Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 98 z 107    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 107  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Tak linky 405, 406 odjizdeji od byvale zastavky linky 68 (kdyz jeste jezdila do Popuvek), dneska na lince 405 byla adosacka karosa C954 se sirokymi zadnimi dvermi. A vzhledem k tomu, ze v useku Bohunice, nemocnice - Mendlovo nam. ma jen jednu zastavku, tak to bude zrejme i zamyslena nova linka pro spojeni centrum - nemocnice Bohunice, cemuz nasvedcuji i nektere spoje linky 405, ktere jedou jen v useku Mendlovo nam. - Bohunice, nemocnice.


Offline
609
24 čer 2005 20:56
LADA píše:
Jasně ale např.13:42 u přes prázdniny v tomto čase 75 nejezdí nebo např 21:12 v neprc dny. jsi myslím budou využívany i přes to že zastaví až u nádraží.LADA


Tyto konkrétní zřejmě ano, sice ne hned od prvního dne ale později určitě, ale vzhledem k tomu, že to nejsou tak moc exponované časy, tak to bude jenom dobře. Naopak by bylo špatné, kdyby se něco podobného stalo v ranní špičce, i když možná část lidí z Jedovnic až Březiny přestoupí v Bílovicích na vlak, takže když tam nastoupí pár lidí z Bílovic, tak by to nemuselo až tak vadit.


Offline
Uživatelský avatar

946
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Martan píše:
V části ranní špičky (příj. na St. osadu 6:54 až 7:54) dokonce 10 minut :-) , ale až mimo prázdniny. Přes prázdniny 30-10-20. Ale našel jsem mnoho dalších specialit...

Z Bílovic ale zřejmě nebude moc velké využití (nepočítám cetující z předchozích zastávek), protože:
1. odjezdy před příjezdem 210 z Babic (většinou) a po odjezdu 75 do Brna
2. mimo výrazný zdroj cestujících (velká docházková vzdálenost z Bílovic, všechny ostatní zastávky projíždí)
3. Úspora času minimální. Do Brna pouze 5 minut podle JŘ, skutečná bude ještě kratší. Z Brna podle JŘ pouze 2 minuty.


Jasně ale např.13:42 u přes prázdniny v tomto čase 75 nejezdí nebo např 21:12 v neprc dny. jsi myslím budou využívany i přes to že zastaví až u nádraží.LADA


Offline
487
13 čer 2004 23:04
Spy píše:
No jasně, to jinak ani nejde, jízdní doba tomu odpovídá (Riv.-Boh.nem. 6´, St.nemocnice-Rivec 8´). K Riviéře, ať tam někdo bude přestupovat nebo ne, stejně je to na znamení, takže to nemusí nikomu vadit :lol: ADOSA bude stopro využívat Mendlák k přejezdům mezi 405, 406 a svou novou linkou Olympia (protože hafo spojů linky Brno - Rosice - Lukovany zajišťovaly právě Olympia busy, tak si myslím, že se na 405 a 406 taky objeví. ) Abych nekecal, ale myslím, že někdy jezdily nebo jezdí i na a-153.
Akorat ze Adosa bude jezdit jen 405, 406 bude jezdit Tredos.


Offline
609
24 čer 2005 20:56
LADA píše:
Na stránkách idsjmk jsou zveřejněny nové jízdní řády,i výlukové např 201 přes Bílovice po 15 min ve špičce.Zdraví LADA


V části ranní špičky (příj. na St. osadu 6:54 až 7:54) dokonce 10 minut :-) , ale až mimo prázdniny. Přes prázdniny 30-10-20. Ale našel jsem mnoho dalších specialit...

Z Bílovic ale zřejmě nebude moc velké využití (nepočítám cetující z předchozích zastávek), protože:
1. odjezdy před příjezdem 210 z Babic (většinou) a po odjezdu 75 do Brna
2. mimo výrazný zdroj cestujících (velká docházková vzdálenost z Bílovic, všechny ostatní zastávky projíždí)
3. Úspora času minimální. Do Brna pouze 5 minut podle JŘ, skutečná bude ještě kratší. Z Brna podle JŘ pouze 2 minuty.


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
b1 : myslím že výrazné zkrácení jízdní doby po dálnici za to stojí. Cesta do Popůvek a Bosonoh bude možná linkou 153 s přestupem v Říčanech. Spíš si myslím, že se nějak bude muset dořešit 405 a 406 kolem nemocnice Bohunice, nevěřím tomu, že úsek Stará nemocnice - Riviera lze zvládnout za 8 minut.


Offline
Uživatelský avatar

3687
08 čer 2005 23:12
Takze 405 a 406 budou jezdit po dalnici tak, aby zaniklo spojeni Rosic s Popuvkami, Veselkou a Bosonohami? Trochu to tam nedomysleli, stejne jako spojeni Radostice - Stary Liskovec.


Offline
Uživatelský avatar

946
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Na stránkách idsjmk jsou zveřejněny nové jízdní řády,i výlukové např 201 přes Bílovice po 15 min ve špičce.Zdraví LADA


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
ds píše:
co je na tom nepochopitelný? jak jinak než objezdem kolem celého areálu by se autobus dostal od staré nemocnice k riviéře?
No jasně, to jinak ani nejde, jízdní doba tomu odpovídá (Riv.-Boh.nem. 6´, St.nemocnice-Rivec 8´). K Riviéře, ať tam někdo bude přestupovat nebo ne, stejně je to na znamení, takže to nemusí nikomu vadit :lol: ADOSA bude stopro využívat Mendlák k přejezdům mezi 405, 406 a svou novou linkou Olympia (protože hafo spojů linky Brno - Rosice - Lukovany zajišťovaly právě Olympia busy, tak si myslím, že se na 405 a 406 taky objeví. ) Abych nekecal, ale myslím, že někdy jezdily nebo jezdí i na a-153.


Offline
Uživatelský avatar

617
14 úno 2005 15:12
Bystrc
Na vzdalenost je to urcite delsi, ale hlavne rano casove kratsi (zacpy na Jihlavske, Videnske, Krizove).
Kdyby uz byl terminal u nemocnice hotovy, stacilo by vyjet az na Ctvrtich, otocit se v terminalu a zase se vratit na trasu do Pisareckeho tunelu.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
spis mi to pripada jako reseni , jak necpat dalsi vozy na videnskou .


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
co je na tom nepochopitelný? jak jinak než objezdem kolem celého areálu by se autobus dostal od staré nemocnice k riviéře?


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
ds píše:
Ve směru do Brna je zastavování u Staré nemocnice celkem pochopitelné, z dálničního přivaděče nelze odbočit doprava k nemocnice. Méně pochopitelná je ale pak zastávka Riviera, to znamená, že autobusy budou celou nemocnici objíždět.

Objíždět?


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Ve směru do Brna je zastavování u Staré nemocnice celkem pochopitelné, z dálničního přivaděče nelze odbočit doprava k nemocnice. Méně pochopitelná je ale pak zastávka Riviera, to znamená, že autobusy budou celou nemocnici objíždět.


Offline
Uživatelský avatar

6603
21 pro 2005 17:01
Tak, co když chceš jet od nemocnice a-405 a pak z Riviéry a-84 směrem na Pisárky?


Offline
Uživatelský avatar

425
06 kvě 2006 00:52
Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Když jsem si dnes prohlížel JŘ nových linek 405 a 406, docela mě překvapily 2 věci: to, že ve směru na Mendlovo náměstí je uvedena zast. Stará nemocnice a ve směru z Brna zast. Nemocnice Bohunice, to tak má být a proč ??? a dále že mezi těmito zastávkami leží i nový netušený přestupní bod IDS JMK, Riviéra (z) pro přestup mezi 405/406 a 44/84, x35, x37, 68, 52. :-D


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
adam_r píše:
Ten zaliv a jine veci by az zas tak nevadili. Hlavni problem je, ze velikost zastavkoveho ostruvku busu je neodpovida mnozstvi lidi, kteri tam nastupuji do autobusu. Moznost udelat v tomto miste kulturni zastavku vcetne pristresku je prakticky vyloucena.

Co jsem na to dneska koukal, tak asi dojde k presunuti prestupu od centra na zastavku Dunajska. Presunuti zastavky tramvaje pred most je zbytecne - to ji uz muzeme rovnou zrusit.

To je fakt, já su tam dycky nacvakané jak svina. tak ale foufám že to nak zkulturní i tu dunajskou. Třeba WC pro cestující jak bylo (nebo je?) ve smyčce.


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
anarchia99 píše:
Já sme kdesi slyšel že ta zasávka v Lískvcu a-401, 402, 69, 96 nevyhovuje předpisům(není v zálivu), taxe přesune tam. Tak mě napadlo že zastávku šaliny by taky mohli dát před most, ne?
Ten zaliv a jine veci by az zas tak nevadili. Hlavni problem je, ze velikost zastavkoveho ostruvku busu je neodpovida mnozstvi lidi, kteri tam nastupuji do autobusu. Moznost udelat v tomto miste kulturni zastavku vcetne pristresku je prakticky vyloucena.

Co jsem na to dneska koukal, tak asi dojde k presunuti prestupu od centra na zastavku Dunajska. Presunuti zastavky tramvaje pred most je zbytecne - to ji uz muzeme rovnou zrusit.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
ds píše:
vzhledem k tomu, že chodník je udělán směrem k současnému příchodu k zastávce dunajská, asi se na tom nebude nic měnit.

Takže vlastně přestup z šalin na regionální busy bude na Dunajské, chápu to správně?


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
vzhledem k tomu, že chodník je udělán směrem k současnému příchodu k zastávce dunajská, asi se na tom nebude nic měnit.


Offline
Uživatelský avatar

1189
23 úno 2006 15:26
Izzy píše:
Ze by konecne busy ND a a-n96 prestaly stavat kdesi u travy? :lol: Se mi ani nechce verit...

Já sme kdesi slyšel že ta zasávka v Lískvcu a-401, 402, 69, 96 nevyhovuje předpisům(není v zálivu), taxe přesune tam. Tak mě napadlo že zastávku šaliny by taky mohli dát před most, ne?


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
Eda píše:
tak na Dunajske nam vyrusta nova zastavka s pristreskem


Ze by konecne busy ND a a-n96 prestaly stavat kdesi u travy? :lol: Se mi ani nechce verit...


Offline
868
10 pro 2004 20:53
Brno
Eda píše:
tak na Dunajske nam vyrusta nova zastavka s pristreskem


Taky sem ji viděl, to bude asi pro a-401, 402. Že by se přesunul přestup z d-5,8 ze smyčky až na Dunajskou?


Offline
Uživatelský avatar

Administrátor
6665
26 říj 2005 00:04
Brno-Bohunice
tak na Dunajske nam vyrusta nova zastavka s pristreskem


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Náhradní dopravu zajišťovaly ČD? Já myslel, že konkrétně v tomhle případě to zajistil Kordis.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2675 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 107  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 29 bře 2024 01:58
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]