Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 92 z 111    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 111  Další
Autor Zpráva
Offline
232
23 bře 2005 20:48
Jestli bych se taky mohl připojit s dotazem ohledně železnice, a sice příští neděli bychom chtěli jet vlakem Sp1723 z Brna do Nesovic. Pojede nás asi deset lidí, a každý bude mít sebou kolo. Máte někdo zkušenosti s přepravou jízdních kol na železnici? Jakým způsobem tato přeprava probíhá, kola máme u sebe, a nebo jsou zavřena v nějakém jiném voze a ve stanici, kde vystupujeme nám kola vyloží? Na tento konkrétní spoj by měly být řazeny vozy (nevím jestli si to dobře pamatuji) 3x Bdmtee. Pochopitelně jak postupovat při koupi jízdenky, předpokládám že skupinová jízdenka vyjde nejlevněji.
díky za odpovědi


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
Nejlevnější bude skupinovka ... :-)

Btw co tu (teda pro tebe "tam") budeš dělat?

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
Uživatelský avatar

107
29 říj 2006 21:13
Brno-Řečkovice
Nebo tady: http://www.jizdenky.nanadrazi.cz


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Ah :) Díky všem.

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

2009
28 čer 2007 16:54
Honny: Naťukej si to na http://www.jizdenka.cz/ ;-)


Offline
487
13 čer 2004 23:04
S tou zpatecni jizdenkou je to jak pise Tasa, takze pokud tam budes vice dni, tak tahle sleva nejde vyuzit.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Jestli se nepletu, tak zpáteční platí jen do druhého dne a cesta tam se musí nastoupit v 1. den platnosti jízdenky

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Honny: Když pojedeš 2.7. tam a 5.7. zpět, tak zpáteční rozhodně nelze použít.


Offline
487
13 čer 2004 23:04
Do HK bych osobne doporucil jet busem (primy spoj), cesta vlakem znamena prestup v Pardubicich. Jinak se zpatecni by to melo byt levnejsi.


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Je to mírně OT, ale mám dotaz.

2.7. - 5.7. potřebuju (ehm) být v Hradci Králové (odjezd z Brna).

Jedeme minimálně dva, možná tři. Ani jeden nemá žádnou slevu, inkartu, nic.

Mám v plánu jet vlakem. Jak to vyjde nejvýhodněji? Zpáteční použít jde/nejde? V těch jejich systémech jízdnýho se nevyznám... Dík, pokud mi někdo věnuje trošku času.

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Nejlepší by asi bylo koupit si lístek ČD z Brna až tam...

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
304
12 lis 2007 20:03
A navíc asi bych doporučoval popojet až do Kyjova na nádraží, protože tam to většinou stojí dýl (víc lidí . . . ). Na zastávce to mnohdy stojí jen pár sekund a tam by to o ústa bylo.


Offline
Uživatelský avatar

107
29 říj 2006 21:13
Brno-Řečkovice
To mě sice taky napadlo, ale přišlo mi to právě takové divné (vystupovat z vlaku, kde mám věci atd.). Ale jinak to asi bohužel nepůjde. :-( Ještě se asi zeptám na nádraží, ale i tak díky


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Philipp: Jak říká Miky a stehrob, ale může to bejt dost o hubu, nemusíš to stíhat, vím, o čem mluvím, cvakal jsem ve Vyškově v rychlíku a byl jsem na potvoru daleko od cvakače, tak tak to bylo.


Offline
304
12 lis 2007 20:03
Miky píše:
Hm, označit v první zaintegrované stanici?

Bleskově vyskočit, označit, a pak zas bleskově naskočit :dancing:


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
Philip píše:
Měl bych dotaz:
Po zítřejším rozšíření IDS bych rád jel po trati R6 do Veselí nad Moravou a dál.
Mám šalinkartu na 100+101, takže na hlavním nádraží si normálně cvaknu jízdenku na 7 zón (po Kyjov zastávka) a na zbytek trasy si koupím jízdenku ČD z Kyjova zastávky. Při cestě tam by tedy nebyl problém, ale můžete mi prosím poradit, jak to mám udělat při zpáteční cestě (na první část jízdenka ČD, pak jízdenka IDS+šalinkarta)? Nevím, kde bych si měl označit onu jízdenku IDS... :cry:
Díky za pomoc


Hm, označit v první zaintegrované stanici?

_________________________________
Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!
Karel Čapek


Offline
Uživatelský avatar

107
29 říj 2006 21:13
Brno-Řečkovice
Měl bych dotaz:
Po zítřejším rozšíření IDS bych rád jel po trati R6 do Veselí nad Moravou a dál.
Mám šalinkartu na 100+101, takže na hlavním nádraží si normálně cvaknu jízdenku na 7 zón (po Kyjov zastávka) a na zbytek trasy si koupím jízdenku ČD z Kyjova zastávky. Při cestě tam by tedy nebyl problém, ale můžete mi prosím poradit, jak to mám udělat při zpáteční cestě (na první část jízdenka ČD, pak jízdenka IDS+šalinkarta)? Nevím, kde bych si měl označit onu jízdenku IDS... :cry:
Díky za pomoc


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
To záleží kolik tam bude zon ... a promin vesteckou kouli po ruce zrovna nemám ... navíc znojemsko zatím není v plánech na rozšiřování IDS JMK

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Včera cestovala sestřenka s Tourbusem ze Zvondy (rozuměj Zvonařka) do Znojma. Zaplatila za jízdu 62,-Kč. Kolik tak bude stát cesta do Znojma s IDS JMK? :wink:

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
Martan píše:
Celkem je to 13 zón (Pozořice 720 - Bystré 297), tedy dle tvé kombinace označí 10 polí při cestě tam i zpět z univerzální a musí mít jednoduchou na 5 zón (nelze kombinovat 9 zón + 4 zóny, protože by pak jakoby v úseku např. Kr.Pole - Podlesí jel načerno. Vychází to pak ale na 158 Kč obojí, tedy je levnější koupit 2x všezónovou za 65 Kč (celkem 130 Kč).

Já jsem to bral jenom z Krpole ... se zbytkem jsem nekalkuloval :-)

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Já bych to nekomplikoval. Prostě si vezmu šalinkartu a označím si 10 polí z univerzální jízdenky a je to.


Offline
609
24 čer 2005 20:56
Rop píše:
Kdyby si zapomel salinkartu tak lepší je Univerzální jízdenka + jízdenka za 15 .... jednou označí 11 polí ... podruhé označí zbylých 9 polí + lístek za 15 Kč (2 zony) ... cena celkem 109 Kč ...

ta jízdenka za 65 by byla dobrá kdyby to stihnul tam z zpět za ty tři hodiny .... jenže doba jízdy do Bystrého je nějakejch 126 minut ...


Celkem je to 13 zón (Pozořice 720 - Bystré 297), tedy dle tvé kombinace označí 10 polí při cestě tam i zpět z univerzální a musí mít jednoduchou na 5 zón (nelze kombinovat 9 zón + 4 zóny, protože by pak jakoby v úseku např. Kr.Pole - Podlesí jel načerno. Vychází to pak ale na 158 Kč obojí, tedy je levnější koupit 2x všezónovou za 65 Kč (celkem 130 Kč).

_________________________________
I cesta může být cíl.


No šalinkartu si zapomenout nemůžu, protože jinak bych nedojel ani do Brna. No a jedem tam se školou na vejlet - příští pondělí tam a druhej den zpátky(to se tam moc neohřejem). No těch 126 minut to je dost(no aspoň se vyspím).


Offline
Uživatelský avatar

469
09 kvě 2007 14:55
Daleko
Kdyby si zapomel salinkartu tak lepší je Univerzální jízdenka + jízdenka za 15 .... jednou označí 11 polí ... podruhé označí zbylých 9 polí + lístek za 15 Kč (2 zony) ... cena celkem 109 Kč ...

ta jízdenka za 65 by byla dobrá kdyby to stihnul tam z zpět za ty tři hodiny .... jenže doba jízdy do Bystrého je nějakejch 126 minut ...

_________________________________
Jsem mladý, krásný, inteligentní recidivista :-)
Llama here, llama there, I see llamas everywhere.


Offline
609
24 čer 2005 20:56
V případě, že bys tu šalinkartu zapomněl tak je ještě možnost využít Všezónovou jízdenku za 65 Kč a platností 180 minut.

_________________________________
I cesta může být cíl.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2769 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 111  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron
Právě je 29 bře 2024 02:05
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]