Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 96 z 107    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 107  Další
Autor Zpráva
Offline
Uživatelský avatar

946
14 říj 2004 16:45
Úsuší
No co já vím tak od 11.12.2005 byly zrušeny víkendové spoje pouze na lince 330 a jediná obec která zůstala odříznuta tzv od sveta byly Sentice.Od 1.7.2006 se to minimum dodrželo v nově zaintegrovanych linkách alespon ty 3 spoje dali ale od 1.9. nam toho pribude.
Jedna otazka.Pres Těšany atd vede nejaka nezaintegrovaná linka???LADA


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
Ives píše:
No to bych si možná aji stěžoval, jelikož KORDIS se zavazuje, že v zaintegrovaných částích musí jezdit spoje minimálně 6 párů ve všední den a 3 páry o víkendu. To je vlastně ten hlavní smysl.


Co jsem já pochopil, tak linka 612 je spíše doplňková, a i ty Midwaye co na ní mají jezdit dokazují, že nebude zrovna přecpaná.

Jinak Mariánský je zítra. :)


Offline
Uživatelský avatar

1435
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
No to bych si možná aji stěžoval, jelikož KORDIS se zavazuje, že v zaintegrovaných částích musí jezdit spoje minimálně 6 párů ve všední den a 3 páry o víkendu. To je vlastně ten hlavní smysl.


Offline
Uživatelský avatar

946
14 říj 2004 16:45
Úsuší
P. Haluza píše:
Co třeba neintegrovaná linka Brno-Židlochovice-Šitbořice?


Víš co mě,ale Pavle zaráží že tady idsjmk postrádá trochu smysl.
Bydlím v Židlochvicích koupím si šalinkartu na zony 100+101+510+525.
A o víkendu si musím kopit listek zas jinde.Myslím že by zas nebyl takový problém protáhnout linku 514 z Blučiny až do Židlochvic.Zdraví LADA
PS:jinak to Mariánské je zítra??Dík


Offline
Uživatelský avatar

946
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Jo tak z těch Židlochovic by byla jedna možnost jet linkou 520 do Žabčic a tam počkat 30 min na vlak směr Brno.Ale každopádně je to zajížďka jak prase nehledě na to že jse jede úplně zbytečně přes zónu 535 a ješte k tomu jedou na této lince jen 4 spoje za den.
Počítam s tím že spojení Židlochvic z Brnem v neprac. dny bude zajišťovat nějáka nezaintegrovaná linka.Zdraví LADA


Offline
2788
01 črc 2006 22:24
Bedřichovice
LADA píše:
Dále mě není moc jasné jak se budou dopravovat lidé ze Židlochovic a Těšan v neprac.dny.Podívejte se sami a uvidíte.


Co třeba neintegrovaná linka Brno-Židlochovice-Šitbořice?


Offline
Uživatelský avatar

946
14 říj 2004 16:45
Úsuší
Dle http://www.idsjmk.cz

Nové jízdní řády pro Židlochovicko zveřejněny
V sekci "Rozšiřování IDS JMK" jsou uveřejněny nové verze jízdních řádů linek IDS JMK na Židlochovicku platné od 1. září 2006. Jsou téměř definitivní, stále však může dojít k drobným úpravám. Upozorňujeme, že z důvodu problémů s vybudováním zastávky v Telnicích nebude linka 612 zastavovat v Telnicích ve směru ze Sokolnic směr Žatčany - Nesvačilka - Moutnice a Těšany. Dále upozorňujeme, že od 1. září 2006 bude v Modřicích nadále pokračovat výluka na dálničním nájezdu směr Komárov. Příjezdy linky 509 do Komárova tedy budou o několik minut později než v uvedeném jízdním řádu.

Jediné co mě hodně překvapilo je to,že tuto oblast bude obsluhovat i dopravce Vydos Bus.Dále mě není moc jasné jak se budou dopravovat lidé ze Židlochovic a Těšan v neprac.dny.Podívejte se sami a uvidíte.
Jinak linka 509 bude z vetšiny Bors a je okrajově Tourbus,což je jenom dobře.Zdraví LADA


No myslím že levnější bude pořád systém papírových průkazek než elektronických karet, i kdyby ty čtečky měli už všichni.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
No uz aby tady byly.
Ale furt to je jenom papirovina. Pri pocu IDS vozidel vybavenych pokladnama s cteckou karet, s poctem revizoru u DPMB a pruvodcich s elektronickyma cteckama , by uz mel jak DP ,tak i Kordis zacit uvazovat o zavedeni elektronickych karet.
To nejnakladnejsi pokladny , uz si dopravci davno poridili, ted uz jen zajistit system. Takhle s lepenim kuponu, budem furt napul v dobe kamenne.
Neni problem zavest casovy jizdenky a i funkci elektronicke penezenky na pripadny doplatky.


Offline
Uživatelský avatar

925
14 čer 2004 18:43
Brno - Bystrc
jzb píše:
Tak, samozřejmě... protože hlásají, že je to ekvivalent kupónu, měl by mít i stejná pravidla použití. Ale tady se o tom nechci hádat, necháme to byt:)


Neni to ekvivalent. Muzes si bud koupit na kalendarni mesic (s platnosti den predem, a 3 dny po), nebo na 30 dni (s platnosti presne).

Jde o to, ze kdyby platil 1 den predem, a 3 dny po, tak by pak nekteri lide jezdili mesic a pul v roce zdarma. Ale je mozne, ze nektere formulace tarifu, nebo na prukazkach jsou ne uplne jednoznacne pochopitelne.
Ale od zari by meli byt kupony na kalendarni mesic zruseny, a DPMB bude take prodavat pouze "plovouci jizdenky", takze nebude co resit.


Offline
520
03 dub 2006 14:42
Tak, samozřejmě... protože hlásají, že je to ekvivalent kupónu, měl by mít i stejná pravidla použití. Ale tady se o tom nechci hádat, necháme to byt:)


Offline
Uživatelský avatar

1378
26 úno 2005 04:51
Brno soukromně / Ostrava studijně
Samozrejme ze kupony z CD center nepalti 1 den pred a 3 dny po...maji presne vyznacenou platnost od data na 30 dni...je to klasicky jizdni 30-ti denni doklad vystaveny namisto kuponu...


Offline
520
03 dub 2006 14:42
astroh: Pozor, tudlevá jsem byl zkásnut revizorem, protože jsem se při koupi šalinkarty informoval na nádraží, leč odpověď mi byla sdělena tak trochu špatně.

Takže: Šalinkarty z nádraží ČD (jízdenka na vlak místo známky) takto prý neplatí! Tedy jen od-do, jak je napsáno na té jízdence.


Offline
Uživatelský avatar

406
15 čer 2006 13:44
Brno Bystrc
Miky píše:
jj, to ti platí (je to nyslim napsaný i vevnitř - jako když tu průkazku otevřeš) :-)
jo tak diky to je supr...ja mam totiz zakladni a v te to vevnitr napsany neni tak me to zmatlo

jinak v dnesni rovnosti je clanek s nazvem cituji: Nocni autobus : divoka jizda, a pod tim je : Ridic MHD nezastavil na cervenou a omylem vynechal nekolik zastavek...

docela sem se smal :-D doporucuju si precist


Offline
Uživatelský avatar

6348
11 říj 2005 14:03
Brno - Kohoutovice
jj, to ti platí (je to nyslim napsaný i vevnitř - jako když tu průkazku otevřeš) :-)


Offline
Uživatelský avatar

406
15 čer 2006 13:44
Brno Bystrc
mam jen malou otazku..plati jeste to ze kdyz mam salinkartu plati kupon 1 den predem a 3 dny potom?protoze se mi nevyplati koupit si salinkartu na srpen (nejakou dobu budu pryc) tak jestli jeste dneska a zitra na ni muzu jet...predem dekuju za odpoved


Offline
27
09 čer 2006 22:58
Praha
b1 píše:
Milos - Jestli chces jen linku Brno-Omice, tak mam nejaky jizdni rad kolem roku 2000, ale jen v papirove podobe, btw proc zrovna jen tuhle linku?

No k Omicím mám z určitého důvodu zvláštní vztah a občas se tam vyskytuju. No jestli by jsi mi je mohl nějak půjčit a já by si je okopíroval nebo naskenoval, byl bych rád.


Offline
Uživatelský avatar

3689
08 čer 2005 23:12
Milos - Jestli chces jen linku Brno-Omice, tak mam nejaky jizdni rad kolem roku 2000, ale jen v papirove podobe, btw proc zrovna jen tuhle linku?


Offline
27
09 čer 2006 22:58
Praha
pd píše:
Pár starších mám na stránkách, alespoň teda MHD Brno (http://bmhd.vhd.cz/archiv/jr/). Autobusových mám celou krabici, ale skenovat to nebudu ani náhodou (protože cca 1000 stran), jedině kdybys chtěl nějakou konkrétní linku. Na prodej mám jihomoravský jenom jeden (1982/83) za 200 Kč.

Ahoj díky za nabidku a to co je ke stažení už mám. Mě opravdu spíše zajímá MHD Brno a některé regionální linky. Takže ten kompletní JŘ ČSAD Jihomoravskýho kraje je vcelku zbytečný protože bych z něj potřeboval jedinou linku. Tehdejší podobu dnešní linky 403 Brno - Omice. Jestli tedy máš chuť a čas mi pomoc tak bych byl rád za tu jednu linku. Ale pochopím když se Ti do toho nebude chtít...


Pár starších mám na stránkách, alespoň teda MHD Brno (http://bmhd.vhd.cz/archiv/jr/). Autobusových mám celou krabici, ale skenovat to nebudu ani náhodou (protože cca 1000 stran), jedině kdybys chtěl nějakou konkrétní linku. Na prodej mám jihomoravský jenom jeden (1982/83) za 200 Kč.


Offline
27
09 čer 2006 22:58
Praha
Nevím jestli to patří sem ale zkusím to. Měl bych zájem o JŘ IDS JMK (MHD Brno) v el. podobě (naskenovaný jpg nebo stažený pdf) od roku 1980 (nebo i starsi) do roku 2004. Samozřejmě to nechci zadarmo. Za každou nabídku nebo zprávu už dopředu DÍKY


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
Ives : to je ta stejná linka


Offline
Uživatelský avatar

1435
15 zář 2005 13:43
čtvrť s největší koncentrací rozjezdů v Brně
A nejezdí ještě Brno - Rajhradice - Opatovice - Židlochovice?


Offline
Uživatelský avatar

3207
14 čer 2004 18:56
blekfild
C744 Tourbusu jezdí v poslední době linku Brno - Otmarov - Blučina - Šitbořice, už mají jen jeden poslední kousek.


Offline
Uživatelský avatar

9266
10 čer 2004 11:19
No ja je videl tusim akorat parkrat smerem na vyskov a jednou tusim mohelno, na ids nikdy


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2675 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 107  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 16 dub 2024 14:25
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]