Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 117 z 145    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 145  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Mouka píše:
Překvapilo mě, že se v článku píše o zastavování rychlíků ve Starém Lískovci. I když kdoví, co je tom pravdy...

A proč ne? Já si myslím, že vzhledem k tomu, že se zkrátí jízdní doba rychlíků od Jihlavy (ač v tomto případě to bude trochu zvláštní, že nafta pojede pod drátama), už nějaké krátké zastavení ve Starém Lískovci, vadit nebude.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Překvapilo mě, že se v článku píše o zastavování rychlíků ve Starém Lískovci. I když kdoví, co je tom pravdy...


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Robert: No upřímně bych ani jiné stanovisko Ostopovic nečekal, mě spíš dojalo to, jak z Ostopovic musí občané kvůli špatnému spojení chodit pěšky na vlak do Troubska. :mrgreen: WTF


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Dojal mě pan starosta Ostopovic. Ve špičce interval 15 minut a mimo ni 30, velmi špatné spojení...


Offline
1071
09 lis 2006 18:16
Trať do Zastávky: přestavba už letos
http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/ ... 20114.html

Vlak bude mít zastávku i v Ostopovicích, zajímavé, protože se vždy psalo jen o zastávce ve St. Lískovci.


Offline
609
24 čer 2005 20:56
Možná taky zpožděný rychlík, pokud má zpoždění 6 až 8 minut, může osobák chytnout těch 10 minut hned. Nebo jako používají s oblibou posádky letadel: let je opožděn z důvodu pozdního příletu z předchozí destinace :-) (Něco jako zpoždění z důvodů provozních :-)

_________________________________
I cesta může být cíl.


Offline
Uživatelský avatar

1621
10 čer 2006 20:45
Brno
pepola: od Tišnova může chytit sekyru poměrně rychle, stačí zpožděná S31, nebo pokud je to ve špičce tak jsou občas poměrně krátké obratové časy a je to zase hned.

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
Já jsem měl dost negativní zážitek v pátek odpoledne v Řečkovicích:
Lilo jako z konve, silný vítr. Napřed nahlásili, že vlak od Tišnova bude opožděn o 10 minut, pak byl opožděn o 12 minut.
Nic od Tišnova napřed nejelo, pak nějaký manipulák se dřevem a pak rychlík, asi 3 minuty přes S3. Moc jsem nepochopil, proč na páté zastávce od konečné má sekeru 12 minut, takže lidem asi všude všechny přípoje ujely... Kdyby to bylo ve směru od Břeclavi, vypadalo by to věrohodněji.


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
Rez:
Ono by stacilo na severnim konci nastupiste udelat schodiste do podchodu mezi lachemou a Reckovicemi. Tim by si 99% lidi prechazeni koleji rozmyslelo.

Je to mozna smutne konstatovani, ale 1 smrtak za x let na takto frekventovanem miste neni nijak vysoke cislo. Jsou mnohem nebezpecnejsi (i oficielne pristupna) mista.


Offline
Uživatelský avatar

2965
04 pro 2008 10:07
tam, kde mám postýlku...
Já když občas jedu S3 a přestupuju na a-42 do GLB, tak jsem NIKDY ten šílený podchod nepoužil. Vždycky hezky šupky dupky přes kolej a cestičkou v křoví... Příště si to asi rozmyslím...
Kdyby se konečně (i na základě této tragédie) SŽDC nebo ČD (komu to nádraží patří?) rozhodli to srovnat se zemí a postavit tam jen peróny, prosvětlený podchod a kryté budky, s radostí bych :applause:

_________________________________
Veškeré problémy vznikají vždy v prostoru mezi židlí a klávesnicí.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
mceza: Souhlas.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Ať je udělaný nesmyslně nebo ne, je tam. Takže Darwinova teorie opět zapracovala a o jednoho jedince méně... Je to smutné, ale je to tak...


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
v řečkovicích chodí přes koleje skoro všichni, podchod je udělaný nesmyslně a navíc nemá ústí do směru na lachemu a dál, kam chodí většina cestujících. Celé nádraží by potřebovalo předělat...

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Teď jsem četl stejný článek na brno.idnes.cz.
Citace:
Podle Martina Drápala z Drážní inspekce se tragédie stala v místech, kam veřejnost nemá přístup.

:-k


Offline
1317
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
No musím přiznat,že ten podchod je stejně jako celé nádraží děsnej,takže ,že si lidi zkracují cestu přes koleje,se ani nedivím.Bezdomovci,potulující se uličkou podchodu nejsou vyjímkou.Jenže to je zase pořád to stejnéAle je fakt,že si říkám,jak je to mohlo přejet,zastávka je v dobrém viditelném místě a ikdyž jede vlak z Tišnova,tak je 10s než projede stanicí,takže usuzuji,že děti vlak viděly,ale chtěli stihnout přeběhnout na druhou stranu.Ale zprávou jsem fakt zděšen,a zvláště poté,co jsem tady asi před dvěma hodinami nastupoval:(

_________________________________
Ve fotogalerii pod jménem Igor Pukl. :)


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Nástupiště je mezi traťovými kolejemi,které mají z toho důvodu větší osovou vzdálenost. Podchod je samozřejmostí, leč jeho využívání už tak samozřejmé není.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Otazka pro znalejší, páč já jsem nikdy na nádraží v Řečkovicích nebyl: tam není podchod? (No je pravdou, že i kdyby byl, děti by ho asi samy od sebe nevyužívaly).


Offline
1109
21 zář 2009 15:23
Prave jsem projel vlakem, v Reckovicich zavrena kolej smer mesto, na ni nakladni vlak DB a na nastupisti cerny pytel... Hruza...


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
Dnešní tragédie v Řečkovicích .


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Akorát by mě zajímal původ...


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Mauricio: Ano, už sem si podle fotek všiml :-) Navíc na zadním čele má nápis LC736 :D

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

1621
10 čer 2006 20:45
Brno
ds: To je dobrej argument pro vynechání ND pro tři vlaky... Navíc nenavazuje na to co potřebuju a sleva IN50 v něm taky neplatí...

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
9986
15 led 2005 23:41
Karlos píše:
Dnes na výluce do Střelic jezdí C734 dopravce TRANSBUS se sedačkami z Recrea - 6B0 9559


Pokud myslíš tu bílou Karosu zjevně po laku, tak to je origo C735.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
tak pořád se ještě dá využít bus 403, že.

_________________________________
přeprava šotoušů je povolena pouze ve schránkách s nepropustným dnem


Offline
Uživatelský avatar

1621
10 čer 2006 20:45
Brno
...zajímalo by mě, kterej debil dělal výlukový jízdní řády na trati 240.. Teď odpoledne místo vlaku po hodině z Omic jede NAD ve 14:56 a další zastavuje až za ČTYŘI hodiny v 18:56! Přitom vlak zde zastavuje od těch tří hodin odpoledne po hodině... Nevíte něco, co to jako má bejt? Ty autobusy na lince B stejně všechny jedou přes NAD zastávku Omice, minulou výluku tam zastavovaly všechny busy, i ty půlený v 52 z Brna, ale teď tady nestaví busy ani za vlaky, které tady normálně zastavují? kdybych dnes nechtěl jet domů, tak si toho ani nevšimnu, ale teď koukám na JŘ a nestačím se divit...

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3605 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 145  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 00:52
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]