Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 21 z 111    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 111  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
eriksson1505 píše:
To se trošku divím, že nezastaví i ve "svých" ŽIdenicích, kde má parkoviště pro cestující


Dopravce, který jezdí na objednávku MD, si přece nemůže určovat, kde bude zastavovat.


Offline
69
29 lis 2017 11:29
To se trošku divím, že nezastaví i ve "svých" ŽIdenicích, kde má parkoviště pro cestující


Offline
1589
18 led 2009 10:06
miropiro píše:
A co to Královo pole? Toho jsem si všiml až teď večer ... že by záměr mít v Kénigu zázemí?

Ano, bude tam mít zázemí v místech bývalé dopravní kanceláře.

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
72
17 lis 2012 23:31
Už se teda ví, s jakými vozy bude RGJ na R8 jezdit?
Času už moc nezbývá...


Online
7090
27 úno 2010 07:40
Nezátky jsou na trase do Ostravy (staro)novinka. Původně v návrhu nebyly.


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Richie píše:
Tak tam asi RegioJet má chybu. Nicméně,co ta platnost od 1.12.?

A co to Královo pole? Toho jsem si všiml až teď večer ... že by záměr mít v Kénigu zázemí?

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Tak tam asi RegioJet má chybu. Nicméně,co ta platnost od 1.12.?

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
615
17 říj 2011 09:57
Brno-Bystrc
Není úplně pravda, že R8 nebude zastavovat v Nezamyslicích. První spoj do Brna a poslední z Brna bude stavět, stejně jako letos.
https://www.szdc.cz/documents/50004227/ ... baae52252c


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Richie píše:
Ani tam tahle linka nebude zastavovat, tak asi jenom R12. I tak tam skoro nezastavovala ;-)

Ach tak, pravda. No každopádně je vtipné, že v banneru nahoře Nezamyslice mají zmíněné :lol:

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Ani tam tahle linka nebude zastavovat, tak asi jenom R12. I tak tam skoro nezastavovala ;-)

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

2550
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Podle webovky k lince R8 v režii RegioJetu bude tarif IDS JMK / KORDIS platit mezi stanicemi Brno a Vyškov. Nezamyslice z toho nějak vypadnou booze

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Online
7090
27 úno 2010 07:40
Citace z tarifu:
děti do 6 let
Cestují bezplatně v celém IDS JMK. Nepotřebují žádný jízdní
doklad. Počet bezplatně přepravovaných dětí do 6 let není
omezen. Vždy musí být na místě doprovod starší 10 let.


Offline
29
09 čer 2014 22:11
Može mě někdo poradit?Když cestuju se 3 dětmi do 6-ti let mimo 100+101 budu zaně něco platit nebo ne?dík


Online
7090
27 úno 2010 07:40
Ano, takto, pardon za špatnou formulaci.


Offline
113
08 led 2016 19:16
24-hodinový lístok sa považuje za prenosný predplatný, nie jednorázový lístok, preto je možné ho kombinovať.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Co myslíš časovou jízdenkou? Ten termín tarif nezná a tudíž ho taky nechápu... díky

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Online
7090
27 úno 2010 07:40
Celodenka je brána za časovou, tu kombinovat lze.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Ale může se kombinovat dvě jednorýyové jízdenky?

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
U 24 hodinové jízdenky je úplně jedno, kde je označená. Můžeš ji označit všude, kde je označovač. Zónu stejně v reálu ani nikdo zkoumat nebude. Nejsem si ale jistý, jestli tzv. označení průvodčím (u vlakových zastávek, kde není označovač) nebo řidičem (v případě nefunkčnosti označovače v autobuse) je v tomto případě přípustné, ale upřímně nevím, proč by nemělo být, protože v tarifu se nikde explicitně nezmiňuje, že tato jízdenka musí být nutně označena v označovači. Jediným problémem tak nakonec asi je jenom to, jestli ti nebude chybět ten čas od označení k hranicím Brna, ale to podle mě zrovna u této jízdenky bude chybět jenom málokomu.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Mám podobný dotaz jako dřív. Tentokrát začínám cestu mimo Brno (řekněme například v zóně 427), a v Brně chci využívat 24hodinovou jízdenku. Do Brna ovšem jedu vlakem, tj. nemůžu si cvaknout lístek ve vozidle při vjezdu do zóny 101. Mám si tu 24hodinovou jízdenku cvaknout už před nástupem (tj. v zóně 427), nebo musím celou cestu vlakem až do Brna absolvovat na jednorázový lístek (logicky dražší než v prvním případě, kdy bych už měl platnou jízdenku pro zóny 100+101) a tu 24hodinovou jízdenku si cvaknout až v Brně?

Resp. hraje roli, jaká zóna je vytisknutá na 24hodinovém lístku, který tak jako tak platí jen v Brně, a tudíž by měl být relevantní jen čas označení?


Offline
Uživatelský avatar

420
10 bře 2006 08:34
u Gagarina, Armstronga a Remka
Já jsem se na totéž ptal už v době jejich vzniku v lednu 2015. Připomínky tedy vyhodnoceny nebyly a se zavedením úplného sortimentu už se asi nepočítá.

Citace:
Dotaz:
Dobrý den,
chtěl jsem si v novém automatu na kartu u hlavního nádraží koupit jízdenku za 150 Kč celodenní IDS JMK (mimo zóny 100, 101) a zjistil jsem, že tato jízdenka není v nabídce. Bylo by možné tyto celodenní jízdenky (+ 190 Kč za celý IDS JMK) přidat do nabídky?

Odpověď:
V případě nových jízdenkových automatů, které umožňují platbu kartou, se jedná o pilotní projekt. Provoz a připomínky cestujících budou vyhodnoceny a do budoucna se počítá se zavedením úplného sortimentu jízdenek. V současné době je možno si Vámi uváděné jízdenky zakoupit u pokladen na hlavním nádraží, v předprodejích Dopravního podniku města Brna , a.s. a také u větších prodejen Tabáku ( převážně tzv. kamenné obchody).
Přeji hezký den
Marta Kadlecová
pověřená vedením informační kanceláře
Dopravní podnik města Brna, a.s.

_________________________________
Moravská národní obec - od roku 1985 Za Moravu!


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Paradoxní ovšem je, že jízdenky B jsou využitelné právě v Brně. :mrgreen:


Offline
Uživatelský avatar

1577
11 lis 2008 15:56
Hodonín, zóna 900 IDS JMK
Na to jsem se ptal už dávno taky. Prý jde o rozhodnutí DPMB neprodávat jízdenky, které nejsou využitelné v Brně. Ze stejného důvodu nejsou v těchto automatech ani tzv. Zlevněné B jízdenky. Takže stížnost směřovat na Kordis. Já už jsem to udělal, zatím bez úspěchu, ale třeba když to bude vadit dost lidem, tak Kordis konečně plácne DPMB přes prsty.

_________________________________
Zákaz kouření není zádná sranda!

Ares: To nejlepší z Irisbusu ;-)


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Dost často využívám na výlety jízdenku na všechny zóny mimo 100 a 101.
Docela mě zarazilo, že tuto (a i celodenní všezónovou) jízdenku nelze zakoupit v dotykovém automatu (s platbou kartou). Čekal bych, že zde najdu všechny jízdenky. Je nějaký rozumný důvod, proč tam není kompletní sortiment jízdenek? U tlačítkových automatů chápu, že tam není místo.


Offline
Uživatelský avatar

3339
13 lis 2004 11:58
Výběrko mělo končit v dubnu, tak je otázka, jestli vše proběhlo v pořádku? Každopádně už by bylo na čase něco dělat, jinak bude na konci roku zase shon..


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2769 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 111  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 28 bře 2024 14:30
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]