Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 4 z 145    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 145  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Robert píše:
Navíc JMK v soutěžích nikdy nežádal nové vozy, ani u autobusů.

Fungl nové sice ne, ale do určitého maximálního stáří ano.


Offline
Uživatelský avatar

6894
15 dub 2008 16:23
Žlutý kopec
Peno: jenže železniční vozy mají podstatně delší životnost, než autobusy. Takže žádat ve výběrku nové vozy by mi nepřišlo ani logické. Kdyby každý požadoval ve VŘ nové vozy, to bychom třeba co 5 let nakupovali nové stroje? A co s těmi starými?


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
A podle mě je to naprosto v pořádku. Šukafony, reginy a hydry se nahradí nízkopodlažními klimatizovanými jednotkami, což je obrovský krok vpřed už tak.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Nicméně je zpravidla zvýhodnil v hodnotících kritériích. Tady to neudělal a nezlobte se na mě, ale za mě je to špatně. Šetří se na nesprávném místě.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Zřejmě proto, že ví, jak je na tom s financemi, tak hledal řešení, které si může dovolit.
Navíc JMK v soutěžích nikdy nežádal nové vozy, ani u autobusů.


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Robert píše:
Že JMK nepožaduje nová vozidla, bylo ze zadání jasné.

A proč kraj nepožadoval nová vozdila?


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Přesně tak, ostatně i v ČD to pochopili. V jednom rozhovoru se GŘ ČD přiznal, že chtěli nabídnout ojetiny, ale nebyli schopni je sehnat.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Že JMK nepožaduje nová vozidla, bylo ze zadání jasné.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Ne. Měl vypsat VŘ s jasnými podmínkami, aby dopravci věděli, co kraj chce a co tedy mohou a mají nabídnout. Upřímně, mě je ve výsledku fuk, jestli budou jezdit ČD, nebo Arriva, ale není mi fuk, že Arriva dala horší nabídku, než ČD a vyhrála. Kdyby to bylo obráceně, budu to kritizovat úplně stejně, to mi věř. To, že se tu udělalo přímé zadání s rozstřelem, ve kterém navíc nebylo jasné, co kraj přesně požaduje, je prostě chyba. A je jen dobře, že tato možnost už tu do budoucna nebude a vše bude nutné řešit přes VŘ jako v autobusové dopravě. I když tam to občas taky zahapruje, jako nedávno v Pardubickém kraji, celkově si myslím, že to je mnohem čistší způsob, než přímé zadání, byť s rozstřelem.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Takže měl kraj vypsat VŘ a po vyhodnocení oznámit, že ho ruší, protože nevyhrály ČD? sarcastic


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
U ojetin dost zásadně záleží na kvalitě předchozí údržby. Solidně udržovaný Stadler GTW bude dost pravděpodobně lepší a kvalitnější vozidlo než fungl nová lowcost Pesa Link. Zrovna v případě DB bych čekal údržbu kvalitní.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Můžu odpovědět jinak: nikdo nenutil kraj přistoupit na ty Arrivácké šroty. Kraj prostě jenom viděl, že za to, co jezdí na neelektrifikovaných tratích sklízí kritiku zleva-zprava a tak chtěl rychlé a levné řešení alespoň pro pár tratí, aby to vypadalo, že alespoň něco dělá. Že je toto rychlé a levné řešení v dlouhodobém měřítku horší pro cestující nikoho nezajímá a někteří to jsou dokonce schopni ještě vychválit do nebes. Nechápu. Respektive, chápu to u těch, co o tom rozhodli, protože ti si musejí svůj nesmysl alibisticky obhájit. Ale že je schopný to hájit i někdo tady, to by mě fakt nikdy nenapadlo a už vůbec ne od tebe. Zklamal jsi mě.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Nikdo je nenutil se s novými vozy účastnit. Že si nejsou schopny sehnat ojetiny, je jejich problém. A já osobně su za GTW moc rád.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
jara255 píše:
Taky je otázka, zda ty nové vozy by byly ihned nasazeny! Pravidlem je, že zakázky se opožďují a první nové vozy by začaly jezdit třeba až po třech letech!

V ČT bylo uvedeno, že ČD nabízely nové soupravy až od roku 2026, protože v současné době vám nikdo v Evrově nevyrobí nové vlaky za rok a tři čtvrtě. Arriva holt dokázala ty svoje šroty z Německa nabídnout hned v prosinci 2024 a na to a nižší cenu kraj bohužel slyšel. A proto i z našeho kraje si Arriva, resp. spíše její matka DB, začne dělat železniční smetiště Evropy. Upřímně, doufal jsem, že našemu kraji se toto vyhne, ale bohužel jsem se zmýlil :sad:

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Konec krkolomnému přístupu k vlaku ve Starém Lískovci? Brno vyměnilo pozemky


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Richie zas moc rychle psal, než stihl dočíst článek, ne? :mrgreen: Pro ujasnění, obě linky R11 a R54 jsou z Brna na Třebíč, od té je do Jihlavy pořád dost daleko. Navíc R54 objednává pseudokraj Vysočina.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Však jo, v prokladu vlaky Praha-HavlBrod-Brno a Praha-HavlBrod-Jihlava.
Kde tam máš R11 a R54?


Offline
1589
18 led 2009 10:06
No v textu článku není, jenom v odkazu, toho jsem si nevšiml, pardon.

Takže znovu - výběrko na linku R9 vyhrál RegioJet.Další rána pro České dráhy. Linku do Brna přes Vysočinu jim vyfoukl RegioJet

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
To jsi vzal kde? Zmíněna je linka R9 s tím, že půlka spojů od Prahy jede do Brna a druhá do Jihlavy.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Není to tam zmíněno, ale vypadá to, že výběrko na linky R11 (a asi i R54) vyhrál RegioJet. Další rána pro České dráhy. Linku do Brna přes Vysočinu jim vyfoukl RegioJet

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

340
31 kvě 2016 10:01
Brno
Karosa B732 píše:
Ale je to stejně skvělý, když se cenově porovnává nabídka dopravce se staršími vozy a nabídka dopravce s komplet novými vozy. Kontrolní otázka, soudruzi: Která z těch nabídek asi bude levnější?

Taky je otázka, zda ty nové vozy by byly ihned nasazeny! Pravidlem je, že zakázky se opožďují a první nové vozy by začaly jezdit třeba až po třech letech!
Faktem je, že na ostatních linkách v roce 2023 je smutné, že všeobecně Jihomoravský kraj nenutí dopravce, aby alespoň část spojů byla garantována jako nízkopodlažní, obdobně jako tomu je v MHD. Například motoráky směr Třebíč, Bránice, Veselí nebo honekráky na S3 je v dnešní době ostuda.


Offline
2667
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
No, pokud tu soutěž na BEMU do MSK napadne třeba Siemens nebo Stadler, tak bych smlouvu na místě Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže sundal bez dlouhého otálení, protože vysoutěžit elektrické jednotky Regiopanter a pak místo nich chtít v podstatě z hlediska homologace jiné vozidlo, je klasické obcházení zákona o zadávání veřejných zakázek. A na drahách to minimálně někteří členové představenstva dobře vědí podle právních analýz.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
6158
11 dub 2010 15:05
Juliánov
Karosa B732 píše:
Jestli by byly levnější je spekulace, to nikdo neví. Co ale každý ví je, že porovnávání dvou nerovných nabídek je absurdní. V otevřeném výběrovém řízení by museli transparentně stanovit jasné podmínky, jaká vozidla jsou požadována. Je to asi jako vypsat výběrko na 20 trolejbusů a posuzovat nabídku Škody s novými 26 Tr a nabídku DP Jihlava na 21Tr s půl milionem km na kontě. Která asi bude levnější?

Mimo to je zakonzervovat na dalších 10 let ojetý diesely na S8, když třeba v MSK budou už od příštího roku lítat hybridy, opravdu zelená politika udržitelného rozvoje jako hrom. Doufám, že je ta smlouva aspoň vypověditelná a je možný zkrácení.

K tomu nasazení bateriových vlaků vlaků v MSK příští rok bych připočítal ještě několik let, neboť ČD ještě ani neuzavřely výběrové řízení na jejich dodavatele. Ten nákup čtyř jednotek v rámci smlouvy na Pantery zcela určitě shodí ÚOHS.

_________________________________
Šotouš bez foťáku, je jako tělo bez duše. :-)

"fejsbůk" BMHD.cz


Offline
7090
27 úno 2010 07:40
Jenže to nedává po ekonomické stránce vůbec smysl.


Offline
Uživatelský avatar

630
15 dub 2013 15:57
Tím spíš bych řekl, že i kdyby tam létal Concorde, je to v celkových nákladech objednávek tak minimální, že je dražší o tom debatovat.

_________________________________
Je hodně autobusů, jeden je však nejlepší
Karosa


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3605 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 145  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 15:18
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]