Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 130 z 145    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 145  Další
Autor Zpráva
Offline
418
18 kvě 2008 19:54
A to je právě ten problém - když ji zaváděli, tak byla řeč o obsluze Černovické terasy, teď se mluví o posílení Kuřimska. Opravdu nevím, proč by z Černovické terasy měl jezdit vlak zrovna do Kuřimi, mimochodem stálo by skutečně za to zjistit, kolik lidí jede z Kuřimi, České, či i Řečkovic, nebo KrPole do Slatiny tímhle vlakem. Pro obsluhu Kuřimi jajko takové stačí posílit S2, nic víc.

Pro obsluhu Černovické terasy stačí autobus z nádru, nebo odbočka tramvaje, ale to jen za předpokladu (v případě tramvaje), že tam skutečně nějaký podstatný proud bude. Je dobré vzpomenout na Košickou trať do VSŽ (resp. na to, jak ji postavili a po půl roce provozu zjistili, že předpoklad kolik tam pojede lidí byl úplně mimo, nebo na Ostravskou devítku k Nové Huti (v sedle s neuvěřitelně hustým intervalem 40 min.) Prostě vlak v předměstské dopravě a tramvaj v městě má sloužit tam, kde se proudy spojují jedním směrem a ne pro oblíbené spojování čehosi na okraji s čímsi na okraji.


Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
Nevím, jak vytížená jezdí S1 v úseku Židenice - Kuřim, ale do Slatiny jezdí prázdná... A je úplně jedno, co jede za soupravu.


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Něco proti žehle se dvěma bymákama nebo bymákem a BDs? Posledních pár týdnů používám pravidelně ve stejnosměrné variantě a křivýho slova se proti tomu nedá říct (v rámci možností černé díry). Jinak S1 by měla být posilou pro Kuřim a teď už i pro napojení Nedvědic a Bystřice (která si to podle mých informací cáluje ze své kasy).


Offline
487
07 úno 2006 10:26
Mogul píše:
Když už jsme u těch vlaků, Pochopil někdo smysl linky S1? Viděl jsem na ní jet pár spojů a kromě vzduchu
nevezla nic...


Ja bych smysl docela chápal, ale naprosto nepochopím proč je zrušili na prázdniny. Po malé propagaci se už konečna začaly trošku "chytat", tak zase dva měsíce nejezdily... Jak si potom mají "najít" svoje cestující??? Jinak turnus je na dvě RegioHroby trio, ale velmi často jezdi jedna žehlička jako náhrada.


Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
Thor píše:
Ta Regionova má dom. st. v Brně?

Ano. V Maloměřicích jsou dvě (třívozové).


Offline
418
18 kvě 2008 19:54
Ta Regionova má dom. st. v Brně?


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Mogul píše:
žehlička+2vagóny a na druhém spoji Regionova....


Regionova? To abych se svezl :pivo: Aspoň něco, když už to jede prázdný.

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

2109
20 zář 2006 19:51
Pro ty, kteří by ten návrh chtěli vidět :)
odkaz


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Když se tu mluví o S1, tak příští rok by ranní vlaky na S1 měly jet po trase Bystřice n. P. - Nedvědice - Tišnov - Kuřim - Brno-Slatina.
Jeden z nich by dokonce měl jet ze Žďáru, alespoň je to tak v návrhu.


Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
žehlička+2vagóny a na druhém spoji Regionova....


Offline
418
18 kvě 2008 19:54
Není to tak dávno, co jsem kladl podobnou otázku. Podle mě linka s argumentem, aby se spojilo to a to bez ohldu, zda tam vůbec je nějaký doprvní proud. I vypravování tomu odpovídá - žehlička + 2 vagóny


Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
Když už jsme u těch vlaků, Pochopil někdo smysl linky S1? Viděl jsem na ní jet pár spojů a kromě vzduchu nevezla nic...


Offline
Uživatelský avatar

3691
28 úno 2006 19:00
David Jaša píše:
Stahovačka oddělující napájecí úseky. Poblíž zast. Lesná je taky jedna.

Právě pro tuto stahovačku pod Lesnou byl takový problém s vybudováním zastávky Lesná,nádraží.Musela se totiž překládat kousek dál + kabeláž atd.


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Stahovačka oddělující napájecí úseky. Poblíž zast. Lesná je taky jedna.


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Ano, je tam trolejový dělič, když se jede z Bílovic tak je za tunelem.


Offline
Uživatelský avatar

902
02 lis 2006 07:32
Brno
niximor píše:
Mimochodem trochu odjinud a kompletne OT, ale na k-repu se bezne nevyskytuju, tak se ptam tady.
Pred par dny jsem se byl podivat v Obranech, a vsiml jsem si, ze jak je tunel u mostu pres reku az uplne vzadu, tak tam vlaky jezdi se stazenym ptg. setrvacnosti - tusite proc?

Zřejmě vypínací úsek...


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
Mimochodem trochu odjinud a kompletne OT, ale na k-repu se bezne nevyskytuju, tak se ptam tady.
Pred par dny jsem se byl podivat v Obranech, a vsiml jsem si, ze jak je tunel u mostu pres reku az uplne vzadu, tak tam vlaky jezdi se stazenym ptg. setrvacnosti - tusite proc?

_________________________________
RT6N1 fanklub :)


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
Thor píše:
Tak mě tak napadá, jestli je v republice ještě nějaké jiné místo, kde je tak krásně inegrovaná doprava jako na Poříčí.
Most duha v Bechyni. Jezdi nekolik paru vlaku kazdy den.


Offline
418
18 kvě 2008 19:54
Tak mě tak napadá, jestli je v republice ještě nějaké jiné místo, kde je tak krásně inegrovaná doprava jako na Poříčí.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
king: Proč třicítka pro IGK? To snad jen na přejezdech, ne? Určitě pojede policie. Nějaký Doktorovi fotky z vlečky zde.


Offline
Uživatelský avatar

637
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
vlečka = 3O km/h pro IGK... to sem zvedavej, co na to IGK reknou, na vlecce to dodrzuje malokdo... a nvm jestli zrovna na porici nekdo bude pocitat s moznym vyskytem pary... bude ji neco cistit cestu?

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Izodor: To je každoroční tradice, nic novýho.


Offline
Uživatelský avatar

588
20 říj 2006 16:11
Újezd u Brna
kuba píše:
V pondělí by měla jet pára po vlečce na výstaviště. Jistě stojí za to si to vyfotit na Poříčí s IGK.

Copak?
Topolánek přijede zahájit 50.MSV na Albatrosovi a přítáhne zároveň megabillboard o tom, že nám to v Evropě osladí? :mrgreen:

_________________________________
Ze země nic nespadne.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
V pondělí by měla jet pára po vlečce na výstaviště. Jistě stojí za to si to vyfotit na Poříčí s IGK.


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Huheh, ta trať je mimochodem v dost dezolátním stavu..... :evil:


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3605 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 ... 145  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 14:38
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]