Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 34 z 35    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
Ives: njesem Ostravak ale Brnak z Bohunic :lol: Jen za par tydnu presunu sve zivotni pusobiste do Ostravy za skolou...a navic a-303 sem dost casto jezdil za byvalou pritelkyni :-P


Offline
Uživatelský avatar

1435
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
Izzy: Teda, na Ostraváka se docela vyznáš.. :-) :-)


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
Pokud vim tak revizori DPmB mohou kontrolovat cestujici ve vsech vozidlech a linkach provozovanych DPmB...takze a-303 jakozto primestska linka provozovana i DP neni vyjimkou...


Offline
Uživatelský avatar

720
10 bře 2006 20:56
Brno- Stará Líšeò
Miloš píše:
Díky za jasnou odpověď... takže to je velký rozdíl mezi tím co je u nás a tím co je u vás... Díky za odpoveď


Mne jednou kontrolovali i v-303 od DPmB


Offline
27
09 čer 2006 22:58
Praha
M3 píše:
Přesně tak - revizoři DPmB jsou oprávněni jakožto zaměstnanci DP kontrolovat pouze vozidla MHD.

Díky za jasnou odpověď... takže to je velký rozdíl mezi tím co je u nás a tím co je u vás... Díky za odpoveď


Offline
Uživatelský avatar

1111
05 čer 2005 13:18
Miloš píše:
Dobře, a smí tedy vůbec revizor DPmB dělat tu kontrolu mimo vozy DPmB? Nebo je to opravdu rozděleno tak jak jsem to pochopil, tedy DPmB pouze svoje a revizoři KORDISu ostatní dopravce.


Přesně tak - revizoři DPmB jsou oprávněni jakožto zaměstnanci DP kontrolovat pouze vozidla MHD.


Offline
27
09 čer 2006 22:58
Praha
ds píše:
Existují revizoři Kordisu (koordinátor IDS), občas procházejí ve vlacích (protože průvodčí často kontrolu IDS jízdenek zanedbávají). V autobusech jsem je ještě nikdy nepotkal, nicméně předpokládám že je to taktéž náplní jejich práce.

Dobře, a smí tedy vůbec revizor DPmB dělat tu kontrolu mimo vozy DPmB? Nebo je to opravdu rozděleno tak jak jsem to pochopil, tedy DPmB pouze svoje a revizoři KORDISu ostatní dopravce.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Existují revizoři Kordisu (koordinátor IDS), občas procházejí ve vlacích (protože průvodčí často kontrolu IDS jízdenek zanedbávají). V autobusech jsem je ještě nikdy nepotkal, nicméně předpokládám že je to taktéž náplní jejich práce.


Offline
27
09 čer 2006 22:58
Praha
Mám otázku... Jak je v IDS-JMK řešena otázka přepravní kontroly v dopr. prostředcích jiných dopravců než je DPmB? Rád bych to porovnal s tím co máme my v Pražské integrované dopravě. Tam jsou revizoři (všichni jsou zaměstnanci DP) smluvně zavázáni kontrolovat jak linky které provozuje DP tak i linky jiných dopravců v rámci PID a to jak v městské dopravě tak i příměstské. Je to stejné jako v IDS nebo to tu je nějak rozděleno podle dopravců? Díky.
P.S. Samozřejmě na příměstských linkách se u nás nastupuje pouze předními dveřmi a řidič má povinnost kontrolvat jízdenky ale i tak chodí revizoři, protože... řidič na lince jezdí řadu roků a zná Mařenu ze sousedství a třeba by ho napadlo že jí pustí zadarmo... :-D


Offline
1710
22 led 2006 12:56
Brno
Spy píše:
Dnešní ROVNOST hlásá palcovým titulkem, že v Brně 4 revizoři napadli ženu. Nepamatuju si detaily, akorát, že slečna jela d-6 dvě zastávky a byla zamyšlená a zapomněla si cvaknout lístek a na Hrnčířské vznikl konflikt, při kterým dostala - nechci napsat po držce, aby to nevypadalo, že to zlehčuju, ale su po noční a nevím teď, jak se to řekne slušně. :-) Mluvčí DPmB tvrdí, že to tak nebylo a že to vyprovokali nějací dva borci, ale pak nechápu, proč dostala ona... To, že byla zamyšlená i chápu, bo se to stalo i mně, akorát jsem vyvázl OK (ale zalepil jsem pětikolo).


Taky se mně to už stalo. Celej rok mám šalinkartu a jedny prázdniny jsem ju neměl. Nastoupil jsem s lístkem v ruce, ale nějak si ho zapomněl cvaknout. O zastávku dál mně to trklo, tak jsem cvakal a najednou mě někdo chytl za ruku a začal, že už to neplatí,.... stálo mě to 500Kč.


Offline
25
08 zář 2005 11:56
Mě jednou chytl revizor, když jsem si (již poněkolikáté) zapoměl šalinkartu doma. Bylo to mezi Šilingrákem a Českou na lince 7. Jelikož jsem nechal doma se šalinkartou i veškeré doklady, rozhodl se pan revizor volat benga. To mi ani tak nevadilo a byl sem ochoten s ním vystoupit a počkat na ně. Revizor mě však již vevoze chtil za rameno od batohu a za žádnou cenu nechtěl pustit. Nevim, kdo jim tyto způsoby radí, ale přijemný to není ani trochu. Za batoh mě držel i při výstupu a po celou dobu čekání na benga. Opakovaně jsem mu řekl, aby mě nedržel, ale trval si na svém. Měl jsem toho dne docela dobrou naladu, tudíž jsem se ohánět nezačal a ke škubání nedošlo, ale dovedu si představit, že nějaká prudká povaha v tomto případě revizorovi natáhne.


Offline
Uživatelský avatar

617
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Pro velky ctenarsky ohlas dnes jednostranny serial o revizorech v Rovnosti pokracuje dalsimi kauzami...


Offline
Uživatelský avatar

406
15 čer 2006 13:44
Brno Bystrc
mno ale jak sem to v tech novinach cetl tak mluvci policajtu vyvratila verzi mluvci dpmb...v podstate potvrdila verzi te slecny...a ted zasadni otazka: jak to vlastne bylo doopravdy? :lol: ale sou pry i svedci...viz cisnik z nake restaurace ktery tu slecnu v zivote nevidel a tvrdi cituju: "Videl jsem z restaurace jak nejaci chlapi drzi zenu za kabelku.Myslel jsem ze ji chteji okrast a tak jsem tam vybehl.Kdyz jsem vysel ven zjistij jsem ze jsou to revizori.Brutalne ji drzeli a ona volala ze ji to boli.Tu pani jsem pred tim nikdy nevidel." tak jak to teda potom bylo :?:


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Dnešní ROVNOST hlásá palcovým titulkem, že v Brně 4 revizoři napadli ženu. Nepamatuju si detaily, akorát, že slečna jela d-6 dvě zastávky a byla zamyšlená a zapomněla si cvaknout lístek a na Hrnčířské vznikl konflikt, při kterým dostala - nechci napsat po držce, aby to nevypadalo, že to zlehčuju, ale su po noční a nevím teď, jak se to řekne slušně. :-) Mluvčí DPmB tvrdí, že to tak nebylo a že to vyprovokali nějací dva borci, ale pak nechápu, proč dostala ona... To, že byla zamyšlená i chápu, bo se to stalo i mně, akorát jsem vyvázl OK (ale zalepil jsem pětikolo).


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
no a proc ne ? taky bych toho mel plny zuby.


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Nedávno psali v novinách že nějáká 50 letá ženská v lince 13 zmlátila revizora.


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
Rozhovor dvou revizorů

Jakmile dokontrolovali tak se začaly bavit
v 11:30 že už ho to nebaví že kontroluje od rána.A že jde na kávu a jeho kolega řekl.Že taky půjde pak se bavili že na to ---- a bude kontrolovat za 2 hodiny.
Co vy na to?


Radek Havlik:

Ridic musi mit listky je to jeho povinnost musi mit u sebe minimalne 30 listku za 15kc a 15 za 10kc, pokud je nema muze si o ne zavolat a sou mu privezeny, bez listku by nemel nastoupit sluzbu, me se nikdy nestalo ze nemam listky.

mauricio:

cestujici ma platit presne odpocitanym jizdnym, vetsinou se tak ale nedeje , ale vetsinou se snazi ridic vratit, samozrejme pokud platis litrem tak tolik sluzebnich penez u sebe nikdo nema a ze sve kapsi ti to nikdo vracet nebude.

samozrejme jakekoliv prodavani listku zdrzuje, stejne jak nastupovani prednimi dvermi, podavani informaci cestujicim co nectou jizdni rady atd atd


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
No muj nazor, jako platiciho cestujiciho je ten ze , pocet revizoru by mel byt vyssi a kontroly castejsi. I kdyz jako fanda jezdim vcelku casto, tak na revizory narazim nejcasteji na nejakych akcich, kde sou jako informatori. Cim vic tim lip .


Offline
9986
15 led 2005 23:41
když už sme u toho, tak já teda obdivuji řidiče, u kterých si někdo koupí lístek za 15 korun a platí třeba dvoukilem... a řidič (nemusí být ani slušný) samozřejmě vytáhne lístek a začne hledat peníze nazpět. To se mu pak nahromadí sekera, lidi jsou nervózní a řidič má o několik minut kratší přestávku na konečné.

Dneska sem potkal revizory, teda revizora a revizorku. Revizorka docela kost, kámoš ji chtěl sbalit. Oba byli docela slušní, pozdravili, poprosili atd. Takový revizoři mi nevadí :)


Offline
Uživatelský avatar

3661
26 čer 2005 08:44
Brno-Líšeň (25, 26, 58, N97, N99)
M píše:
zajimave, no ja myslim ze kdyby mel kazdy platny jizdni doklad nema nikdo s revizory problemy.

ja su na strane revizoru, predstav si ze revizor rekne: komtrola jizdenek a ty nic, nebo reknes : nemam, to jako pujde dal? jak by z tebe tu pokutu asi dostal hm? kdyz nespolupracujes podobrym.? v prve rade mas mit listek a pokud ho nikde nesezenes kazdej ridic mhd ti jej proda.


Pokud teda má řidič kolikrát jsem zažil že trafika byla zavřená automat mimo provoz a řidič neměl lístky.

_________________________________
RH.


zajimave, no ja myslim ze kdyby mel kazdy platny jizdni doklad nema nikdo s revizory problemy.

ja su na strane revizoru, predstav si ze revizor rekne: komtrola jizdenek a ty nic, nebo reknes : nemam, to jako pujde dal? jak by z tebe tu pokutu asi dostal hm? kdyz nespolupracujes podobrym.? v prve rade mas mit listek a pokud ho nikde nesezenes kazdej ridic mhd ti jej proda.


MAGOR píše:
ad ZIP kde žiješ???
já jsem se ještě nesetkal z neaktyvním revizorem(alespoň né v MHD)
u ČD jsou občas některí průvodčí v zónách 100 a101 neaktivní...
ad "ADMINISTRÁTOR" já jsem měl taky všechny kontroly OK nepatřím mezi černé pasažéry...

zdarec

Vlastní zkušenost, docela jsem cucel, kdyz jsem to na vlastni oci v saline na 12 v Komarove videl. Docela me to ##MLUVÍM SPROSTĚ## - ja mel doklady v poradku. Vse co jsdem napsal je pravda.


Offline
37
19 srp 2005 08:20
Štatl
ad ZIP kde žiješ???
já jsem se ještě nesetkal z neaktyvním revizorem(alespoň né v MHD)
u ČD jsou občas některí průvodčí v zónách 100 a101 neaktivní...
ad "ADMINISTRÁTOR" já jsem měl taky všechny kontroly OK nepatřím mezi černé pasažéry...

zdarec


Oni jsou holt 2 typy revizorů. Jedni vlažní, který to vůbec nezajmá, stejně dostanou výplatu, a ti druzí, co si chcou zabuzerovat a z tohoto důvodu si vybrali tuto práci.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 870 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 31, 32, 33, 34, 35  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 08:09
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]