Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 110 z 145    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 145  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
b1 píše:
Ajo vlastně, jednička nejezdí k nádraží Kr. Pole. ](*,)

Ale i tak bych čekal spíš vložené spoje na trase Kr. Pole nádraží - hlavní nádraží.

Zavedeme 13! sarcastic

Co mě teda fakt nakrklo, tak když uzavřou trať, která vede přes viadukt (tuto výluku chápu - na viadukt se už fůru let nesáhlo), tak k tomu ještě "pro jistotu" uzavřou trať na Olomouc, která tou výlukou viaduktu nebyla vůbec dotčena!
Přemýšlím o zaplacení stornopoplatku na můj 14denní pobyt v Ramzové na přelomu července a srpna, že budu raději místo toho sedět doma na (_!_), než se kodrcat nějakou sedmikilní Karosou - rok výroby 1985 - do Olomouce, a pak teprve "vítězoslavně" odtud dále do Jeseníků...
No, aspoň vím, za co berou takoví grázlové jako Žaluda ty svoje milionové odměny! :evil:

(To je jako bychom v Brně při výluce Milady Horákové na měsíc "přiuzavřeli" i Cejl...)


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
To už tady taky "vrah" zmiňoval: posilové d-6 na Nové Sady a zpět, posilové d-2 na Mendlák a zpět

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
b1 píše:
Ajo vlastně, jednička nejezdí k nádraží Kr. Pole. ](*,)

Ale i tak bych čekal spíš vložené spoje na trase Kr. Pole nádraží - hlavní nádraží.


Zdejší, z avataru jako vrah tvářící se uživatel tu přehled části letních výluk již psal a Karlos to doplnil. Přes léto by d-6 měla jezdit v trase Kr. Pole nádraží - Česká (Rašínova) - Nám. Svobody - Hl. nádraží - a dál po Reneské do Lískovce. Spíše mi vrtá hlavou jak chcou posílit linku d-2 která bude provázaná s linkou d-5 a měla by mít základní interval v PD-P 6 minut. Jestli se část spojů někde utne nebo to bude všecko jezdit v celé "dvojtrase"...? A vůbec zapadl tu i můj dotaz jak to bude s linkama do Komárova a Líšně?

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
ZdeněkH píše:
Nóó šikovní kluci hlavně s poznámkou o výlukových jízdních řádech, které chtějí zveřejnit AŽ koncem června. Mimochodem podle toho co píšou další supr věc místo jízdy vlakem židenice-nádraží v řádech pár minut pojedou oklikou jak vocas a ještě s docházkou ze Staré osady na nádraží.


Ono je to blíž z Kuldovy.


Miky píše:
Můžeš jít pěšky ze Židenic na hlavák :)


Ve špičce může být určitě rychlejší vyrazit pěšmo po kolejích na nádr.


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Však d-6 bude jezdit kvůli výluce na Víděnské odklonem přes Hlavní nádraží

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Ajo vlastně, jednička nejezdí k nádraží Kr. Pole. ](*,)

Ale i tak bych čekal spíš vložené spoje na trase Kr. Pole nádraží - hlavní nádraží.


Offline
Uživatelský avatar

2484
19 dub 2009 12:06
Brno
b1 píše:
Nemá tam být spíš 1 a 2?


Posila linky 6 z Kr. Pole nádraží a posila linky 2 z Židenic. Jednička by tomu nijak nepomohla.

_________________________________
Můj YOUTUBE kanál, obsahující zajímavá videa a foto-videa z oblasti veřejné dopravy.

Moje fotogalerie s dopravní tématikou.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Můžeš jít pěšky ze Židenic na hlavák :)

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Nóó šikovní kluci hlavně s poznámkou o výlukových jízdních řádech, které chtějí zveřejnit AŽ koncem června. Mimochodem podle toho co píšou další supr věc místo jízdy vlakem židenice-nádraží v řádech pár minut pojedou oklikou jak vocas a ještě s docházkou ze Staré osady na nádraží.


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Citace:
"S ohledem na jízdní řád Českých drah posílíme spoje na trasách linek 2 a 6," upřesnila mluvčí brněnského Dopravního podniku Linda Škrancová.
Nemá tam být spíš 1 a 2?


Offline
Uživatelský avatar

1082
22 pro 2008 22:51
PoŠuKov, 2. část
Tak už je to oficiální, máme se přes prázdniny na co těšit. :twisted:

Vlaky z Brna do Prahy pojedou v létě až od Zvonařky


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Změna železničního jízdního řádu k 9. červnu 2013
Změna se dotýká i okolí Brna.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Asi nás čeká omezení rychlíků.


Offline
Uživatelský avatar

420
10 bře 2006 08:34
u Gagarina, Armstronga a Remka
Původně se odvolávala obec Tetčice a ono o. s. "Voda z Tetčic", měli řadu připomínek, některé z nich i rozumné (výška protihlukových stěn...), byla snaha vyhovět, aby se mohlo co nejdřív začít.
Ale za o. s. Voda z Tetčic stojí jeden blb, Josef Dvořák (zároveň zastupitel Tetčic), který tomu prostě systematicky háže klacky pod nohy. Asi se bojí, že mu bude v okolí jezdit víc vlaků, nebo nevím.

Původní odvolání
http://www.zakrany.cz/soubor/vyhlaska-e ... -odvolani/

Odvolání Vody z Tetčic - březen 2013
http://bit.ly/10dvWhR

_________________________________
Moravská národní obec - od roku 1985 Za Moravu!


Offline
1071
09 lis 2006 18:16
Ty protihlukové stěny také chápu. Jen nechápu proč to muselo dojít až k žalobě, když tu byla alternativa pro obě strany. A názory sdružení Voda z Tetčic jsou absolutně mimo, nemají rozumný argumenty, tak si něco vymyslí. Co jim kdo může. Jinak pokud se nepostaví terminál v Lískovci, tak tu zastávku snad nemá smysl ani otevírat. Doufám, že město začne stavět zavčas.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Pavel: Co se týče těch protihlukových stěn, naprosto to chápu. Jsem rád, že soud nařídil postavení stěn nízkých 75 cm. Z několika hledisek je to výhodnějších. Jedním z nich je bezpečnost. Pokud se stane MÚ, tak se záchranné složky obtížně dostávají přes to vysoké monstrum. Řezat beton je na dlouhý lokte, takže musí s nosítkama cupitat stovky metrů v kolejišti. A při záchraně životů jde o každou sekundu.
Ale těch peněz z EU je škoda.
Doufám, že město nechá zavčas prodloužit trolejbusy v Lískovci, aby se po příjezdu prvního vlaku na nové lískovecké nádraží již dalo přestoupit. Jen tak mimochodem, v Lískovci už kdysi dávno zastávka byla.


Offline
1071
09 lis 2006 18:16
Jsem hledal, co se děje s elektrifikací tratě do Zastávky, protože se mělo už dávno začít stavět a našel tento článek
http://www.brnenskadrbna.cz/zpravy/dopr ... klada.html

Jsem docela v šoku, další posun, kvůli zdržení z EU dostaneme jen 50 procent místo 85 a názory sdružení Voda z Tetčic, která tvrdí, že kvůli tomu naroste automobilová doprava. Škoda mluvit....


Offline
3342
21 led 2011 14:19
jo, taky mi přišlo, že je (minimálně vevnitř) hlasitější, než bych čekal od úplně nové jednotky...

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Řada 560 se možná vyřadit nestihne, protože se do té doby rozpadne...

Panterem jsem taky měl tu čest se svézt (Most - Ústí) a chodově a zvukově je to teda pěknej krám. Nicméně wifina šlapala jak hodinky.

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
1317
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Zdeněk píše:
MtM: a na čem je založen tvůj předpoklad??

Na čem? Na tom,že se řada 560 ještě nevyřadí,když v nedávných letech podstoupila většina jednotek této řady GO a kam jinam by se přesunuly?A regíny tu dříve jezdily pořád(všechny spoje S1+pár spojů S3),v posledních letech se přesunuly i na trať 260,ale novými jednotkami na trati 260 by se přesunuly zase zpátky.

_________________________________
Ve fotogalerii pod jménem Igor Pukl. :)


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Už je v jiném tématu ;)


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
http://blanensky.denik.cz/zpravy_region/adamov-cykliste-denne-krvaci-kvuli-kolejim-20130426.html
Ten zlý podnik si dovolil rekonstruovat vlečku a chudáci cyklisti tam padají na přejezdu.


Offline
Uživatelský avatar

1621
10 čer 2006 20:45
Brno
MtM: a na čem je založen tvůj předpoklad??

_________________________________
Připravte si prosím jízdenky a průkazy na slevu!


Offline
1317
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Domis píše:
Stále doufám, že jich půlka půjde na Tišnov. Z těch 5+2 jednotek stejně nelze poskládat celou linku. Lepší bude, když se nízkopodlažní vozy dostanou na obě páteřní linky, na obou jsou potřeba jako sůl, stačilo by 1x za hodinu.

Předpokládám,že se na Tišnovku přesunou jednotky ř.560 a Regíny,takže na nějakou novotu můžeme zapomenout. biggrin

_________________________________
Ve fotogalerii pod jménem Igor Pukl. :)


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3605 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 145  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 28 bře 2024 18:17
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]