Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 5 z 35    Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 35  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3395
12 čer 2007 02:11
Doma
Pitomec jsi ty, jestli nechápeš, že takové akce jsou potřeba, aby se alespoň částečně udržela platební morálka v nočních busech. Z tvého příspěvku je dost dobře vidět, jakej jsi superman, když si trochu přihneš.

_________________________________
Medlánky jsou elita a Pisárky jelita


Offline
Prznitel češšššššštiny
Uživatelský avatar

Prznitel češšššššštiny
1971
07 dub 2006 09:03
Jo a kvůli nějakýmu pitomcovi s páskou, co se učil psát, se zpozdil rozjezd v 03.00. Pár lidí se zviditelnilo a zvedlo si ego. Celá akce je k ničemu - co se vybere na pokutách, se zaplatí na nákladech. Šaškec na kvadrát.


Offline
Uživatelský avatar

1338
17 črc 2010 21:41
Krno
michalk píše:
Ze stejného článku:
Kontrolám se nevyhnou ani pasažéři nočních linek. První ze série nočních akcí, které chce dopravní podnik opakovat alespoň jednou měsíčně, se uskuteční ve středu 3. října.
Tohle mě docela nadzvedlo se židle. Ten zveřejněný termín kontroly je proto, aby byla zbytečná či proběhla bez problémů, nebo je to jen hoax?

Asi to opravdu byla záměrná dezinformace, protože asi před hodinou jsem byl v 99 svědkem zátahu revizorů s policií. Jenom ten jejich systém moc nechápu, autobus nahodil tabla Zvláštní jízda, ale dál zastavoval na zastávkách a otevíral dveře, takže jediným efektem bylo nehlášení zastávek. Kurzovku měl, jestli si dobře pamatuju, 30071.

_________________________________
Ano, jsem to já, Fantomas...


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Yakuzza píše:
nebo nebudeš tolik pracovat ](*,)


V dnešní době? Děkuji, radši se dospím cestou v MHD domů, než stabilně pod mostem.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Mouka tím asi chtěl říct, že příště upravíš svůj denní rytmus tak, aby se ti to nestalo, tj. neopiješ se tolik nebo nebudeš tolik pracovat ](*,)


Offline
7134
27 úno 2010 07:40
A to mi jako chceš říct, že poprvé zaspím schválně, takže příště si na to dám pozor? Kdyby to šlo takto jednoduše, neexistovaly by nehody kvůli mikrospánku.


Offline
1546
06 lis 2009 10:30
Což o to, řekl bych, že místní argumenty jsou spíš proti systematickému sbírání těchto chybujících ;-)


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
Ale rozlišit, jestli jede člověk z hospody, nebo z práce, nemusí být úplně jednoduchý a dávat jim dýchnout je nesmysl.
Jenže bezmezně tyto případy tolerovat taky nelze.
Jak už se tu řešilo, u jízdy načerno je velmi obtížný (až téměř nemožný) rozlišit, kdo to udělal úmyslně a kdo omylem.
Za chyby se holt platí. Taky se mi už stalo, že jsem omylem na něco zapomněl, něco zanedbal a stálo mě to potom nějaký peníze, ale nemůžu to na nikoho svádět, protože to byla jen moje chyba. V životě to takto funguje, tak proč by zrovna MHD mělo být výjimkou?


Offline
Uživatelský avatar

1891
01 srp 2006 14:13
Bezkov
Kdysi jsem četl rozhovor s jedním řidičem dálkařem, který jezdil linku Znojmo - Praha.
V době před telefonním rozmachem cca v polovině 90. let vezl poslední spoj večer z Prahy. Ve Znojmě mu zůstala holka, cca 12 let. Vracela se od tety z Prahy do Jihlavy a usnula.
Viděl na ní, že to opravdu nebylo schválně. Nechal ji přespat u sebe doma (pod dozorem manželky) a hned ráno ji hodil do Jihlavy.
(Dnes už by si to asi netroufnul.)


Offline
1322
10 bře 2010 18:00
BRNO-Řečkovice
Zcela souhlasím z mcezou,uvedu příklad...Jede třeba nějakej hodně utahanej člověk z práce(neříkám ochlasta),po třeba těžké pracovní směnně,zaspí v autobusu,doveze ho to jinam a ještě mu nasolí pokutu?Pak se ten člověk nadobro,téměř navždy,vyhne naší MHD.Já vím,že je tu i hodně lidí můžou jakoby usnout schválně,nebo jsou pod vlivem alkoholu,ale zase je třeba brát ohled na ty,kteří opravdu v noci vykonávaj namáhavou noční směnu(sám to zná můj strýc,který po namáhavé NS,zaspal v busu asi celkem už 2x).


Offline
3342
21 led 2011 14:19
michalk: Tak to vyznít rozhodně nemělo, myslel jsem to tak, že ten článek je vcelku povedený troll. Omlouvám se.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Trestat lidi za to, že zaspí, jen pomůže už tak špatné "image" městské hromadné dopravy.


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
Kontroly by se podle mého názoru měly dělat v nočních spojích i v okrajích částech Brna a v obcích mimo Brno. Mohlo by se třeba vybrat pár lidi, kteří zaspali a přejeli mimo Brno, kam jim už neplatí jízdenka. Několikrát by si takto připlatili za spánek a pak by si dávali pozor, kde mají vystoupit.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
No ono jak se to vezme. Jde DP o to, aby co nejvíce lidí platilo jízdné nebo jim jde o to, aby mohli co nejvíce lidí pokutovat? Pokud to první, tak je to vcelku v pořádku. Ten večer bude určitě velký počet platících zákazníků.

Ale jasně, že vyhašovat veřejně kontroly předem naopak povede k tomu, že v jiné dny může černých pasažérů dokonce přibýt. :-)


Offline
615
17 říj 2011 09:57
Brno-Bystrc
Jestli můj post bereš jako trolling, tak to se ohrazuju, tak to vyznít nemělo. Jen mi prostě přijde divné vyhlašovat termín kontroly takhle veřejně. Kontrola by měla probíhat namátkově, aby ji nikdo nečekal a odnesli to všichni, co to odnést mají. Takhle si to "černoši" mezi sebou rozkřiknou a bude to k ničemu, ne? Nebo je nějaký důvod k tomu, aby to viselo veřejně, který nevidím?


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Vcelku povedený troll :)

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
615
17 říj 2011 09:57
Brno-Bystrc
Ze stejného článku:
Citace:
Kontrolám se nevyhnou ani pasažéři nočních linek. První ze série nočních akcí, které chce dopravní podnik opakovat alespoň jednou měsíčně, se uskuteční ve středu 3. října.

Tohle mě docela nadzvedlo se židle. Ten zveřejněný termín kontroly je proto, aby byla zbytečná či proběhla bez problémů, nebo je to jen hoax?


Offline
3342
21 led 2011 14:19
Já vím kdo to byl, byl to Bajvoko Cirka.

_________________________________
Definitivně možná.


Offline
Uživatelský avatar

1363
06 zář 2010 15:29
Brno - Masarykova čtvrť
Revizoři brněnské MHD chystají s nástupem studentů častější kontroly

Citace:
Zatímco v denních linkách se dlouhodobě počet neplatících pasažérů pohybuje kolem čtyř procent ze všech zkontrolovaných cestujících, v rozjezdech bylo za loňský rok čtrnáct procent neplatičů.


Kdo to tady nedávno kázal, aby se noční doprava zrušila, protože cestujících bez jízdního dokladu je cca 90%?


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Těch 30 korun se mi zdá také zbytečných. Kdyby bylo po mém, tak průkazku neměním. Proč bych tedy měl každý rok platit za novou?


Offline
Uživatelský avatar

637
08 kvě 2008 15:15
Brno - Žabokvaky
já měnil průkazku dneska... ISIC nestačil (byl by potřeba prolongovaný na rok 2013), musel jsem použít potvrzení o studiu...
pokud jde o cenu průkazky, 30 Kč za výměnu mě dnes docela nemile překvapilo... Abych za pidikousek papíru a foliový obal bez kterého bych se i obešel platil jako za čtvrtinu kola pizzy, to už mi přijde z principu trochu moc (byl jsem ráno zrovna na pizze u nádraží na snídani a přímé srovnání prodloužení průkazky nesneslo, jednoduše mě to naštvalo :roll: )

_________________________________
Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno... (Cato)


Offline
1161
06 kvě 2007 13:02
ČR
Mě teď čeká koupě roční šalinkarty. Budu ji kupovat souběžně s novou průkazkou, stará mi končí 30.9. (vydaná ještě na potvrzení ze SŠ). Z principu mi však vadí poplatek 30Kč za vydání průkazky nové - ale chápu, že se musí nějak zaplatil opotřebení zadávacího terminálu a tisk té průkazky. Doufám, že bude alespoň postříbřená :-)


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6668
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
Já si pravidelně na konci listopadu kupuji roční šalinkartu a vždy mi stačilo aktuální potvrzení o studiu nebo ISIC.


Offline
Uživatelský avatar

4738
23 dub 2010 00:41
BRONX
Zas je pravda, že platnost ISICu je na školní rok. Takže jaký je rozdíl prodat na něj roční šalinkartu nebo 4 čtvrtletní?


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Já si teď v září vyřizoval novou průkazku k roční šalinkartě a ISIC mi na to stačil, tak snad bude by měl stačit i na nákup nové roční šalinkarty

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 870 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 35  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 26 dub 2024 19:34
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]