Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 98 z 111    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 111  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
po2367 píše:
ROP: asi tak kdyz ten R Praha - Havl Brod - KR Pole - Hln nebyl zaintegrovan do 8.12.2007, tak to znamena ze musis mit jizdenku CD takze i kdyz bys chtel jet treba z Kr Pole do Brna hln tak sis musel koupit za 22Kc jizdenku CD protoze salinkarta ci jizdenka ids byla na tento nezaintegrovany R neplatny doklad. Od vcera je od Tisnova do Brna kazdej R zaintegrovanej takze muzes jezdit na tarif IDS JMK (jizdenky a salinkarta), ovsem jen ve 2. vozove tride.
Je jen dobre, ze ty rychliky take zaintegrovali. To, ze v jednom vlaku to plati, v jinem ne vi tak akorat sotous, zatimco normalni clovek nad tim jen nevericne krouti hlavou.


Offline
36
14 lis 2007 12:04
ROP: asi tak kdyz ten R Praha - Havl Brod - KR Pole - Hln nebyl zaintegrovan do 8.12.2007, tak to znamena ze musis mit jizdenku CD takze i kdyz bys chtel jet treba z Kr Pole do Brna hln tak sis musel koupit za 22Kc jizdenku CD protoze salinkarta ci jizdenka ids byla na tento nezaintegrovany R neplatny doklad. Od vcera je od Tisnova do Brna kazdej R zaintegrovanej takze muzes jezdit na tarif IDS JMK (jizdenky a salinkarta), ovsem jen ve 2. vozove tride.


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
No všechny tyhle vlaky jsou zaintegrovaný na R7 a navíc v jízdním řádu je poznámka, že cestující v úseku Vyškov - Brno jsou odbaveni jako ve spěšném vlaku (rychlíky nejde zaintegrovat, tak z toho musej udělat spěšňák) ... já si myslím, že to jde .... jenom jsem chtěl aby mi to někdo potvrdil ...
No a k tomu průvodčímu, pokud by někdo požadoval pokutu tak si vezmu jeho číslo (na kartičce nebo ve strojku) a podám na něj stížnost a budu požadovat vrácení částky zpět .... už jsem takhle jednoho průvodčího připravil o práci :lol:

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
32
02 pro 2007 10:53
Brno-Bystrc
vojtik píše:
Ono hlavně R z Tišnova nebyli do dneška (vlastně už včerejška) zaintegrovaný.

... a na druhy smer snad byly? ... IDS moc nesleduji, tedy nevim ktere R a do jakych smeru byly zaint.

Takze timto chces rict, ze jiz nyni jsou i vsechny R zaintergovane?
... az budu mit cas tak se asi budu muset podivat jake vesele zmeny nam pripravili od vcerejska :lol:

_________________________________
Videli jste nekdo cerneho Mikulase ...
... pokud ano tak vezte, ze to je pouze rekvalifikovany cert ...


Offline
609
24 čer 2005 20:56
No ono hlavně na zařizování téhle NKD (náhradní kyvadlové dopravy) na Auterlitz bylo jen 2 dny včetně zařizování vozidel od dopravců a to, že někde holt chybí r. Navíc ta písmenka (e,r,t) jsou i na klávesnici blízko sebe, takže se jedno vynechává - i mě se to stává v některých slovech dost často - tzv. pravidelný překlep.

_________________________________
I cesta může být cíl.


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Ono hlavně R z Tišnova nebyli do dneška (vlastně už včerejška) zaintegrovaný.


Offline
32
02 pro 2007 10:53
Brno-Bystrc
Rop píše:
Omlouvám se asi za trochu zbytečný dotaz ... ale nevím jak tohle přesně funguje:
Lze kombinovat jízdenku ČD a šalinkartu?
Příklad
Rychlík Bohumín - Brno, první zastávka v zoně 101 Brno - Slatina, celková vzdálenost 180 km, vzdálenost Brno hl. n. - Brno - Slatina 10 km, mám šalinkartu na zony 100 a 101.
Mohu si koupit jízdenku z Bohumína do Brna - Slatiny a zbytek dojet na šalinkartu? I když tam ten vlak nezastavuje? Rozdíl v ceně u obyčejného jízdného by dělal 12 Kč za jednu cestu :-)


Kombinovat lze, ale jen v zaintegrovanych vlacich, tedy Os a vybrane Sp a R. Kdyz jedu do Krizanova, tak kupuji v Brne jizdenku s tim, ze ji chci platnou az ze zastavky Brno-Reckovice (a zpatky to same, take jen do Reckovic) a je to v poradku.

A k Tvemu dotazu jestli muzes koupit jizdenku jen do Slatiny toto: obavam se ze ne, leda ze bys jel u Brna v Os. Jel jsem takhle R ze Zdaru N/S. a pruvodci tesne za Reckovicema (prujezd) kasiroval jakousi badnu, ktera mela jizdenku jen do Brno-Reckovice (101) a dal uz predpokladali jizdu na salinkartu (100+101) ....
... asi by zalezelo na jakycho pruvodciho kapnes.

_________________________________
Videli jste nekdo cerneho Mikulase ...
... pokud ano tak vezte, ze to je pouze rekvalifikovany cert ...


Offline
69
08 zář 2006 14:22
Aji kdyby jel přes Chrlice, tak je to jedno, protože jízdenky ČD na tyto rychlíky jsou platné jak přes slatinu tak i přes chrlice (či pouze do a chrlice i slatina už je zóna 101).


Nemůže, z Bohumína žádný rychlík přes Chrlice nejezdí :wink:


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
Rop: U tvého příkladu ale může jet ten rychlík přes Slatinu (spojka Blažovice - Holubice) nebo přes Chrlice.


Rop, Philip: jo, takové kombinace jsou platné.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7585
17 pro 2006 22:32
Brno
Tarif IDS platí pouze na zaintegrovaných tratích s patřičně označenými vozidly, což asi spoj odkudsi z Lhotky nebude...

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

3700
28 úno 2006 19:00
To Sedlo: Kde je chyba? Bylo to na všech vozech co na Rohlenku jezdily a ne jen na vozech, ale i na zastávce.
Na Kordis se dostal zřejmě něčí "kamarád",který stěží vychodil základku... :evil:


Offline
Uživatelský avatar

107
29 říj 2006 21:13
Brno-Řečkovice
Když jedu do Veselí n. Mor. tak si na hl. n. taky koupím jízdenku ze Slatiny (i když tam nezastavuje). Zpátky stejně a průvodčí mi ještě nic neříkal, takže to pravděpodobně jde. :-)


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
Omlouvám se asi za trochu zbytečný dotaz ... ale nevím jak tohle přesně funguje:
Lze kombinovat jízdenku ČD a šalinkartu?
Příklad
Rychlík Bohumín - Brno, první zastávka v zoně 101 Brno - Slatina, celková vzdálenost 180 km, vzdálenost Brno hl. n. - Brno - Slatina 10 km, mám šalinkartu na zony 100 a 101.
Mohu si koupit jízdenku z Bohumína do Brna - Slatiny a zbytek dojet na šalinkartu? I když tam ten vlak nezastavuje? Rozdíl v ceně u obyčejného jízdného by dělal 12 Kč za jednu cestu :-)

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
315
01 dub 2007 14:10
Kde je chyba? Bylo to na všech vozech co na Rohlenku jezdily a ne jen na vozech, ale i na zastávce. :pray:


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


To s tím tablem Austerlitz je focený na odpočívadle motorestu Rohlenka, a k tomu alarmu já si radši nasbírám 4 a pak jim klidně dám jen 3 :-D


Offline
Uživatelský avatar

3059
15 čer 2004 08:24
Tak jako v Šalině je psáno, že na elektrický alarm jsou potřeba čtyři různá očička, ale přímo na očičcích je psáno, že 3...


Offline
Uživatelský avatar

9269
10 čer 2004 11:19
Ne, bez vymen. Dneska sem lital trochu po meste a tohohle masirovani mozku sem si uzil az dost. Navic jsem si jeste jako bonus vyslechl info o novy prodejne v menze a 2* kapsare. No ale musi se nechat, tak otresny hlaseni tu uz dlouho nebylo. Intonace ve vete je rozhazena , je slyset , jak to je skladany hned z nekolika ruznych nahravek. Jina hlasitost, jiny ton reci, nektery slova zneji jak namluveny ve studni. Aspon se to mohlo nechat namluvit v jedne verzi , pripadne mimoradne jako jedno hlaseni.


Offline
Uživatelský avatar

588
20 říj 2006 16:11
Újezd u Brna
nejlepší je to: cink cink využívejte roční a čtvrtletní kupóny opakuji... :-D

_________________________________
Ze země nic nespadne.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7585
17 pro 2006 22:32
Brno
A nebo na d-1 od Mendlu na Hlavák :-D Taky nemá chybu :-) Aspoň se člověk nenudí. Jenom tam uvádí pěknou kravinu. Podle hlášení se prý staré jízdenky nebudou moci vyměnit! No co já vím tak do 7.1. by to snad jít mělo ne?

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
315
01 dub 2007 14:10
Skvělý nápis na tablech "ASTELITZ" !!! :-D :-D :-D Nevíte někdo, kde to je?


Offline
Uživatelský avatar

872
13 bře 2007 20:20
Brno - Bystrc
Dneska v d-1 to bylo extremne zazivne... Za 3 zastavky predchazejici Moravaku se stihly vystridat vsechny 3 hlasky. Neuveritelne otravne, kdyz to hlasi temer az do dalsi zastavky :)

_________________________________
RT6N1 fanklub :)


Offline
Uživatelský avatar

3700
28 úno 2006 19:00
astroh píše:
t...a taky sem premyslel proc je tam na zacatku 2x to cinknuti (vzdyt driv tam byvala ta kratka znelka ne?)

To bude ta "zimní grafika" , 2krát cink je přece dědeček hříbeček z Mrazíka... :-D
Moc nechápu to vemlouvavé vnucování čtvrtletních a ročních jízdenek,a ještě opakovaně...


Offline
609
24 čer 2005 20:56
Teď už je to skoro zbytečný na ten týden a pak se budou data stejně přehrávat novými do 9.12. (a pak znovu při přechodu na nový tarif).

_________________________________
I cesta může být cíl.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2769 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 111  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 06 kvě 2024 14:24
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]