Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata



Odpovědět na téma Stránka 10 z 107    Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 107  Další
Autor Zpráva
Offline
1204
17 lis 2008 17:19
Brno-Bystrc (30, 50, 51, 52, N92)
Aktuální situace jsem si všiml už včera, taky večerní spoje MHD Kyjov. Problém s vozidly nebo nedostatek řidičů?


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Offline
Uživatelský avatar

2553
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
xxx píše:
Proč aplikace obsahuje i vyhledávač spojení, když tuto funkci mi plní IDOS, a to po celé republice?

Ale tak to by se dalo polemizovat i u appky DPP, kterou jsem dnes krátce využil v Praze ...

Každopádně appka Šalinkarta je zajímavým objevem :-)

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

2525
13 črc 2009 13:42
Pro začátek se nemůžu přihlásit.

Co to tam píšou o dobíjení účtu předem bankovním převodem? To jako si i po aktualizaci musím posílat peníze předem na nějaký cizí účet a až poté z něj můžu platit jízdenku a neustále si musím hlídat, jestli tam mám dost kreditu (ten výraz mi zní až archaicky)? V jaké to žijeme době? V 90. letech? Aplikace Masterpass již byla objevena. (I když KORDISem očividně ne.)

Proč aplikace obsahuje i vyhledávač spojení, když tuto funkci mi plní IDOS, a to po celé republice?


Offline
Uživatelský avatar

2553
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Dnes byla vydána nová verze Poseidona. Aplikace má nový design, ale také nově zabírá více místa v mobilu a nově je v appce odkaz na novou appku "Šalinkarta". Nová verze je ale i pomalejší na mém mobilu ...

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Offline
Uživatelský avatar

2553
05 úno 2007 18:12
Malečkův rajón
Úleva pro řidiče i cestující. Jízdenky na jižní Moravě půjdou platit kartou

_________________________________
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian

Můj nový web o severním okolí Brna


Online
7107
27 úno 2010 07:40
Proto jsem ani nereagoval...


Offline
609
24 čer 2005 20:56
Ríšo, ty mě bavíš. Zrovna u téhle zastávky nepředpokládám, že by to bylo tak jak píšeš.

_________________________________
I cesta může být cíl.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
Nezdá se mně, že by se to tak rychle měnilo, spíš byl dopravce kreativní (vlastní zkušenost :-D).

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Online
7107
27 úno 2010 07:40
Já mám ale pocit, že označník byl původně taky bez pruhu.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
I v JŘ v CISu je vedená jako stálá. To je předpokládám klíčovej zdroj informace. Na zastávky si dopravci často lepí věci podle vlastní fantazie :)

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Online
7107
27 úno 2010 07:40
Nová zastávka Židlochovice, sídliště, která je v současnosti v režimu stálá, bude na znamení? Na označnících je to uvedeno, v JŘ nikoliv.


Offline
Uživatelský avatar

3073
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
Více k nehodě autobusu
http://www.hasicijedovnice.cz/?strana=vyjezdy&id=557


Offline
Uživatelský avatar

3073
16 črc 2006 13:52
Na trase linky 201.
http://www.firebrno.cz/album/2018-01-11-dn-bus-krtiny


Offline
2668
23 říj 2012 11:06
na křížení trolejbusu 25 s devítkou
Jasně, plus už dlouho třeba takové Jevíčko v Pardubickém kraji, Velká Bíteš v okrese Zr, celkově se Ids Jmk roztahuje za hranice kraje celkem často a vůbec bych se nezlobil, kdyby časem pohltil kraje Vysočina, Zlínský a Olomoucký, třeba by pak mohl vzniknout celomoravský Ids. Vím, že vzhledem k nevstřícnosti Zlína jde spíš o utopickou myšlenku, jenom říkám, že by pár věcem takové řešení pomohlo, když už Ids-Jmk umí překročit státní hranice na Sk/At.

_________________________________
Jaro, léto, podzim a zima: nejlepší podnební pás.


Offline
Uživatelský avatar

423
10 bře 2006 08:34
u Gagarina, Armstronga a Remka
Citace:
IDS :idsjmk1: JMK za hranicemi Moravy

V tomto případě ne tak úplně. Dešná je sice v Jihočeském kraji, ale je jde o historicky moravské území Dačicka. Ale do Čech už nějaký ten pátek IDSJMK zasahuje - Bystré (301), zastávka Brněnec, mlýn (273). A pak samozřejmě nezapomínejme na Drosendorf, Lávu, Poysdorf a okolí, Holíč+Skalicu, Myjavu :)

_________________________________
Moravská národní obec - od roku 1985 Za Moravu!


Offline
Uživatelský avatar

2994
09 zář 2009 20:14
Jenom tak mimochodem, od zítra je zaintegrovaná obec Dešná ležící v Jihočeském kraji :-)

2 páry spojů linky 830 v PD - zóna 877

IDS :idsjmk1: JMK za hranicemi Moravy

_________________________________
Správce evidencí dopravců v IDS JMK
seznam-autobusu.cz | Karlos


Offline
Uživatelský avatar

3690
08 čer 2005 23:12
Jediný vůz s evidenčním číslem byl tento sarcastic


Offline
609
24 čer 2005 20:56
lukas67 píše:
Existuje nějaký důvod, proč ostatní dopravci mimo DPMB v IDS JMK nepoužívají systém evidenčních čísel na vozidlech?
Jediným dopravcem, který tak učinil je ZDS PSOTA. Napadlo mě to v souvislosti s PID, kteří to mají zřejmě v podmínkách při vstupu.

V IDS JMK nejspíše nebylo používání ev. čísel v minulosti vyžadováno a zatím se nenašel žádný rozumný důvod toto měnit. Autobusy jsou jednoznačně určeny RZ a není důvod mít ještě další označení, které ale nic nového nepřináší.

_________________________________
I cesta může být cíl.


Offline
Uživatelský avatar

2031
03 zář 2009 13:18
lukas67 píše:
A v souvislosti s tím by mě zajímalo, jestli čísla MSP zobrazované v iRISU mají nějakou vypovídací hodnotu nebo se jedná pouze o číslo použité v rámci aplikace?

V seznamu IRISU jsou čísla MSP po sobě, ale SPZ jsou na přeskáčku, kromě ADOSY-počínaje Sorkou 8B1 2600 atd. jsou SPZ po sobě, ale naopak u ČSAD Tišnov je seznam SPZ po zpátku od 8B9 2246.

_________________________________
Ať žije doprava, všeho druhu. :d-: :t-: :a-: :idsjmk1:
MHD Brno: :d-:1-12, :t-:25-39, :a-:40-84, š85-š88, N89-N99,
IDS JMK: :idsjmk1: :arrow: :a-:104-940, :idsjmk1: R8-R56, S2-S91


Offline
Uživatelský avatar

606
06 led 2011 14:32
Brno
Nevím, zda se to tu již řešilo, ale v historii se mi nepovedlo nic podobného dohledat, takže se táži nyní.
Existuje nějaký důvod, proč ostatní dopravci mimo DPMB v IDS JMK nepoužívají systém evidenčních čísel na vozidlech?
Jediným dopravcem, který tak učinil je ZDS PSOTA. Napadlo mě to v souvislosti s PID, kteří to mají zřejmě v podmínkách při vstupu.
A v souvislosti s tím by mě zajímalo, jestli čísla MSP zobrazované v iRISU mají nějakou vypovídací hodnotu nebo se jedná pouze o číslo použité v rámci aplikace?


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
Jihomoravský kraj hledá autobusové dopravce. Pět firem vypovědělo smlouvy


Online
7107
27 úno 2010 07:40
Čkověk, co nemá nohu, má taky orientaci dobrou. A s Alzheimerem se zase může pohybovat jako laňka, ale orientace bude mizerná. Jinými slovy, snad je jasné, že člověk nemusí splňovat všechno.
A pokud někdo trpí nevolnostmi, tak sníženou schopnost pohybu a orientace podle mě má.


Offline
1589
18 led 2009 10:06
No, sníženou schopnost pohubu máš a s větším břicham, ale v prvních měsících můžou trpět nevolnostma a omdlíváním a proto je žádoucí aby seděly. Později samozřejmě se hůř pohybujou kvůli břichu a pak samozřejmě musí sedět už jenom proto aby na to břicho při prudkým brždění nespadly, nevrazily do madla apod. A snížená schopnost orientace? Fakt ne :D

_________________________________
Děkujeme, že používáte IDS JMK. Šetříte životní prostředí pro své děti.


Online
7107
27 úno 2010 07:40
Richie píše:
Aha, díky - mně to bylo divný, no ale to teda není moc lichotivej termín ](*,)

Proč ne? Sníženou schopnost pohybu má, tak co? Pokud teda není v tom asi 5 minut...


Offline
Uživatelský avatar

6604
21 pro 2005 17:01
Ovšem podnapilé osoby tam nejsou zahrnuty.


Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2675 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 107  Další

Nepřečtené příspěvky | Zobrazit aktivní témata


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
Právě je 20 dub 2024 13:50
Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Fórum běží na systému phpBB
Pro BMHD.cz vytvořil mceza | © 2011-12 [mceza.com]