Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 32 z 35    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
V noci opět proběhla přepravně-kontrolní akce. Byli 2 skupiny revizorů, většinou jeli na stejné lince, stejným směrem, ovšem v jiném vozidle a mnohdy i v jiném úseku. Ve 23.00 to byla 92 směr Lesná, v 0.00 taktéž, v 1.00 jeli v 99 směrem na Vinohrady, ve 2.00 93 směr Kolejní, ve 3.00 opět 99 na Vinohrady. No a pak už jsem šel domů, ale ve 4 se mělo jet v 90 nebo 91 směrem na Řečkovice. Před spojením 2.00 ještě jela jedna skupina někde z Lidické k nádraží. Bylo to docela zajímavé, to sledovat. V 1.00 jsem se svezl v busu a pak jsem jezdil v busu, kterej jezdil za nima na sběr revizorů a pozoroval to ze zálohy.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

11624
07 bře 2005 23:57
Brno
Nejen Tábor. Tento způsob už se rozmáhá ce více provozech, např. Bratislava. Nicméně spolehlivá obrana proti podvodníkům by měla být barva inkoustu, která se po vytištění na zprávnou plochu lístu z části změní.


Offline
Uživatelský avatar

Zabanovaný
3619
26 srp 2007 15:26
Brno
Citace:
Svýho času na střední jsme dělali triky že se místo kam se má označit lístek pomazalo mýdlem, nebo navoskovalo. Pak po použití to šlo více méně v pohodě sundat .
Teď když jsem byl v Táboře po několika letech jsem si všiml že v MHD mají nové označovače, které nejen že natisknou datum čas a podobné chujoviny, ale ještě lístek prorazej dvěma dirkama.
Asi na to někdo přišel

citace z diskuze Revizoři na centrum.cz

_________________________________
mail bleg@stream.cz
ICQ 407753226
Skype josef1951brno


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Jihomoravský magazín 15.11., čas přehrávání cca 3:10
http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/15 ... ernik.html

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Petr píše:
Ze Středy 14.11 na Čtvrtek 15.11 se uskutečnil noční zátah na černé pasažery. Revizoři chodily s policajty

TEN PRAVOPIS - TI REVIZOŘI CHODILI !


Offline
Uživatelský avatar

30
06 pro 2005 21:31
Ze Středy 14.11 na Čtvrtek 15.11 se uskutečnil noční zátah na černé pasažery. Revizoři chodily s policajty


Spy píše:
Mimochodem příští týden bude celostátní revizorská soutěž, tak držme palce Brňákům :-D

Jak vlastně ta soutěž probíhá??? Ani newím


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Mimochodem příští týden bude celostátní revizorská soutěž, tak držme palce Brňákům :-D


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Napišu vám dnešní zažitek při cestě d-3

Ve vozidle konrolovala mladší revizorka.Nějaký chlap si neoznačil lístek a ona mu řekla že chce OP on řekl že nemá že ji da kartičku pojišťovny si ju vzala a řekla že musi zavolat policii na oběření a on se rozčilil a chtěl vystoupit nakonec vysedl na Kuldové a jak revizorka dovolala tak ji napadl praštil do te kartičky ta se zlomila a pak praštil revizorku do břicha(slabě) tak se vydal na útěk podél koupaliště revizorka celou dobu šla za nim nakonec došli až do Kauflandu kde si černý pasažer normlaně nekupoval revizorka šla celou dobu s nim.A každou chvilu volala policii že se nachazi jinde.Potom jsem viděl jak před Kaufland dojela policie jakou dohru to mělo to nevím.

_________________________________
RH.


Offline
Uživatelský avatar

1435
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
Já nevím proč, ale já pravidelně potkávám revizory pouze o víkendech na d-1 na Mendláku, vždy ve stejným místě na semaforu. Teď naposled snědší obyvatelstvo z toho samozřejmě vyšlo bez postihu..


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
to jako fakt? dělal jsem si srandu

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Tasa píše:
To Honny: To nasere co
Zas moje blbost, žejo... Neměl sem tak spěchat na magistrát a měl sem si ten lístek koupit.

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
To Honny: To nasere co

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Uživatelský avatar

33
06 čer 2006 17:34
Vratimov
No to me se tedka o prazdninach povedlo jedno rano potkat hned dva revizory :roll:


Offline
Uživatelský avatar

406
15 čer 2006 13:44
Brno Bystrc
ja ho diky bohu nepotkal :pray: ....veskery doklady sem si dneska zapomnel v praci a naprosto v klidu jel na cerno :oops:

_________________________________
děckama nezatopíš a důchodci nehoří....

http://astroh.wz.cz - web konečně doplněn a zaktualizován, blog...


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Tak sem potřetí v životě potkal revizora.


Bohužel v né dobrou chvíli.

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
kalich píše:
P. Haluza:Co to melete, nejdriv se podivejte poradne na mape na zony. Mimochodem si myslim, ze ja sem byl v pravu, protoze jsem diky revizorovi prisel o jednu zonu na listku.


kalich: Proč bych se měl dívat na zóny? Já je znám, a znám i přepravní podmínky v IDS JMK. Proto si dovoluji vám znovu připomenout, že to vy jste porušil pravidla a --- jak tu bylo zmíněno --- můžete být rád, že jste nedostal pokutu na místě.

Základní pravidlo je toto: před jízdou si spočítat počet zón, odečíst ty, na které mám předplatní jízdenku, a na zbytek si koupit lístek u řidiče při nástupu do prvního vozu na trase. Zároveň je potřeba si pohlídat, aby nebyla překročena zónová platnost (ta nebude, když spočítáte správně) ani časová platnost (tzn. odpovídající platnost jízdenky pro tolik zón, v kolika se budete vyskytovat).


Offline
Uživatelský avatar

588
20 říj 2006 16:11
Újezd u Brna
Nebo i čtyřzónová,nastupoval-li kalich v 520.
Jinak pravidla kombinací jízdenek jsou celkem jasně zde.

_________________________________
Ze země nic nespadne.


O žádnou zónu jste nepřišel. Když máte průkazku 510+520, tak dvouzónová jízdenka za 13 Kč označená v zóně 510 platí jako třízónová.


Offline
5
28 lis 2006 16:27
P. Haluza:Co to melete, nejdriv se podivejte poradne na mape na zony. Mimochodem si myslim, ze ja sem byl v pravu, protoze jsem diky revizorovi prisel o jednu zonu na listku.


Offline
Uživatelský avatar

1406
29 dub 2006 12:26
Sebrowitz
Dneska kontroloval revizor v 405ce... Nezvyk...

_________________________________
… účastníkům provozu v tomto pořadí důležitosti - chodci, veřejná osobní doprava, cyklisté, motorová vozidla.


Offline
Uživatelský avatar

Moderátor
7582
17 pro 2006 22:32
Brno
Tomas píše:
...

Řeknu to takhle - lidi sou svině, a češi dvojnásob. Kdyby na mě nebyl žádnej dozor, nebude nikdo platit nic. Já to plně schvaluju, dřív se platilo a kontrolovalo okamžitě při nástupu, kdy jezdil průvodčí.
A jejich chování se taky vůbec nedivím, protože když denně zkontrolují stovky lidí, vždycky se najdou desítky žvanilů a somráků, kteří se vykrucují a vymýšlí pohádky tisíce a dvou nocí. A musí jet šup šup bez zdržování, ne čekat na každýho půl hodiny. To by jim půlka busu utekla. Nedivím se jejich podrážděnosti, taky by jsi byl kdyby sis to jenom vyzkoušel. Je to bohužel stinná stránka této profese.
Každopádně tě chválit za poctivost nebudu, to je samozřejmost ;-) Jenom v čechách to nějak není zažitý....

_________________________________
7375 -> 7467 -> 7653 -> 7812 -> 7614 -> 7474 -> 7438 -> 7474 -> 7436 -> 7474 -> 7074 -> 7087 -> DAF LF55


Offline
Uživatelský avatar

3694
28 úno 2006 19:00
kuba píše:
U jiných dopravců se mohou podle mě vyskytovat jen celosíťový revizoři Kordisu.
S revizory a jejich chováním nemám žádné špatné zkušenosti.


Revizoři DPmB mohou kontrolovat i na linkách nad 100!


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
Tomas píše:
Mám takový dotaz. Předem upozorňuji, že nejezdím na černo (vyznávám heslo, že za služby se platí). Prostě bytostně nenávidím kontroly a revizory obzvláště. Má právo mě revizor DPMB kontrolovat na lince (např 41, 71... )obsluhovanou jiným dopravcem (zde např. ČSAD Tišnov)? Nebo ho s klidným svědomím můžu poslat do ..... . Tady nejde o to že bych jezdil , nebo chtěl jezdit na černo - mám roční šalinkartu na vvšechny zony kde potřebuju - ale jen prostě ty vymatlaný revizory ignorovat. Ve vlaku jsem narazil už dostkrat na revizory ČD, a Ti mě mile překvapili svým chováním a vystupováním. Zřejmě by DPMB měl taky vysvětlit svým revizorům zásady slušného chování. Na druhou stranu je pravda že již dlouho jsem na žádného revizora nenarazil a je možné že tam určité zlepšení nastalo.

U jiných dopravců se mohou podle mě vyskytovat jen celosíťový revizoři Kordisu.
S revizory a jejich chováním nemám žádné špatné zkušenosti.


Offline
46
31 črc 2006 13:43
Mám takový dotaz. Předem upozorňuji, že nejezdím na černo (vyznávám heslo, že za služby se platí). Prostě bytostně nenávidím kontroly a revizory obzvláště. Má právo mě revizor DPMB kontrolovat na lince (např 41, 71... )obsluhovanou jiným dopravcem (zde např. ČSAD Tišnov)? Nebo ho s klidným svědomím můžu poslat do ..... . Tady nejde o to že bych jezdil , nebo chtěl jezdit na černo - mám roční šalinkartu na vvšechny zony kde potřebuju - ale jen prostě ty vymatlaný revizory ignorovat. Ve vlaku jsem narazil už dostkrat na revizory ČD, a Ti mě mile překvapili svým chováním a vystupováním. Zřejmě by DPMB měl taky vysvětlit svým revizorům zásady slušného chování. Na druhou stranu je pravda že již dlouho jsem na žádného revizora nenarazil a je možné že tam určité zlepšení nastalo.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 870 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 19 dub 2024 22:29
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]