsem zapomněl přihodit fotky z KrPolského nádraží:


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Já to tušil, že se to nestíhá...
V sobotu jsme s mladým byli na inspekční fotocestě mezi KrPolem a Lesnou (jen po Tunýlek) a obě koleje hotovy, v prostoru pod Kociánkou se montuje trakční vedení, za tunelem svařovali kolejnice, viz. fotky.
Dnes nebo zítra projdu trať mezi Lesnou a Majlontem a profotím aktuální stav. Všechny fotky z průběhu celé reko, jak protřídím a okomentuju, budu webit. Adresu zveřejním.
Příloha:
DSCN4932.jpg

Příloha:
DSCN4937.jpg

Příloha:
DSCN4953.jpg

Příloha:
DSCN4978.jpg

Příloha:
DSCN4986.jpg

Příloha:
DSCN5000.jpg


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
A tady normální přehledný JŘ linek S3, R3, R5 a P6

A zeptám se ještě vlaků znalých - když ty zpoždění jsou předem jasný, proč se neudělá JŘ kde by se tyhle JD zohlednily a tím pádem by se mohly snáz dodržovat návaznosti?

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2490
28 lis 2007 23:00
Brno
A ještě jedna perlička co mi odpověděli ČD:

Vážený zákazníku,

ano opravdu tam je výluka na trati. V úseku Brno hl. nádraží až Brno-Královo Pole pojedete autobusem. Z Brna-Královo Pole do Kuřimi osobním vlakem. Toto se aktuální informace, netuším který den budete cestovat.

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

620
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Asi se počítá s tím, že minimálně z Králova Pole na Kuřim bude hotovo. Na stránkách ČD jsou už výlukové JŘ od 1. 9. (tu a tam).


Offline
Uživatelský avatar

1868
05 lis 2005 19:50
Na webu Kordisu už je info:
http://idsjmk.cz/#lock3382


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
2490
28 lis 2007 23:00
Brno
Tuto zprávu už někdo zveřejnil, nebo je to zatím neoficiální?

_________________________________
Smyslem života je, aby byl rozum a instinkt v rovnováze.


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
Výluka Brno - Kuřim má značné zpoždění. Pokud se v úterý 1.9. podaří obnovit provoz po jedné koleji, tak to bude úspěch. Ovšem mezi Kuřimí a Kr. Polem bude moci být jen jeden vlak a mezi Kr. Polem a Maloměřicemi taktéž, jelikož se nestihne zprovoznit autoblok. Rychlíky by tak mohly snad jezdit do Brna, ale osobáky se vyjezdit opravdu nedají. Nikdo však neví, jak to přesně bude. Snad se v pondělí na stránkách Kordisu něco objeví.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Asi v Rovnosti editovali ten článek a uložili jej pod jiným názvem. Tady je: Nad Pernštejnem se prohnala ničivá větrná smršť. Odstřihla ho od okolního světa.
Už mi to nešlo editovat...

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Že si nevšiml, že prorazil závoru? Buď naprostý ignorant nebo magor. V obou případech by mu bumážku na ovládání volantu měli zrekvírovat s tučnou odměnou do státního rozpočtu a dál by měl zboží vozit už jenom rudlem!

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
2811
01 úno 2006 10:39
mouka: ten kamion zastavil jak má na červených světlech, pak mu hráblo v palici a na červenou se rozjel do kolejiště, závory začaly padat když byl asi uprostřed, takže si toho musel všimnout. Pokud má mozek tak mu muselo být jasný, že dojde ke kontaktu vozu se závorami a pokud se podíval do zpětných zrcátek tak to i viděl. Pokud ale úmyslně vjel na červenou na přejezd, což udělal, proč by se pozastavoval nad rozlámanýma závorama, tak uháněl pryč. Můj názor je, že to moc dobře věděl.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7582
17 pro 2006 22:32
Brno
Navádění sice trestné může být, ale když nebudu úplnej ***, udělám to?
Zde na fóru by si psycholog smls...

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
439
16 led 2015 11:18
Chate, zajdi si na vysetreni kvuli DID (disociativni porucha identity). Tady se rozcilujes nad nerespektovanim zakona, a v jinem tematu (Dopravci IDS JMK) navadis k vrazde. biggrin


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
chat-maniac: Já ho nechci nějak obhajovat, ale jak píše, je možné, že si toho nevšimnul.
Pochybení je zde zcela evidentní.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7582
17 pro 2006 22:32
Brno
Mouka píše:
Další věc je, že nikdo nemůže být nucen bonzovat sám na sebe.

Minimálně je slušností za sebe zacvakat to, co jsem zničil. Ale to se u nás Čechů nenosí, u nás je v kurzu ujet od nehody a zatloukat. Ostatně uražení závory je nehoda a škoda druhé straně, takže kromě nerespektování zákona o provozu je to i ujetí od nehody.

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
Kamion v Blansku projel přes koleje na červenou. Zlomil závoru a ujel

Nebylo to v Blansku, ale Rájci-Jestřebí.

Tady je i záznam z kamery.

Nechci toho řidiče nějak obhajovat, je to samosebou prasárna vjíždět na přejezd, když se sklápí závory, nicméně on třeba netušil, že tu závoru urval. Další věc je, že nikdo nemůže být nucen bonzovat sám na sebe.

Řeklo se v televizi, že v případě nouze má řidič přerazit závoru. Ovšem teď si to lidi vykládají tak, že to stejně jde prorazit, tak nač dbát pravidel?


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
U Tišnova skočil pod rychlík jedoucí do Brna sebevrah


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
Vlaky z Brna na Slavkov čtyři měsíce nepojedou, tisíce lidí svezou autobusy


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
V budoucnu nás asi čeká zbourání nádraží v Jevíčku.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Těsně vedle. Tunel v Obřanech vypadá takto:
Příloha:
DSCN1592.jpg

BTW: plánuju to profotit celé a pak, spolu s Minskou a, když se mi podaří z disku vyhrabat fotky, tak i z Královopolských tunelů to někam "vywebit".


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

1631
19 led 2014 12:31
Brno - Maloměřice a OBŘANY
ReZ... Tipl bych tunel u nás, v Obřanech - vjíždí se do něj kousek od Kmochovy / Fryčajovy a vyjíždí zas nad Mlýnským nábřežím. :wink:
Jinak tam bylo, je a bude hodně rušno po celé léto...
https://goo.gl/photos/GzLeTy2KpfUxXtyJ7


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Já bych žádné svorky nedotahoval, vše vytrhat, zaasfaltovat a pustit tam IGK sarcastic
Na jednom místě se už začalo...
BTW: mimo soutěž, poznáte místo?


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

3698
28 úno 2006 19:00
Dotahovat svěrky ŽS 3 nemá prakticky smysl. Po určité době se totiž opět uvolní...

To je argument jak noha!
Stejné, jako: Umývat se nemá cenu - člověk se po určité době zase zašpiní... ](*,)


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
Pětina kolejí není bezpečně upevněných, upozornili obžalovaní železničáři


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3605 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 145  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 27 dub 2024 01:30
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]